آنچه که کارشناسان در مورد پهپاد اسپریر نمی گویند و چگونه بر شما تأثیر می گذارد

پاسخ به این بستگی به این دارد که چقدر پروژه از مشتری خود دریافت می کنید. من پرسیدم چه خبر است و پاسخ او این بود که یک هواپیمای بدون سرنشین که در ایستگاه آزمایشی مجاور کار می‌کرد، چند هفته قبل علف‌کش را در مزرعه پرتاب کرده بود و او با اپراتور برای دریافت پول آن معامله می‌کرد. خواه به دنبال سمپاشی قارچ کش، گسترش محصولات پوششی، مدیریت منابع طبیعی یا راه اندازی کسب و کار برنامه های کاربردی سفارشی خود باشید، ما پهپاد متناسب با نیازهای شما و منابع مجوز و بیمه را داریم که به شما کمک می کند تا به سرعت در هوا بپرید. این نه تنها می تواند بذرها را پخش کند، بلکه کودهای جامد مانند کودها و عوامل ذوب برف را نیز پخش می کند، دامنه استفاده از پهپادهای محافظت از گیاهان را بیشتر می کند و استفاده چند منظوره را تحقق می بخشد.

معرفی Vegetable Chopper

اگر تا به حال به انجام برنامه هوایی خود فکر کرده اید، پهپادهای ما پاسخگو هستند و ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. به نظر می‌رسد که سمپاش‌های بدون سرنشین انتخاب خوبی برای پهپادهای غبارآلود محصولات کشاورزی باشند، اما متغیرهای زیادی در اینجا وجود دارند که بر این موضوع تأثیر می‌گذارند که آیا این تصمیم برای موقعیت شما خوب است یا خیر. بیمه سمپاش پهپاد. من نمی توانم این را تخمین بزنم زیرا عوامل زیادی در اینجا وجود دارد. اگر در مورد من تعجب می کنید، به عنوان یک وکیل، نمی توانم هزینه های ارجاع را دریافت کنم. پس شما در بودجه هستید و می خواهید یک سمپاش پهپاد بسازید؟ برای تهیه خوراک برای حیوانات، کشاورز مقادیری از مواد را که با دقت تعیین شده به آسیاب میکسر اضافه می کند. دوربین‌های مجهز به میکروفون و دید در شب به این معنی است که کشاورز می‌تواند مزرعه را از گرما و راحتی خانه مزرعه نظارت کند، به‌جای اینکه مجبور باشد در یک شب سرد و تاریک به بیرون برود! این هواپیما مجهز به دوربین های دوگانه دوربرد و سیستم رادار کروی است تا ایمنی در حین کار را تضمین کند. سیستم رادار کروی موانع و محیط اطراف را در همه محیط ها، شرایط آب و هوایی و زوایای دید درک می کند. علاوه بر این، با یک سیستم خنک کننده گریز از مرکز طراحی شده است که گرد و غبار خورنده را فیلتر می کند و موتور را حتی پس از ساعت ها استفاده مداوم خنک نگه می دارد.

فقط مطمئن شوید که آن را قبل از عمل کاملاً شارژ کنید.

عملکرد اجتناب از موانع حسگر فعال در تمام ساعات شبانه روز کار می کند و در برابر نور و گرد و غبار مصون است. اجتناب از مانع خودکار و عملکردهای پرواز تطبیقی ​​به اطمینان از ایمنی در حین کار کمک می کند. فقط مطمئن شوید که آن را قبل از عمل کاملاً شارژ کنید. ایستگاه شارژ و هاب شارژ هوشمند می‌توانند باتری را در 10 دقیقه شارژ کنند و تنها با چهار باتری و یک شارژر به کار مداوم بپردازند. باتری قابل تعویض است تا زمان کمتری در زمان تعویض باتری یا پر کردن مخزن صرف شود. درب جدید پخش کننده T40 بسیار بزرگتر است که با کاهش زمان پر کردن مجدد، راندمان پخش را افزایش می دهد. برای استفاده در زمین های کشاورزی بزرگ بهتر است زیرا استفاده از کوله پاش زمان و تلاش زیادی را از شما می گیرد. من یک بار شنیدم که شخصی می گفت می خواستند 4000 هکتار را با یک پهپاد سمپاشی کنند. بسته‌بندی‌های جداگانه‌ای هستند که هر بار یک عدل را می‌پیچند و بسته‌بندی‌های عدل درونی یا لوله‌ای که چندین عدل را در یک ردیف بلند می‌پیچند. توجه: مشتری ثبت نام کننده ممکن است نام ها را اشتباه وارد کرده باشد یا FAA آنها را اشتباه وارد کرده باشد، بنابراین ممکن است مواردی وجود داشته باشد که به اشتباه ثبت شده اند که من از قلم افتاده ام.

ده بزرگ‌ترین Vegetable Chopper اشتباهاتی که به راحتی می‌توانید از آنها اجتناب کنید.

من در قلب یک قلع و قمع و مهندس هستم، من عاشق خلق چیزهای جدید و حل مشکلات هستم. قرار گرفتن در معرض خطر را کاهش می دهد. داشتن مشکل در پاشش مناطق مشکل‌زا مانند زیر خطوط برق، مناطق صخره‌ای غیرقابل دسترس، نزدیک خطوط برق، نزدیک برج‌های دارای سیم راهنما، نزدیک صاحبان خانه‌هایی که به شدت حساس به سر و صدا هستند و دائماً به FSDO شکایت می‌کنند (که منجر به بررسی رمپ می‌شود)، دره‌های باکس و غیره. ارسال کنید. در پهپاد می‌توانید برای پرواز در برخی از آن مناطق قرمز مجوز دریافت کنید. قاب‌های پهپاد حرفه‌ای را می‌توان خریداری کرد، اما به میزان زیادی به هزینه پهپاد اضافه می‌کند (500 تا 1200 دلار اضافی). A1: بله، ما یک تولید کننده حرفه ای برای پهپادهای سمپاش هستیم.

رازهایی که والدینتان درباره Vegetable Chopper به شما نگفته اند

بله، وزن هواپیما تعیین می کند که شما در چه مجموعه ای از مقررات قرار خواهید گرفت. این همان منطقه تحت مقررات قسمت 107 است. برای استفاده تجاری آنها ممکن است به گواهینامه های نسبتاً دقیق نیاز داشته باشند، از جمله مقررات اداره هوانوردی فدرال قسمت 137 و قسمت 107 و سایر گواهینامه های ایالتی و محلی. 3. درگیر شدن در فعالیت‌هایی که مستقیماً بر کشاورزی، باغبانی یا حفظ جنگل تأثیر می‌گذارد، اما شامل توزیع حشرات زنده نمی‌شود. شرکت New Landle Technology، یک تولید کننده و تامین کننده مستقر در جیانگ سو شنگ، چین، حمایت از کشاورزی، نیرو و سایر صنایع باعث کاهش هزینه نیروی کار می شود. هیچ یک از تامین کنندگان هواپیماهای بدون سرنشین سمپاش ایالات متحده هیچ دانش واقعی در مورد کشاورزی و نه تمایلی به حمایت از کشاورزان و روستائیان آمریکا در پذیرش این فناوری نداشتند.

چه کاری می‌توانید انجام دهید برای صرفه‌جویی در مقدار Vegetable Chopper شما از نابودی توسط رسانه‌های اجتماعی؟

اما فناوری جدید به چیزی بیش از یک چراغ راهنما نیاز دارد، بلکه به یک دست یاری نیاز دارد. قادر به ورود به مکان هایی است که هواپیماهای سرنشین دار، تراکتورهای سمپاش زمینی یا سمپاش های دستی نمی توانند به آنها دسترسی داشته باشند. بله، خدمه باید در حین بارگیری پهپاد در اطراف آن باشند، اما این در مقایسه با سمپاشی منطقه‌ای با پوشش گیاهی بسیار بی‌اهمیت است، جایی که مطمئناً همه در حین زمین خوردن و افتادن بر روی انواع وسایل تحت پوشش قرار می‌گیرند. در این احضاریه همه چیزهایی مانند قراردادها، توافق‌ها، مواد، گزارش‌ها، سوابق پرداخت، "هر و همه اسنادی که در اختیار یا کنترل هستند. سعی نکنید چیزها را با هم ترکیب کنید. اکثر مردم پهپادها را به عنوان پلتفرم‌های جمع‌آوری داده‌ها مرتبط می‌دانند. شما سنسورهایی مانند دوربین، LIDAR و غیره را نصب می‌کنید، اما از پهپادها می‌توان برای تحویل انواع چیزهای دیگر به جز تحویل بسته پهپادی یا تحویل پزشکی استفاده کرد.

یک نوع انقلاب کشاورزی در دهه 1920 رخ داد. این زمانی بود که تراکتورها از ماشین های دست و پا گیر بخار به وسایل نقلیه کوچکتر و ارزان تر با موتورهای احتراقی تبدیل شدند. من در طول این مرحله انواع و اقسام تعاملات وحشتناک با FSDO داشته ام. آیا می توانم اسناد را فوراً در FSDO ثبت کنم؟ به همین دلیل، ما به طور کامل به مشتریان خود آموزش می دهیم، تجربه خود را ارائه می دهیم و تلفن های خود را روشن نگه می داریم تا به شما کمک کنیم مشکلات را فوراً حل کنید. به خاطر داشته باشید که فقط سمپاش پهپاد را خریداری نکنید. Agri Spray Drones با در نظر گرفتن کشاورز تاسیس شد. ما یک شرکت پیشرو و تاسیس شده در سال 2006 هستیم که مورد نیاز همه نوع شرکت ها در بخش های فوق الذکر برای هواپیماهای بدون سرنشین بال ثابت CT-05، HYPLD-8 Wing Power Line، DJI-Agras T16 Agricultural Sprayer Drone و سایر پهپادها هستیم. هنگام لحیم کاری چند سیم به یکدیگر، ممکن است نیاز به یک گیره برای نگه داشتن سیم ها در طول لحیم کاری باشد یا باید از برد برق ESC استفاده شود.

ماژول برق را می توان به طور جداگانه سیم کشی کرد تا جریان آمپر را از یک باتری یا به تنهایی به کنترلر پرواز منتقل کند. یک مثال عالی استفاده از پهپاد به عنوان سمپاش پهپاد (معروف بهجایگزین‌ها شامل استفاده از سمپاش‌های مایع بزرگ نصب‌شده در تراکتور یا دمنده‌های برگ که روی دوچرخه‌های چهارچرخ رانده می‌شوند، می‌شود. استفاده از مواد شیمیایی/کود: آفت کش مایع، علف کش، قارچ کش، حشره کش. چه مقدار مایع برای اسپری نیاز دارید. به عنوان مثال، نیاز به خرید علف‌کش و پرداخت پول برای استفاده از آن را کاهش می‌دهد یا از بین می‌برد. آیا واقعاً نیاز به خرید آن دکل پاشش زمینی دارید؟ بنابراین، قبل از خرید باید این مورد را بررسی کنید.

چرا نادیده گرفتن Vegetable Chopper هزینه فروش شما را به همراه خواهد داشت

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاهده در سایت وب سایت خود باشید.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه