بهترین مشاور کنکور ایران واقعا کیست؟

روش دوم: علاوه بر این، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۹۱۰۳۵۳۶۳-۰۲۱ درخواست مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت خود را به مسئول ثبت نام اعلام کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا پس از هماهنگی، همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد. نیاز به خارج شدن از سردگمی، بیانگیزگی، خسته شدن و هزاران مورد دیگری که برای هر کنکوری ممکن است پیش بیاید. مشاور برتر کنکور معمولا در یک زمینه تخصص فوق العاده ای دارد.اینگونه افراد ممکن است بخاطر اینکه خودشان به یک رشته ای علاقه داشته اند یا در آن زمینه تجربه دارند بتوانند بهتر شما را راهنمایی کنند.

پس اهمیت دارد که در حل درک مطلب های عربی به تسلط برسید. چون که موفقیت صرفا رتبه کنکور نیست و این یک اشتباه هست که ما فکر می کنیم هر کسی که رتبه خوبی در کنکور آورده پس باید موفق و پولدار شود و اگر نشد پس درس به درد نمی خورد! مراجعه صرف به یک مشاور نمی تواند موفقیت هیچ داوطلبی را تضمین نماید. تو این حالت مراجعه به مشاور به شدت راحته. مشاور کنکوری که انتخاب میکنید باید نسبت به علایق و اهداف شما و چیزی که می خواهید در آینده بدست آورید آگاه باشد تا بتواند شما را از درست ترین مسیر به سمت خواسته هایتان هدایت کند. این مسئله موجب می شود تا دانش آموزان سر جلسه کنکور و هنگام مواجه شدن با سوالات، خود را در شرایط بدی ببینند و نتوانند از تکنیک هایی که بارها و ساعت ها تمرین کرده اند به جواب برسند. مشکلات متعدد از قبیل دشواری سوالات کنکور، تعدد منابع، هزینه های سرسام آور و عدم دسترسی به اساتید مجرب موجب شده است تا بسیاری از دانش آموزان کنکوری از مطالعه و حل تست سوالات این درس در کنکور سر باز بزنند و وقت آن را برای دیگر دروس صرف کنند.

شاید با خودتوت فکر کنین که مشاور باید راهنماییش کنه تا مسیر زندگی ش رو پیدا کنه. این شخص باید با تمامی سراشیبی هایی احتمالی که در طول مسیر کنکور برای یک داوطلب کنکوری میتونه پیش بیاد رو به خوبی بشناسه و خودش هم با این عوامل مخرب رو به رو شده باشه. قبل از مراجعه به هر موسسه کنکوری و یا هر مرکز مشاوره ای، بهتر است ابتدا ویژگی هایی بهترین مشاور کنکور را بشناسید و سپس برای دریافت مشاوره اقدام نمایید. در حال حاضر استاد آریان حیدری در موسسه آموزش مجازی و کلاس های آنلاین کلاسینو فعالیت می نماید و درس هایی از قبیل ریاضیات، هندسه، حسابان و دیفرانسیل را تدریس می کند. این کتاب درسنامه کاملی دارد و به شیوه یک کلاس درس مطالب را به زبانی ساده آموزش می دهد. این افراد با نگاه خودشان همه چیز را می بینند و اصلا صلاحیت راهنمایی دانش آموزان را ندارند. بهترین مشاور کنکور برنامه ریزی اصولی برای درس میداند: اصلا ما برای برنامه ریزی درسی به سراغ مشاو کنکور میرویم. اعتماد شما را جلب کند: آقا جان رک و مستقیم بگویم بهترین مشاور کنکور اصلا کسی است که میداند چطور با یک جوان مضطرب که نگران همه آینده خود است ارتباط برقرار کند.

منظور از تطابق این نیست که عینا سوالات کنکور توسط دبیر ارائه و حل شوند، بلکه به این معناست که تیپ تست های حل شده با تست های کنکوری استاندارد شباهت داشته باشند تا دانش آموز بتواند بین آنها ارتباط برقرار کرده و سوال ها را به خوبی درک کند. دقت کنید قصد ما در این نوشتار صرفا مقایسه دبیر های برتر ریاضی کنکور نیست؛بیشتر به معرفی اساتید و خصوصیات آن ها میپردازیم و این شمایید که باید با مقایسه بین آن ها بهترین استاد ریاضی کنکور را برای خودتان مشخص کنید؛البته با همهء این اوصاف با توجه به آمار و اطلاعات گفته شده در پایان مقاله یک جمع بندی و رده بندی بین اساتید خواهیم داشت تا به شما در تشخیصتان کمک کنیم. اما خوشبختانه روش تدریس استاد سلامیان بهترین دبیر ریاضی کنکور ، آموزش مفهومی ریاضی و پس از آن ارائه راه های تستی معقول میباشد. ممکن است فردی به آموزش قوی تر نیاز داشته باشد.

انتخاب استاد برای یک درس امری سلیقه ای است، پس به طور قطع نظر دانش آموزان با یکدیگر متفاوت است؛ امیر مسعودی آموزش های پرحجم و زمانبری دارد و برای مطالعه و مشاهده آنها دانش آموزان باید مدت زمان و انرژی زیادی را صرف نمایند. زمان زیادی را از دانش آموز نگیرد و حجم مناسبی داشته باشد. درک مطلب های این کتاب از آسان به سخت به ترتیپ چیده شده و زمان مورد نیاز برای هر کدام کنار درک مطلب نوشته شده است. همچنین با توجه به اینکه انتخاب مشاور به اختیار خود شماست می توانید در هر زمان با ذکر دلیل موجه مشاور خود را نیز تغییر دهید. برای دریافت جزوه آزمون وکالت 99 – دریافت خلاصه مطالب و همچنین نحوه برنامه ریزی در دروس مختلف با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

برنامه غذایی تاثیر بسیار زیادی میتواند در رابطه با عملکرد ما داشته باشد به همین دلیل بهتر است با مشاور خود در رابطه با برنامه غذایی حتماً مشورت نمایید. برای مطالعه درس فارسی برای کنکور ریاضی، دانش آموزان خوب و قوی می توانند از کتاب های موضوعی نشرالگو که بهترین کتاب فارسی کنکور است و جزو منابع رتبه برترهای کنکور ریاضی در درس ادبیات است، استفاده کنند. درسته که برای رسیدن به نتایج خوب اونم توی مهمترین مرحله زندگیمون کنکور، خوبه که از بهترین مشاوران کنکور کمک بگیریم اما باید بدونین که این افراد معجزه نمی کنن و در نهایت همه چی به خودمون و مجموعه کارهایی که برای دستیابی به خواسته هامون می کنیم برمیگرده. هرچند مؤلف کتاب کنکور اتمی هنوز هم یکی از بهترین مشاورین کنکور کشور محسوب می شود و در کنکور سراسری نودو شش چند رتبه سه رقمی را روانه دانشگاههای خوب تهران کرده است اما انتظارات از این مشاور تحصیلی با تجربه بسیار بالاست و همگان منتظرند تا دیبازر با تغییر سبک کاری خود و فاصله گرفتن از مؤسسات تولیدکننده بسته های بی کیفیت آموزشی کنکور ، رتبه های بهتری در کنکور سراسری ارائه کند. داشتن تمرین کافی موجب می شود تا شما علاوه بر تسلط در تست زنی بتوانید با انواع راهکار ها برای حل مسائل آشنا شوید و به همین دلیل سرعت شما به هنگام کنکور بسیار بالا خواهد بود.

بهترین منابع کنکور 1401 در درس فارسی هم با در نظر گرفتن همین روش معرفی می شود. برای خرید کتاب تست فوق با تخفیف و ارسال پستی از قسمت زیر می توانید اقدام کنید. برای خرید کتاب تست لقمه مهر و ماه با تخفیف و ارسال پستی از قسمت زیر می توانید اقدام کنید. برای خرید این کتاب ها با تخفیف و ارسال پستی از قسمت زیر می توانید اقدام کنید. برای خرید کتاب کمک درسی گسسته الگو با تخفیف و ارسال پستی از قسمت زیر می توانید اقدام کنید. نکات حل سریع تست ها نیز در کنار راه حل مفهومی به خوبی تدریس می شود و کتاب درسی نیز از اهمیت ویژه ای در تدریس وی برخوردار است. اما در این مطلب به شما گفتهایم که بهترین مشاور کنکور کیه؟ آقای نیکخو باید به این نکته دقت کند که اینروزها دانش آموزان دل خوشی از این مؤسسات ندارند و حضور این مشاور با سابقه در چنین مؤسساتی جایگاه او را تا حد فروشنده بسته های آموزشی کنکور تنزل می دهد. متاسفانه در کنکور سراسری ۱۴۰۰ شاهد سوالات غیراستاندارد و بسیار سطح بالایی بودیم که بعضا برای کنکور دکتری مناسب بودند؛ مابقی سوالات طرح شده نیز با دقت و وسواس فراوان از بین مطالب کتاب درسی انتخاب شده بودند و اکثرا مفهومی و ترکیبی بودند.

کلاس ها به طور معمول جدی هستند و بررسی بحث های غیر درسی در حد متوسط انجام می شود. بنابراین در این اولین قدم، یک مشاور خبره باید از جوانب مختلف به بررسی مشکلات بپردازد و برای هر یک به دنبال راه حل های مناسبی باشد. بلکه کیفیت درس خواندن است که اهمیت دارد؛ بنابراین باید کلیه تکنیکهای مطالعه، مانند تندخوانی ، جمع بندی و … او هم فورا یک کاغذ و خودکار آورده و میگوید بسیار خب هفت روز هفته و روزی 20 ساعت باید درس بخوانی. هستن که مشاوره هم میدن. سلام بهترین استاد در کرج مهندس فراهانی هستن با مشاوره خوب ودرس دادن خوب میتونید بهترین شرایط واسه خودتون رقم بزنید .

استاد منتظری عالی هستن. شنیدن کلمات مثبت و دلگرم کننده آن هم از سمت مشاور کنکور، عالی است. آیا اسم و رسم یک مشاور می تواند تضمین کننده رتبه و قبولی ما شود؟ آیا می توان از درس ریاضی صرف نظر کرد و وقت آن را به دیگر دروس مثل شیمی و زیست شناسی اختصاص داد؟ بسیاری از دانش آموزان چنین کاری را انجام می دهند و بطور کلی درس ریاضی را کنار می گذارند، این یکی از دلایلی است که موجب کاهش میانگین درصدهای ریاضی در کنکور گردیده است؛ با این تفاسیر فرصتی به وجود می آید تا دانش آموزان قوی در درس ریاضی رقبای خود را پشت سر بگذارند و نتایج درخشانی را به دست آورند، حال پرسش من از شما این است که آیا می توانید این فرصت استثنایی را از دست بدهید؟ اونم توانایی load کردن اون سر جلسه هست. این موضوع را در نظر داشته باشید که شما به عنوان یک داوطلب، فرصت اشتباه کردن و همچنین جبران اشتباه را نخواهید داشت.

برای قبولی در رشته های پرمتقاضی از جمله پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در دانشگاه های دولتی یا غیردولتی و همچنین برای قبولی در رشته های مهندسی پرطرفدارتر، رشته حقوق و سایر رشته های پرمتقاضی در یک دانشگاه دولتی معتبر از جمله رشته های دبیری دانشگاه فرهنگیان باید حداقل از ۹۸ درصد رقبا بهتر عمل کنید و جزو ۲ درصد برتر داوطلب های کنکور باشید. دوست عزیز اینجا برای تبادل اطلاعات بین معلمان ایران و دانش آموزان ایران و همچنین راهنمای مشاوران کشورمون هست اگر تحلیلی و تجربه ای داری در اختیار همه دوستان بذار بدون این که بی احترامی کنید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد بهترین مشاور کنکور نیشابور بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم