بازیگر هالیوود که با پسرش – روزیاتو بازی کرد


شاید شما آن را نمی دانید ، اما آنجلینا جولی فیلمی را با یکی از دخترانش به اشتراک می گذارد. بیشتر اوقات ما اسامی بازیگران را در تیتراژ پایانی نمی خوانیم ، اما گاهی اوقات انتخاب بازیگران ما را شگفت زده می کند.

در ادامه ، ما درباره بازیگرانی صحبت می کنیم که فیلم مشابهی با پسرش دارند.

1- آنجلینا جولی و ویویان جولی – پیت در “مالفیسنت”

ویوین جولی – پیت در “مالفیسنت” نقش یک شاهزاده خانم کوچک به نام “اورا” را بازی کرد زیرا بقیه بچه ها از آنجلینا جولی ترسیده بودند. جولی گفت: “هنرمند سه یا چهار ساله دیگر به من نزدیک نبود.” مجبور شدم از بچه ای استفاده کنم که عاشق من بود و از شاخ ، چشم و ناخن من نمی ترسید. “به همین دلیل ما از Vivin استفاده کردیم.”

2- ملیسا مک کارتی و دخترش از فیلم “نیروی تندر”

ملیسا مک کارتی ، دختر ویویان فالکون ، نقش جوان “لیدیا” را که مادرش بازی می کرد ، بازی کرد.

3- مریل استریپ و میمی گومر از فیلم “عصر”

مریل استریپ و دخترش در “غروب آفتاب” بازی کردند. میمی نقش جوان “لیلا ویتنبورن” را بازی کرد و مادرش نیز همین نقش را در زمان حال ایفا کرد.

4- گلن کلوز و آنی استارک در “همسر”

در سال 2018 ، گلن کلوز نقش “جوان کاستلمن” را در نمایش “همسر” بازی کرد. این فیلم داستان زنی را روایت می کند که شوهرش نامزد دریافت جایزه نوبل شده است. شخصیت جوان فلاش بک فیلم توسط آن استارک ، دختر گلن کلوز بازی شد.

5. سوزان ساراندون و اوا آموری مارتینو در “مرده متحرک”

اوا آموری مارتینو دختر بازیگر معروف سوزان ساراندون است. یکی از اولین فعالیت های او در صنعت فیلم ، ایفای نقش مادرش در فیلم “مرد مرده متحرک” توسط مردی جوان به نام “خواهر هلن پریجین” بود.

6- برندان و دیمون گلیسون از مجموعه فیلم های “هری پاتر”

همه از برندن گلیسون به عنوان “اولستر مودی” در فیلم های “هری پاتر” یاد می کنند. اما برخی ممکن است متوجه شده باشند که پسرش دیمون گلیسون با او بازی می کند.

7- جانی دپ و لیلی رز ملودی دپ در “Yoga Hosers”

جانی دپ با دخترش لیلی رز ملودی دپ بازی کرد. لیلی رز در 15 سالگی در فیلم “Yoga Hoggers” بازی کرد.تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم