بررسی فرصت‌های تحول دیجیتال برای استارتاپ‌ها


Iransll Tech Talk، اولین در نوع خود در ایران Illustrated Tech Talk.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این پنل تخصصی، با عنوان «تحول دیجیتال و فرصت های آن برای استارتاپها» با حضور کارشناسان و متخصصان در این حوزه، از معاونت استراتژی گروه اسنپ، دیروز شنبه 21 اسفند 1400، از ساعت 16 تا 18، در مرکز. نسخه ایرانی فیلم “بقای شایسته” از تلویزیون ایران “لنز” پخش شد.

در این پنل، معاونت استراتژی اسنپ از سرمایه «اسنپ ونچرز» بر روی استارتاپهای مرحلۀ بذری و پیشبذری تا میزان یک میلیارد تومان و همچنین مشارکت‌کنندگان مجموعه اسنپ ونچرز به سرمایه‌گذاری مشترک بر استارتاپهای مرحله اولیه، با همکاری ایرانسل خبر داد.

در این راستا، فراخوان های جذب تیم های استارتاپی حوزه های فناورانه مرتبط با محورهای تحول دیجیتال، از جمله مصنوعی، کلان داده، امنیت سایبری، اینترنت اشیا و خودروهای مرتبط، در سال آینده منتشر خواهند شد.

در این پنل همچنین، مدلهای مختلف تحول دیجیتال و زیست بوم دیجیتال شرکتهای فناوریمحور خارجی، بحث و بررسی قرار گرفت و نیز، ضمن تشریح زیستبوم دیجیتال ایرانسل در لایه های مختلف، فرصتهای بازار برای استارتاپها برای همکاری با مرکز نوآوری ایرانسل، اعلام شد.

مرکز تمیز کردن داخلی از زیباترین ستاره ها و ستاره های دستورالعمل های دوستانه. علاقه‌مندان می‌توانند، موضوع‌های پیشنهادی خود را به نشانی [email protected] نشان دهند.

آزمایشگاه ایرانسل یک آزمایشگاه ایرانی است. هدف و اولین اپراتور دیجیتال ایران در راهاندازی نوآوری ایرانسل، شناسایی مرکز استارتاپها و شرکتهای فعال حوزۀ فناوری، برای همکاریهای مشترک، از جمله شتابدهی، سرمایه گذاری و توسعه بازار است.

«ایرانسل تکتاک» سلسله پنل های تخصصی در حوزه فناوری و با حضور متخصصان و صاحبان صنایع بزرگ است که با هدف به اشتراک گذاری فرصت های توسعه بازار برای استارتاپ ها، برگزار می شود.

مجموعۀ ایرانسل لبز، از سال 1398، با هدف تعمیق ارتباط ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با جامعۀ دانشگاهی و کمک به مراکز علمی، استارتاپها و شرکتهای فناور و با مأموریت انجام فعالیتهای تحقیق و توسعه، نوآوری و تجاری سازی در زمین شبکۀ ارتباطات. و فناوری اطلاعات و کسب و کارهای پیرامونی با کمک مراکز علمی و پژوهشی داخل و خارج از کشور، دانشگاههای دانش بنیان، استارتاپها و شرکتهای فناور، با هدف نیاز به نیازهای بازار ICT ارائه شده است.

چشمانداز این مجموعه، پیشگام بودن در توسعه منابع انسانی و زیرساختهای تحقیقاتی اقتصاد دانش بنیان در حوزه ارتباطات و اطلاعات فناوری و دستیابی به جایگاه برترین شرکت ملی در زمین تولید محصولات و خدمات این حوزه است و «بخش تحقیق و توسعه»، «مرکز نوآوری ایرانسل» او «اولین قدم ایرانی ها» است و یکی از مهم ترین افراد جهان است.

ایرانسل، اولین ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت اینترنت در ایران، با راه اندازی این مجموعه، در پی حرکت در مسیر گسترش خدمات متنوع و طوسع سبک زندگی دیجیتال و خلق آینده همگام با تحولات دنیای دیجیتال است تا با بهره گیری از فناوری های برتر در حوزه های مختلف، خلقت. ارزش کند.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان