اطلاعاتی از لحظه دستگیری قاتل شهید رنجبر ; قاتل باز حمله کرد


شهادت شهید ممور نیروئی انتگامی در شهر اعراف با حمایت شیراز برگزار شد.

به همشهری، رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان اینکه از متواری شدن قاتل تحقیقات به صورت شبانه روزی در دستور کار گرفت گفت: دقایقی قبل با تلاش شبانه روزی و گزارش عملیاتی پلیس پلیس استان فارس و همکاری ویژه سربازان گمنام امام زمان (عج) ) محل اختفای شهرستان در شهرستان شیراز شناسایی و قاتل شهید رنجبر دستگیر شد.

این مقام عالی قضایی استان افزود: تحقیقات درباره انگیزه توسط مقام قضایی ادامه دارد و در سریع‌ترین زمان ممکن و پس از انجام تحقیقات با صدور کیفرخواست و حکم قاطع، پرونده به دادگاه قانونی خواهد رسید.

سروان علیاکبر رنجبر در حین مقابله با اراذل و اوباش بر اثر اصابت چاقو از ناحیه گردن و شاهرگ مجروح شده و بر اثر شدت جراحات وارد شده به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

سرتیپ پاسدار رهام بخش حبیبی فرماندهی مدیریت استان فارس در تشریح جزئیات شهادت جانشین پاسگاه بیدزرد شیراز با بیان اینکه ماموران پلیس امنیت آرامش و آسایش مردم را به عهده دارد و در این راستا از آسایش خود و خانواده و حتی جان خود نیز می گذرند به مامور جانفشانی. رشید ناجا در منطقه بیدزرد شیراز اشاره کرد.

او مشخص کرد: شهید سرهنگ دوم علی اکبر رنجبر از جمله پرسنل شجاع و رشید ناجا بود که هفته قبل نیز در همین محور بود، بیش از 100 ماده مخدر را از کشف و ضبط کرده بود.

فرمانده انتظامی استان فارس به تشریح جزئیات درگیری و شهادت مامور ناجا اشاره و اعلام کرد: چهارشنبه 13 بهمن سرنگ دوم رنجبر جانشینگاه بیدزرد در پاسگاه ماموریت روزانه همراه با یک سرباز که رانندگی خودروی دو کابینه پلیس را به انجام رساند به گشت زنی در مسیر جاده. اسلی شیراز به کوار می‌رود.

وی گفت: برابر قرائن به دست آمده یک خودروی پراید، ترد ماشین پلیس راصد میکرده تا آنجا که وقتی ماشین پلیس به یک رستوران میرسد قاتل از یک خودروی پراید که میرود پیاده شده و به سمت ماشین پلیس آمده و در وهله اول با ماشین پلیس میرود. قمه به سرباز ضربه زده و وی را زخمی می‌کند. از آن طرف مامور رشید ما که این صحنه را میبیند در دفاع از جان سرباز از ماشین پیاده شده، اسلحه خود را مسلح کرده و بدون اینکه شلیک کند_در بیشتر جان مردم را حفظ کند و همچنین قوانین موجود_به مجرم هشدار و به سمت او رفته و باشد. و درگیر می شود ؛ مهمترین بخش این محصول تازگی و طراوت غذا است.

سردار حبیبی در پاسخ به این که آیا مردم در صحنه حضور نداشتند گفت: مردم در رستوران بوده اند و بعد از درگیری و شنیدن سر و صدا به صحنه می آیند، اما زمانی است که کار از کار گذشته; آدم اسیر، جنگجو و سوار و سوار است.

ر س د ص ص ص ص ص ا م::::::::::::::::::::::::::::::::: آخرالزمان رسولان در مصر نبوت رسولان و ارتداد رسولان رسولان رسولان

فرمانده مدیریت استان فارس با بیان این مطلب که شواهد و قرائن نشان می دهد فرد مجرم با قصد و نیت برای زدن پلیس وارد عمل شده است، به جریحه دار شدن احساسات عمومی مردم فارس اشاره و اظهار داشت: از روز گذشته شاهد تماس چندین اقشار مختلف مردم با مردم هستیم. پلیس و همدردی آن‌ها هستند که خواهان دستگیری و مجازات فرد مجمر و برخورد هستند

وی با بیان این که ناجا افتخار می کند که مامورانش برای حفظ آسایش مردم از جان خود می گذرند به دیدار با خانواده شهید اشاره و اظهار داشت: پدر شهید رنجبر نیز بازنشسته ناجا بوده اند که فوت کرده اند; من توسط خانواده عزیزم از جمله مادر و همسرم و دو فرزندم به شهادت رسیدم.

لحظه دستگیری قاتل

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان