بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور سراسری ایران – مشاوران تحصیلی – اسنپ کلاس

دو تا داداش کوچیکتر از خودم دارم که از صبح که بلند میشن تا خود شب فقط سروصدا میکنن و اصلا نمیتونم موقع درس خوندن تمرکز کنم… روزی دو سه بار بخاطر حرفا و رفتارای مامانم تو اتاقم خفه گریه میکنم. حتی وقتی به مادرم میگم بچه ها رو اروم کن یا صدای تلویزیون رو کم کن بهم میگه درس خوندن و نخوندن تو هیچ فرقی به حال من نمیکنه و به من اصلا ربطی نداره… تو این روش باید بدون در نظر گرفتن نتیجه و اینکه آخرش چی میشه و کجای کاری و بقیه چقدر ازت جلوتر هستند و … کولاک تلاش کنی و اگه شکست خوردی، دوباره تلاش کنی و اگه شکست خوردی ۱۰۰ باره تلاش کن! اونقدر تلاش کن تا بالاخره موفق بشی و یادت باشه که اگه وسط راه خسته شدی، باید فقط کمی استراحت کنی و هرگز تسلیم نشی ؛ رو کاغذ سرنوشت باید “هدف” با خودکار نوشت و راه رسیدن رو با مداد ؛ چون شاید نیاز بشه راه و روش عوض کرد ، اما نباید قولی که به آرزوهات دادی فراموش کنی. از این تصویر در راستای بیخیالی و درس نخواندن استفاده نکنید تنها برای دور کردن انرژی منفی استفاده کنید و کولاک درس خواندن بدون ترس از نتیجه.

مشاور کنکور کی خوبه

علاقه مندان به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور خرم آباد می توانند برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام با سامانه صدای مشاور در تماس باشند تا همکاران ما اطلاعات دقیق را در مورد ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه پیام نور خرم آباد را در اختیارتان قرار دهیم. ما به شما کمک میکنیم تا در مهمترین سال زندگیتان، بهترین خود را اجرا کنید و عالیترین نتیجه را بگیرید. چرا به مشاوره کنکور ریاضی نیاز داریم؟ تدریس های ریاضی و حسابان امیر مسعودی در قالب مجموعه های مختلف تستی، آموزشی، جمع بندی همراه با جزوات چاپ شده، مناسب داوطلبانی است که قصد یادگیری پایه ای درس مهم و تاثیر گذار ریاضی و ۱۰۰ زنی در کنکور را دارند.برای استفاده از پکیج های ریاضی امیر مسعودی میتوانید به صورت سال به سال یا مبحث به مبحث اقدام به سفارش محصولات کنید. توجه داشته باشید که درس ریاضی ، مبحثی نیست که بتوانید فقط با یکبار مطالعه کردن و حل تست ، تسلط کافی را داشته باشید و باید حتما در فواصل زمانی کوتاه برای مرور این درس زمان اختصاص دهید که تست زنی یکی از روش های مرور محسوب می شود. در این مرحله لازم است تا هزینه نام نویسی را پرداخت کرده و شماره سریال کارت اعتباری دریافت کنید.

در صورت انصراف دانشجويان از تحصيل در پرديس هاي خودگردان و يا ظرفيت مازاد پس از ثبت نام و شروع به تحصيل، دانشگاه ها مبالغي را به عنوان خسارت از فراگيران دريافت خواهند کرد که مبلغ خسارت بر اساس مصوبه هيأت امناي دانشگاه مربوطه است. این شما هستید که باید با توجه به علایق و استعدادهایتان رشته ای را به عنوان آینده شغلی خود انتخاب کنید و با برنامه ریزی و تلاش مناسب، خود را برای رسیدن به هدفتان آماده کنید. در گذشته و در مطلب لایو انگیزشی اسفند ماه کنکور بررسی کردیم که در همین چند ماه چه کارهای بزرگی می توان انجام داد اگر این لایو را از دست داده اید حتما به فایل صوتی آن گوش کنید این مطلب انگیزشی کنکور تاریخ مصرف ندارد. همچنين اگر از رتبههاي برتر سال گذشته سؤالاتي داريد ميتوانيد از همين طريق با ما در ميان گذاريد تا ما با اخذ پاسخ پرسشهاي شما از ايشان، ياريرسان شما در پيمودن مسير کنکور باشيم.

مشاور کنکور سعید ناصری

قطعا کسانی در شرایط شما در دوره های گذشته ی کنکور هم وجود داشته اند و این سختی ها بالاخره بعد از مدتی برای آنها تمام شده و روند عادی زندگی ادامه پیدا کرده . در این مطلب سعی داریم تا در ابتدا داوطلبان و دانش آموزان کنکور تجربی 1401 را دسته بندی کنم و سپس، بهترین روش مشاوره و برنامه ریزی کنکور تجربی 1401 را برای آنها تشریح کنیم. ابتدا درس اقتصاد را بيشتر بهصورت تشريحي ميخواندم اما با توجه به بيشتر بودن تعداد سؤالهاي مسألهاي در اين درس نسبت به سؤالهاي متني در کنکور سراسري؛ با «تمرکز بيشتر بر روي حل مسائل» به نتيجهي بهتري رسيدم. ابتدا در درس دين و زندگي، بيشتر کتاب درسي و نکات بيان شده توسط استاد خود را ميخواندم و کمتر تست ميزدم اما بعد فهميدم که در اين درس «تستزني» نيز به همان اندازه اهميت دارد. حجم زياد کتابهاي درسي تاريخ دغدغهي اصلي من بود؛ لذا «بر عکس مطالعه ميکردم» يعني اول تست ميزدم و سپس از روي کتاب بهصورت خلاصه، مباحث کتاب درسي را ميخواندم.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.