آشنایی با انواع قفسه ها و کاربرد آن برای مغازه – گروه صنعتی دی

نام دیگر این محصول، قفسه سوپرمارکتی یا قفسه هایپری نیز نام دارد، از متداول ترین و پرمصرف ترین محصولات است که مناسب جهت فروشگاه های زنجیره ای , هایپرمارکتها و سوپر مارکت ها می باشد. یکی از انواع پر طرفدار این قفسه ها، قفسه هایپری چوبی است. همچنین افراد بسیاری هستند که برای انبار خود اقدام به خرید قفسه بندی پیچ ومهره ای ، که از یکی از پر کاربردترین قفسه بندی های انبار می باشد، می کنند. اما هر چه یک کالا به چشم مشتری بیشتر دیده شود، هنگام خرید اولین چیزی که به یاد او می آید همین کالای پر بازدید است. در ادامه گزارش نیز سعی بر آن داریم تا در مورد ایجاد ایمنی در قفسه بندی انبار قبل از خرید و هنگام نصب توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

قفسه فروشگاهي

قفسه پيچ و مهره اي در آخر نیز قبل از نصب در مکان مورد نظر شستشوهای لازم را بر روی قفسه بندی انجام داده و تمامی گرد و غبار حاصل از محل کار را از روی آن پاک می کنیم و در نهایت توسط نصاب در مکان مورد نظر نصب می شود. قبل از انتخاب یک جایگزین قفسه بندی عمیق، نیازهای خود را درک کنید. قفسه هایی که اجرا می کنید باید متناسب با تأسیسات خرده فروشی خاص شما باشد و باید کالاهای شما را به گونه ای به نمایش بگذارد که فضای موجود را تحت فشار قرار ندهد. شما فقط باید پرچ ها را کنار هم بگذارید و خوب است که بروید! شما می توانید از سایر گزینه های ذخیره سازی عمیق در محیط FIFO تحت شرایط مناسب استفاده کنید. نوشت افزار هایی با رنگ ها و طرح های جذاب تر را در قفسه های ابتدایی سمت راست فروشگاه قرار دهید تا بتوانید نظر مشتری ها را برای خرید به خود جلب کنید.

قفسه پيچ و مهره اي

مأموریت شرکت اوژن، ارائه مشاوره و اجرای راهکارهای خلاقانه برای نگهداری کالا و اسناد به منظور ارتقاء بهره وری، با در نظر گرفتن ایمنی و سلامت مشتریان مبتنی بر استانداردهای جهانی می باشد. توصیه ما به این دسته از عزیزان بهره گرفتن از سیستم های قفسه بندی مناسب انباری است. قفسه صنعتی از نوع قفسه فلزی، مزیتهای بسیار دارد که به چند مورد آن می پردازیم. با توجه به نیاز روز افزون کارخانجات، کارگاه ها، انبارهای مواد اولیه، قطعات یدکی، انبار دارویی، انبار شیمیایی و انواع فروشگاه ها به قفسه بندی بر آن شدیم که در این مقاله به معرفی شرکتهای تولید کننده قفسه انبار از لحاظ نوع قفسه تولیدی و اینکه کدام قفسه بندی مناسب کسب و کار شما می باشد بپردازیم. معمولا از قفسه بندی پانل راک در انبارهای ملزومات، قطعات یدکی، ابزارها و انبارهای میانی کاربرد دارد.

شیشه در هنگام شکسته شدن به قطعات کوچک تبدیل می شود و معمولاً هرگز ترک نمی خورد. با استفاده از قفسه بندی های مناسب می توانید به انبار خود نظم داده و علاوه بر آن محصولات و اقلام را به خوبی دسته بندی کرده و به هنگام تحویل بار نیز با شماره گذاری دسترسی سریع به محصولات داشته باشید. علاوه بر این موارد امکان دسترسی راحت به محصولات، هم برای مدیریت فروشگاه و هم مشتریان راحت تر خواهد بود. علاوه بر این قفسهها در مغازه باعث میشوند که مشتریان راحتتر اجناس را پیدا کنند چرا که هر کالایی در قفسههای مربوط به خود است. به عنوان مثال مواد اشتعال پذیر بایستی با رعایت استانداردهای مربوط به انبارهای خاص نگهداری شوند یا مثلا درانبارهای مواد غذایی که مسئول انبارش کالاهای فسادپذیر هستند، باید از شرایط نگهداری درست مواد غذایی اطمینان حاصل شود که هریک دستورالعمل های خاص خود را دارد. شرایط آب و هوایی انبار، نیازهای شستشو، مقررات موجود در کشور و سایر نیازهای مربوط به دسترسی محصول را در نظر بگیرید.

بر اساس سند چشم انداز خود در نظر دارد، به عنوان رهبر صنعت نگهداری اسناد و کالا در ایران بتواند جدیدترین محصولات خود را صادر نموده و گام های مؤثری را برای تبدیل شدن به یک برند جهانی بردارد؛ به همین منظور در دهه هشتاد با احداث کارخانه جدیدی به مساحت بالغ بر ده هزار متر مربع در شهرک صنعتی اشتهارد، بزرگترین شهرک صنعتی ایران با مدرن ترین ماشین آلات تولیدی و خط رنگ پودری تمام رباتیک، سعی نموده تا سریعاً راه های رسیدن به اهداف خود را هموار نماید. شرکت راک تهران طی دو دهه فعالیت خود در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و اجرای سیستم های قفسه بندی انبار و تجهیزات فروشگاهی با بکارگیری جدیدترین ماشین آلات توانسته است انواع مقاطع و مجصولات به روز و منحصر بفرد قفسه بندی را ارائه نماید. با کمک ماشین های الکترونیکی پیشرفته عملیات ورود و خروج کالاها ثبت شده و حساب دقیق کالاهای موجود در انبار نگهداری می شود.

در هر دو حالت نیز به خوبی می دانند که بایستی از یک سری قوانین ایمنی پیروی کنند تا بتوانند ایمنی مورد نیاز کارکنان و کالاهای خود را تامین کنند. توجه به فاصله بین قفسه بندی انبار: همچنین برای داشتن ایمنی در قفسه بندی انبار بایستی به فاصله ی بین قفسه ها نیز توجه ویژه ای را داشت. استفاده کنید. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که در اغلب موارد بارگذاری در این نوع قفسه بندی بصورت دستی انجام میشود. همچنین طراحی آن بهگونهای است که قابلیت بارگذاری به صورت دستی یا لیفتراک برای انواع بارهای سنگین و حجیم را نیز دارد. جنس ورق های به کار رفته برای قاب و ستون با پانل و کفپوش ها متفاوت بوده و مقاومت بالاتری دارند.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما