آیا شنیده اید؟ خرید فالوور اینستاگرام بهترین شرط شما برای رشد است

خرید فالوور اینستاگرام یکی از بهترین و سریعترین روشهایی است که پیجها را به فالوورهای زیادی میرساند. در مقابل مراجع معتبر می توانند به شما اطمینان دهند با خرید فالوور 100 درصد واقعی تنها فالوورهایی که واقعی هستند در اختیارتان قرار می گیرند و فالوورها همگی یکدست هستند. اگر شما نیز مانند بسیاری از کاربران در اینستاگرام فعال هستید و یا می خواهید فعالیت خود را در این پلتفرم شروع کنید، حتما در مورد راه هایی برای افزایش فالوور واقعی شنیده اید. باید این نکته را در نظر داشت که یکی از مهمترین عوامل افزایش فالوور، داشتن تعداد زیادی فالوور میباشد تا پیج شما به چشم دیگران با ارزش دیده شود. به همین دلیل است که بسیاری از مردم ترجیح میدهند برای فالوورهای اینستاگرام پول پرداخت کنند تا بتوانند به سرعت رشد کنند.

به عنوان مثال 10 هزار عدد فالوور اینستاگرام طی 48 ساعت به اکانت شما اضافه خواهد شد که بین سایر رقبا ، ما دارای بالاترین سرعت انجام سفارش هستیم. طبق الگوریتم اینستاگرام، تعامل شما با سایر کاربران بسیار مهم است یا به عبارتی فالوورهای اینستاگرام نقش مهمی دارند. فالوورهای بیشتر می توانند کارهای بزرگی برای برند یا کسب و کار شما انجام دهند. هر چقدر تعداد فالوورهای صفحه شما بیشتر باشد، به این معنی است که شما از دیگران بالاتر هستید و راحت تر می توانید به رشد صفحه خود کمک کنید.

خرید فالوور اینستاگرام

کسب و کارهای مبتنی بر شبکه های اجتماعی به ویژه صفحه اینستاگرام می تواند زمینه های رشد و درآمدزایی مناسبی را برای افراد ایجاد کند. در حال حاضر اینستاگرام بزرگترین و رایج ترین شبکه اجتماعی در ایران است و کمتر کسی را میتوان یافت که اپلیکیشن اینستاگرام را روی تلفن همراه خود نصب نکرده باشد. اگر در اینستاگرام فعال باشید و با الگوریتم این اپلیکیشن آشنایی داشته باشید، می دانید فالوورهای فعال اهمیت بالایی دارند. هر چه تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد، پستها و استوریهای شما ویو بیشتری دارند و اگر شما در حال ارائه محصولی در اینستاگرام باشید، این به این معنی است که شما مشتریان بیشتری دارید که محصولات شما را ببینند و از شما خرید کنند (ترفندهای افزایش ویو اینستاگرام). در این روش از افزایش فالوور کاملا واقعی شما پیج خود را طی تبلیغاتی کاملا هدفمند در اختیار جامعه هدف قرار می دهید. شما می توانید با تولید محتوا هدفمند نه تنها فالوورهای خریداری شده بلکه فالوورهای ارگانیک خود را ماندگار کنید.

خرید فالوور ایرانی یا خارجی ؟

بالا رفتن نرخ تعامل با خرید 50k فالوور به الگوریتم های گوگل نشان می دهد که پیج شما محبوب و پرطرفدار است و مطالب آن کاربردی و سرگرم کننده هستند. در این خصوص لازم است به شما بگوییم که خرید فالوور واقعی بسیار مهمتر از ایرانی یا خارجی بودن آن است. خرید فالوور ایرانی یا خارجی ؟ به این فکر کنید: اگر در پیج اینستاگرامی ببنید که بیشتر «مخاطبان وفادار» آن از حسابهای غیرفعال یا رباتها تشکیل شدهاند. خرید فالوور برای اینستاگرام زمانی باارزش است که طرف مقابل و یا سایت فروشگاهی مورد نظر شما، فالورهای کاملا واقعی و بدون ریزشی به شما عرضه کند. در نتیجه بزرگترین مزیت خرید فالوور ایرانی اینستاگرام را می توان افزایش اعتبار پیج بیزینسی مورد نظر به شمار آورد. در صورتی که پرداخت هزینه اولیه برای شما اهمیت پیدا می کند، می توانید کار خود را با افزایش فالوور اینستاگرام از طریق روش خرید فالوور ارزان شروع کنید. با افزایش تعداد فالوورهای واقعی ارزان پیج شما تعداد بازدید، لایک، کامنت و به صورت کلی نرخ تعامل پیج شما افزایش پیدا می کنید.

به همین صورت زمانی که تعداد فالوور های یک پیج افزایش یابد. عملی که شما را از واقعی بودن پروفایلهای خریداری شده مطمئن میکند به این صورت است که اگر شما 2000 فالوور واقعی بدون ریزش خریداری کردید، به طور تصادفی 200 پروفایل را مورد بررسی قرار میدهید که بر حسب این تست میتوانید به واقعی بودن فالوورهای فعال بدون ریزش خریداری شده پی ببرید. بله این یک حقیت تلخ است اما این نظریه در مورد خرید فالوور فیک اینستاگرام صادق است! برای خرید فالوور ایرانی واقعی به سایت مناسب و معتبر نیاز دارید؛ زیرا خرید از جای نامعتبر ممکن است موجب ارائه فالوور فیک به جای فالوور واقعی به شما شود. پست های شما در اکسپلور و سرچ اینستاگرام دیده می شود و فالوورهای بیشتری برای بازدید و فالو کردن به پیج شما جذب می شوند. اکمان خرید آنلاین فالوورها در سایت فراهم شده است و تحویل فالوورها به صورت فوری انجام میشود. تمامی تراکنش های وبسایت پارس اینستاگرام ما نیز از طریق درگاه امن زرین پال انجام میشود. زرين پال امکان انجام تراکنش های مالی از طريق اينترنت را به صورت ساده و امن ميسر می سازد.

لایک اینستاگرام

یک راه ساده تر وجود دارد که مصداقی از یک شبه راه صد ساله را طی کردن است! حالا فرض کنید راهی وجود داشته که راه صد ساله رو توی یک شب طی کنید، به نظرتون بازم این فکر های ناامید کننده به سراغ تون میاد؟ اما فروشگاه اینستاپلاس با سابقه ۵ ساله در زمینه خدمات شبکههای اجتماعی و ثبت بیش از ۳۰۰ هزار سفارش٬ همواره جزو فروشگاههای معتبری بوده است که تضمین میکند شما متوجه ریزش فالوور نشوید و از تعداد فالووری که خریداری میکنید٬ اطمینان داشته باشید. در شبکه اجتماعی اینستاگرام به دنبال کنندگان صفحات گفته می شود و شناخت مناسب آنها به صاحبان کسب و کار کمک می کند تا به دید کلی و مناسبتری از این شبکه اجتماعی دست پیدا کنید . هم فالوور خریداری کرده اند و هم فالووری در اختیار دارند که فعال است و می تواند برای پیج کاملا مفید عمل کند.

تعداد فالووری که شما خريداری میکنيد به شما کمک میکند تا محبوبيت خود را در اينستاگرام افزايش دهيد. لذا اولین و آسانترین راهی که میتواند پیج شما را به سرعت ارتقاء دهد و به درآمدزایی برساند ، خرید فالوور اینستاگرام است. به عنوان مثال خرید فالوور از جمله خرید فالوور واقعی بدون ریزش کمک زیادی به سرعت رشد شما برای داشتن فالوور واقعی اینستاگرام میکند. در صورتی که این دو مورد با یکدیگر متناسب نباشند و اختلاف های چشمگیری داشته باشند، مخاطب پیج شما می فهمد که خیلی از فالوور های شما واقعی نیستند و به همین علت هم اعتماد خود را از دست می دهند. اگر در پیجتان محصولی را به فروش میرسانید با فعالیت مداوم، به اشتراک گذاشتن پستهایی با تم یکدست و قرار دادن هایلایت مربوط به رضایت مشتری، سعی کنید توجه و اعتماد فالوورهای جدیدتان را جلب کنید.

 • خرید فالوور فیک رایگان
 • هزینه های بالا برای برای خرید فالوور از بین می رود
 • تا ۱۵ روز جبران ریزش دارد این سرور
 • خرید فالوور فیک به صفحه شما اعتبار میبخشد
 • ارزان ترین قیمت ها را در میان سایت ها دارد
 • تکمیل پروفایل اینستاگرام تا حد ممکن
 • خرید ارزانترین فالوور اینستا

با 2 نماد اعتماد پرداخت. خرید فالوور زن ایرانی فالو (فالوور خانم اینستاگرام) باعث شده است تا اگر شما نیاز فالوور مونث یا فالوور خانم دارید وقتتان تلف نشود .با خرید فالوور خانم می توانید به راحتی نیاز خود را به جهت افزایش فالوور با جنسیت مونث برطرف سازید. میتوانید پستهای مرتبط با هم را پین کنید تا کاربران بتوانند به راحتی آنها را منبع پیدا کنند. بهترین راه برای جذب فالوورها طراحی و انتشار پستهای جذاب و باکیفیت است، مخاطب با دیدن محتوای باکیفیت در پیج اینستاگرام شما می ماند و به فالوور همیشگی شما تبدیل می شود. اصلی ترین اقدامی که بعد از خرید فالوور اینستاگرام انجام می شود، تولید محتوا باکیفیت و جذاب با توجه به حوزه فعالیت است. ولی اگر منظورتون ربات همه کاره و تحت وب اینستاگرام هست باید بگم که دارم بررسی می کنم و در آپدیت این مقاله چندتا از بهترین هاشو معرفی می کنم. به همینخاطر صاحبان کسب و کارها اینستاگرام را نقطه قوت می بینند و سعی میکنند از تمام پتانسیلهای آن در راستای رشد کسب و کار خود استفاده کنند. ما امروز به طور کامل به مبحث خرید فالوور اینستاگرام تضمینی و بدون ریزش پرداختیم؛ امیدواریم در راستای خرید فالوور به شما کمک کافی را کرده باشید.

تصور کنید خرید فالوور اینستاگرام تخصص اما هرگز توقف بهبود

شما هم اگر در اینستاگرام پیج دارید و قصد فروش کالا و خدماتتان را دارید می توانید هم اکنون بازار کار خود را گسترش داده و با افزایش فالورهایتان فروش تان را افزایش دهید. حالا به نظر شما از چه طریقی میتوان افزایش فالوور داشت؟ این پستها در بالای فید هر کاربری که پروفایل شما را بازدید میکند، ظاهر میشوند، حتی اگر آن پستها قدیمی باشند. از دیگر مزیت های خرید فالوور اینستاگرام در وبسایت ما ، سرعت بالای انجام سفارشات است.

مزیت بعدی خرید فالوور ایرانی واقعی این است که اینگیجمنت ریت پیج شما بالاتر می رود. شاید در نگاه اول مشکل به نظر برسد اما زمانی که این کار را به عهده کارشناسان با تجربه و حرفه ای مای ممبر بسپارید دیگر جایی برای نگرانی نیست. بنابراین پیشنهاد می کنیم از سرویس خرید شماره مجازی اینستاگرام مای ممبر استفاده نمایید. اکانت های واقعی نیز اکانت هایی متشکل از نام واقعی، عکس، ایمیل، شماره تماس، آدرس و … در هنگام پر کردن فرم خرید فالوور اینستاگرام، حتما نام کاربری(یوزرنیم) اینستاگرام خود را در قسمت مربوطه وارد کنید. فالوور در واقع یکی از رقابتی ترین اصطلاحات در شبکه های اجتماعی است . برای رشد کسب و کار در محیط های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام آشنایی با ظرفیتهای هر کدام از این پلتفرمها کمک موثری به صاحبان کسب و کار می کند .

انجام این کار آسان است و تنها کمی دقت میخواهد.

واقعی است. فعالیت فیک این قوانین را نقض می کند و ممکن است عواقبی را به دنبال داشته باشد. فالوورهای فیک (غیرواقعی) هیچ بازدید، کامنت و لایکی برای شما ندارند و فقط باعث میشوند که در قسمت فالوورها، عدد بیشتری نشان داده شود. در واقع ممکن است شما به پیجی پول داده باشید که فالوورهای غیرواقعی داشته باشد و این اصلا خوب نیست. به عنوان مثال شما پستی را در محدوده مکانی نمایشگاه کتاب ثبت می کنید کاربرانی که برای دیدن پست های نمایشگاه کتاب وارد این قسمت می شوند. تمامی سفارشات خرید فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام ، که شما در سایت دریای فالوور ثبت می نمایید، کاملا با دقت و توجه توسط سرورهای قدرتمند ما در صف انجام قرارمیگیرند و شما میتوانید با خیال راحت به کارهای خودتان برسید. انجام این کار آسان است و تنها کمی دقت میخواهد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بیزینس خود را به آنها معرفی کنید و در مقابل هزینه اندک، آنها را به پیج خود دعوت کنید. اینستاگرام تبدیل به یک فروشگاه جهانی برای دنبال کردن انواع محصولات و برندها شده است که می توان با ایجاد بیزینس و آموزش مفید هنر و حرفه خود کاربران زیادی را به خود جذب کنید.

 • ارائه نمایندگی با قیمت پایین به کاربران
 • فرآیند خودکار
 • گرفتن فالورر واقعی برای چیج های کاربران
 • در ساعات مناسب پست بگذارید
 • ۱۰۰M یعنی ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ دنبال کننده

3. به دنبال خدمات دهنده ای باشید که رضایت، انتقاد و پیشنهادات مشتریان خود را بر روی سایت منتشر کرده باشد. باتوجه به اینکه کاربران در اینستاگرام میتوانند تصاویر و ویدیوهای خود را به همراه کپشن دلخواه منتشر کنند، تعامل در آن بسیار زیاد است. لایک می کنند، کامنت می گذراند و ریپلای استوری می کنند. پارس اینستاگرام برترین وبسایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی است ، بدون شک بالا بودن تعداد فالوور اینستاگرام و لایک پست ها در اکانت های اینستاگرام تاثیر خیلی زیادی در جذب مخاطبین و بالا رفتن اعتبار پیج خواهد داشت.

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

تماس با ما