آیا همه ما باید حشره خوار را بگیریم؟

[ad_1]

فرارو- حشره خواری موضوعی به این نتیجه رسیده است که نمی تواند و در بسیاری از فرهنگ ها حشرات به صورت سنتی در سبد غذایی وجود دارد، اما اکنون با بررسی فاکتورهای موجود در تولید چنین غذاهایی به این نتیجه رسیده است که این امر نه تنها می تواند امنیت غذایی انسان را حفظ کند. بلکه محیط‌های پایدار برای حفظ محیط زیست در اختیار ما قارار می‌دهد.

به گزارش فارورو ، ایمن بودن بهتر از متاسف بودن و ایمن بودن بهتر از متاسف بودن است. آن‌ها به منابع پاروتینی عالی عنوان می‌شوند که در مسایسه با محصولات تولید شده کمتر در کش. برای مثال، شما زمانی که حدود 2 غذا به کرمهای مزرعه خود بدهید، تا یک غذای خوراکی دریافت کنید در حالی که برای همین مقدار گوشت گاو، شما نیاز به 10 فضای بیشتر دارید و بیشتر به اندازه خوارک دارید. مهم ترین چیز داشتن بهترین غذا و مهم ترین چیز برای خوردن است.

اکنون در یک مقاله نظری جدید، پژوهش مدعی اند که تغییر رژیم غذایی حاوی حشرات، نه تنها در زمینه امنیت غذایی می تواند مفید باشد، بنابراین بهتر است برای رشد محصولات دیگر کشاورزی نیز بهتر باشد. در این مقاله، نویسندگان درباره استفاده از محصولات زائد ایجاد شده از تولید حشرات برای غذای انسان و خوراک حیوانات، و مزایایی که این ضایعات می توانند در محصولات پایدار رشد کنند، می شوند. عبارت به، محصولات جانبی مزرعه حشرات به طور بالقوه می تواند یک افزودنی ارگانیک خاک را در سایر کشاورزان قرار دهد که باعث رشد بهتر گیاهان و میکروبیوم خاک می شود را به گونه ای تحت تأثیر قرار می دهد که می تواند گیاه را بهبود بخشد.

علم می‌گویند تولید حشرات باری غذ و خوراک معمولاً به دو محصول می‌دهند exuviae و دیگری frass است. Exuviae اولین اسانس ها هستند که اجزای اصلی حشره هستند و قطعات اصلی مواد اصلی هستند. این دو محصول فرعی می‌توانند جایگزین‌های بالقوه‌ای برای کودها و آفت کش‌های معمولی شوند. نویسندگان این مطالعه میگویند: «یک جزء مهم حشرات exuviae کیتین است، یک پلی ساکارید آمینو قندی با وزن مولکولی بالا که در دیواره سلولی قارچ و اسکلت بیرونی از سخت پوستان نیز وجود دارد. داشتن یک میل قوی برای ایجاد میل قوی برای توسعه بسیار مفید است. ” بسیار مفید است.

به گزارش فرارو، مارسل دیکه، گیاهی زیست شناس از دانشگاه واگنینگن هلند و یکی از نویسندگان اصلی این مقاله میگوید: «مجموعهای از باکتریها وجود دارند که میتوانند متابولیزه شوند، و این میکروبها به گیاهان کمک کنند تا در برابر بیماریها و آفات مقاومت میشوند. . هر چه بیشتر بخورید، احساس بیشتری خواهید داشت و هر چه بیشتر نفع ببرید، سود بیشتری خواهید برد.» علاوه بر این، افزودن frass حشرات به خاک نیز می تواند گیاه را تقویت کند، زیرا مدفوع حشرات غنی از نیتروژن است، یک ماده مغذی است که برای رشد گیاه بسیار مهم است، اما در خاک بیشتر کمیاب است. در اهمیت بی طرفی در تصویر خورشید شکی نیست.

در این مطالعه جدید، نشان داده شده است که frass حشرات را به خاک، نیتروژن و سایر مواد مغذی می‌افزایند تا گیاهانی را تامین کنند که زیستگاه و مواد غذایی آنها را افزایش می‌دهد. نویسندگان مقاله میگویند: «هم کیتین و هم اصلاح کننده های frass حشرات بر ترکیب میکروبیوم خاک تأثیر میگذارند و این امر میتواند عامل مهمی در ارتقاء آن و رشد و سلامت گیاهان باشد.»

ذکر این نکته ضروری است که استفاده از exuvae از exuviae با استفاده از exuviae برای کستتررآ یکسان نیست. گیاهان مفید خاک که کیتین را از اگزویا متابولیزه می کند نه تنها می تواند رشد گیاه را تقویت کند، بلکه باعث ایجاد تغییراتی در گیاه فیزیولوژیکی، جذب حشرات متقابل، مانند گردافشان و حتی دشمنان طبیعی حشرات متضاد می شود. ع ه ه…………………… دیکه می‌گوید: «من همان آدم هستم، بهترینم، بهترینم، بهترینم، بهترینم، بهترینم، بهترینم، بهترینم، بهترینم. من بهترینم.”

نویسندگان این مطالعه جدید بر این باورند که از محصولات جانبی پرورش حشرات در کنار محصولات دیگر کشاورزی می توانند گامی به سوی یک سیستم غذایی دایرهای باشند که در آن غذاها از بین میروند استفاده شود. حشرات از جریان های حاصل از کشاورزی یا تولید غذای تغذیه می شوند، سپس حشرات غذا و فرآورده های گوشتی را در اختیار انسان قرار می دهند، سپس با استفاده از محصولات جانبی تولید حشرات برای تقویت رشد محصولات دیگر کشاورزی، این حلقه می شود.

دیکه استدالل می‌کند گام بعدی این است که بیشتر در جهان، با مصرف حشرات کنار بیایند. در بخشی از جهان، حشرات در حال حاضر یک غذای اسلی هستند. ملخها معمولاً در دهها کشور آفریقایی مصرف می کنند، جایی که حشرات در اوایل روز قبل از فعال شدن جمع آوری می شوند و سپس جوشانده، تمیز و نمک زده می شوند. در جمهوری دموکراتیک کنگو، کرم های پروانه در تمام طول سال در بازارها در دسترس هستند، در حالی که موریانه ها را می توان سرخ کرد یا در آفتاب خشک کرد تا به آرد کوبیده تبدیل شوند. وی میافزاید «بیشتر مردم دنیا غذای زیادی دارند و بیشتر مردم غذای زیادی دارند. برای کسانی که چنین تجربه‌ای دارند، ممکن است نگاه اول چنین کاری چندش آور باشد، اما این واقعیت است که این طعم‌ها و مزه‌های دیگر فرآورده‌های گوشتی دارند.» نتایج این مطالعه در مجله گرایش در علوم گیاهی منتشر شده است.

منبع: sciencealert

ترجمه: مصطفی جرفی فرارو

[ad_2]

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما