از ریپورتاژ چه انتظاری داریم؟

یکی دیگر از مزایای استفاده از ریپورتاژ جذب مشتریهای بیشتر به سمت خرید محصول مورد نظر میباشد. یکی از بهترین کار این است که ریپورتاژ آگهی – رپرتاژ آگهی تان را در سایت های خبری بزرگ یا سایت های معروف و مجلات معتبر منتشر کنید. در واقع بک لینک های یک مقاله که در قالب معرفی و به صورت یک پیشنهاد هستند بسیار قابل اعتمادتر از بک لینک هایی هستند که در فوتر، هدر، منو، جایگاه های تبلیغاتی یا بخش های دیگر سایت قرار می گیرند.گوگل نیز برای بک لینک هایی که داخل یک مقاله هستند ارزش و اعتبار بیشتری قائل است. در این بخش از برندینگ از تاپ سایت 98 به سراغ ریپورتاژ آگهی – رپرتاژ آگهی می رویم. در واقع باید سراغ وب سایت هایی بروید که مخاطبان آن مشتریان بی القوه شما هستند و جذب محتوای شما خواهند شد. اما برای شروع کار، شما نیازمند رپورتاژ آگهی هستید.

یکی از بهترین راه­ها برای معرفی محصول یا خدمت، گزارش اگهی به صورت داستان محور می­باشد، در این صورت مخاطب خود را بخشی از داستان میپندارد و همزاد پنداری می­کند. رپورتاژ آگهی یکی از انواع مهم تبلیغات و بازاریابی است که در سئو خارجی و تبلیغات اینترنتی بسیار کاربرد دارد. کسانی موفق هستند که در متن خود یک داستان را به وجود می آورند و در آن کشمکشی ایجاد می کنند که خواننده ترجیح دهد تا پایان داستان همراهیشان کند. تا کنون بارها و بارها تاثیرات فوق العاده رپورتاژ را در سئو سایت های گوناگون مشاهده کردیم. محتوای ارائه شده توسط شما از همان ابتدا باید حس کنجکاوی را در کاربران به وجود آورده و با علاقه و جذابیت، روی به خواندن مطالب پیرامون محتوای شما بیاورند. به طور کلی یک جواب واحد برای این سوال وجود ندارد و همانطور که پیشتر گفتیم این امر کاملا بستگی به هدف شما دارد. بعد از انتخاب یک عنوان مناسب، باید برای جلب توجه خواننده که ترغیب شود ادامه متن و ریپورتاژ آگهی – رپرتاژ آگهی شما را بخواند یک مقدمه یا چکیده مناسب که حاوی مهم ترین اطلاعات متن اصلی و موضوع تبلیغ آگهی شما است، را بنویسید. شما اول باید با استفاده از روش های متداول در بهینه سازی سایت ، مقالات یا محصولات خود را در گوگل به یک امتیاز نسبی برسانید.

انکر تکست نام تجاری: زمانی که متن لینک، برند شما یا نام تجاری شما باشد. شما میتوانید با پر کردن این فرم درخواست رپورتاژ خود را ثبت کنید تا هماهنگی های بعدی با شما انجام شود. اینکه مطلب چند ساعت در جایگاه مناسب نمایش داده شود تا بازدید خوبی بگیرد. پس اگر در بازاریابی محتوا به دنبال روش هایی هسیتد که زود نتیجۀ شان به چشم می آید این مطلب را تا انتها بخوانید. سعی کنید در متن ریپورتاژ بدون منبع معتبر یک مطلب تخصصی را بیان نکنید و بدانید که آوردن اسم از یک شخص معروف میتواند تاثیر بسیاری بر موثر واقع شدن نوشته شما بگذارد. تعداد و کیفیت بک لینک های شما از مهم ترین فاکتورهای رتبه بندی سایت شما در گوگل می باشد. هنگامی که گوگل به این موضوع پی برد، سایت interflora و تمامی وب سایت هایی که رپورتاژ آنها را منتشر کرده بودند جریمه کرد و دستر پاک کردن تمامی بک لینک ها را داد.در اصل این یک هشدار از سمت گوگل به تمامی وب مستران بود که البته نشان دهنده ضعف گوگل در این زمینه بود. در این مقاله تلاش کردیم تا تمامی مزایا و معایب ریپورتاژ آگهی را برای شما تشریح کنیم و مشاهده کردیم که گوگل علاقه چندانی به ریپورتاژ آگهی ندارد و مخالف لینک های فالو ریپورتاژ می باشد اما این دلیلی برای استفاده نکردن شما از ریپورتاژ نمی باشد.

البته تمامی کسانی که از رپرتاژ آگهی استفاده می کنند ریسک جریمه شدن توسط گوگل را پذیرفته اند. نگران نباشید اگر شما ریپورتاژ دهید و گوگل متوجه این موضوع شود و شما را جریمه کند شما می توانید با پاک کردن لینک های فالو ریپورتاژ ، جریمه گوگل را از بین ببرید. این بدان معناست که ریپورتاژ خبری از بهترین راه ها برای ساخت بک لینک قوی است که تاثیر فوق العاده ای در سئو سایت شما دارد. برای بهینه سازی وب سایت از کلمات کلیدی مناسب در محتوا استفاده می شود. انکر تکست طولانی: متن لینک شامل یک جمله طولانی همراه با کلمات کلیدی باشد. انکر تکست اختصاصی: کلمات کلیدی است که قصد دارید به عنوان یک شاخه جدید معرفی کنید. در این مقاله از سری مقالات رپورتاژ قصد داریم نگاهی دقیق تر به مبحث تاثیر رپورتاژ در بهبود رتبه گوگل سایت ها داشته باشیم. در سال 2013 سایت interflora با پنالتی گوگل مواجه شداما پس از این ماجرا بر تعداد وب مسترانی که از این روش برای بهبود رتبه سایت خود در نتایج جستجو گوگل استفاده می کردند افزوده شد که این موضوع منجر به نگرانی گوگل شد.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances