انیمیشن روح; روح ها ارزش زندگی را می دانند

[ad_1]

برترین ها: انیمیشن «روح / روح» یکی از جدیدترین آثار ماجرایی، علمی تخیلی، فانتزی، کمدی، موسیقی است که توسط تهیه کننده، نویسنده و کارگردان با استعدادی به نام پیت دکتر، انیمیشن درون و بیرون، بالا، کمپانی هیولاها و … ساخته شده است. انیمیشن «روح» بدون شک بهترین نتیجه ای است که دیزنی و پیکسار در سال های اخیر دیده اند.

روح

انیمیشن «روح» در 11 اکتبر در جشنواره فیلم لندن، بزرگترین رویداد ملی فیلم در بریتانیا، به نمایش درآمد. این فیلم قرار بود در 25 دسامبر در سینماهای آمریکا اکران شود، اما به دلیل حمله قلبی، استودیو والت دیزنی پیکچرز تصمیم گرفت انیمیشن را به صورت دیجیتالی در سرویس دیزنی استریم در همان تاریخ دیجیتالی کند. همچنین برای نشان دادن اعضای خود.

روح

«روح» داستانی انیمیشنی درباره شخصیتی به نام است. جو (با صدای جیمی فاکس) معلم موسیقی دبیرستان است. زندگی مطلوب او ادامه ندارد. سبک و سبک جاز در آن تجارت، اشتیاق واقعی اوست. وقتی او به منطقه دیگری سفر می کند تا به شخص دیگری کمک کند تا علاقه واقعی به زندگی خود پیدا کند، به زودی متوجه می شود که داشتن روح به چه معناست و چگونه بر زندگی او تأثیر می گذارد. شرکت پیکسار

روح

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که احساسات، رویاها و علایق شما از کجا می آیند؟ مارک نیلسن، خالق پیکسار، به هالیوود ریپورتر درباره انیمیشن «روح» گفت. چه چیزی شما را شکل می دهد؟ پیکسار شما را در سال 2020 از خیابان های نیویورک به کیهان می برد تا به مهم ترین سوالات زندگی در این سفر پاسخ دهید.

اولین اقدام تحسین برانگیز سازندگان انیمیشن «روح / انیمیشن» طراحی، نمایش و روایت جهان پس از مرگشان بود که از آینه ها و ادیان مختلف دنیا فراتر رفتند. او این امکان را فراهم کرد که هر کسی که نظری دارد از طریق گفتگو در انیمیشن شناسایی شود.

روح

انیمیشن «روح» آنقدر خوب ساخته شده است که بسیاری از منتقدان نمی توانند آن را تحسین کنند.

پیتر بردشاو، منتقد والدین: “این انیمیشن یک فیلم واقعا دوست داشتنی، لذت بخش و آرام است.”

آه تو او از نیویورک تایمز انتقاد می کند: “فیلم جدید پیکسار این سوال را مطرح می کند که بسیاری از ما به خواب رفته ایم. این سوال: چرا ما وجود داریم؟ هدف از بقا چیست؟ و بعد چه اتفاقی خواهد افتاد؟ استودیو پیکسار این اولین بار نیست. زمانی که از توانایی داستان گویی استفاده شده است.»

روح

پیتر دبروگ منتقد ورایتی: «شاید بچه‌های زیادی درگیر نباشند؛ اما بزرگسالان زیادی هستند که آرزو می‌کنند به دنیا نمی‌آمدند، و «اسپریت» مانند فیلم‌های قبلی پیکسار با قلبی بزرگ و سخاوتمند کار می‌کند که زندگی معمولی گارنر همچنین تحسین برانگیز.” به زیبایی در کنار هم قرار داده شده است. “اثری که بینندگان پیر و جوان را به مرحله ای می برد که احساس می کنند روح خودشان مانند یک شخصیت کارتونی خاص می درخشد.”

الکس گادفری، منتقد امپراتور: “فیلم تاثیر احساسی وعده داده شده را ارائه نمی دهد، بسیاری از ایده ها هرگز مطرح نمی شوند، اما “روح” بدون شک سفری زیبا و تاثیرگذار در هستی است. فیلم در 100 دقیقه زیبا است، اما بسیار احساسی است. سفری نیست. اما جزئیات کار می کنند. لحظاتی عالی در فیلم وجود دارد، لحظاتی که دقیقاً با انیمیشن مطابقت دارند و شما را به جای دیگری می برند. این لحظات جادویی پیکسار هستند. “در این لحظات همه چیز منطقی می شود.”

دیوید فیر منتقد رولینگ استون: «روح» شامل درس های مفصلی درباره زندگی و سبک زندگی است. جالب اینجاست که بهترین آنها ساده هستند: “ببین، تلاش کن، یاد بگیر. لذت ببر.”

[ad_2]

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel
تماس با ما