تحول در اخذ تسهیلات بانکی وام سفارشی ممنوع شد ؟!


فرارو- محمدباقر قالیباف از دستور رببر انقلاب به کمیسیون تلفیق ماجلس درباره عدم تکالیف بانک مرکزی و وزیر اقتصاد سهم بسزایی در توسعه اقتصاد کشور داشته اند. از نظر اعتبار، افزایش تسهیلات تکلیفی با عنوان «حمایت از ساختمان یا اقشار ضعیف» از سوی دولت یا مجلس وضع می شود، اما چرخهای ایجاد می کند که در نهایت منجر به افزایش تورم می شود.

نه افزایش سود، نه افزایش سود، نه افزایش سود، نه افزایش سود، نه افزایش سود. در این صورت لازم است معنای بیانیه روشن شود. هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانید فضای بیشتر و بیشتری را فراهم کنید و مقدار پول نقد افزایش می یابد. درنهایت، اعمال تالیفی در ایستگاه نخست، افزایش نرخ تورم این زندانی به سرقت مسلحانه به قصد ارتکاب به سرقت مسلحانه محکوم شد.

دولت و مجلس از تکلیف تسهیلات به بانک‌ها منع
عباس آرگون نایب رئیس میسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران در گفتگو با فرارو با اشاره به اینکه منع مجلس و دولت برای عدم قرار دادن تکلیفی برای بانک ها از اهمیت بسزایی برخوردار است، گفت: این موضوع بسیار خبر خوبی می تواند برای تامین هزینه های مالی کوچک و متوسط ​​باشد و هم تسهیل کننده مناسبی برای افزایش پرداخت وام های خرد به باشد. عملم مردم محدّن حد حروبروب تیروب

وی افزود: در حال حاضر بانک ها به 5 شیوه تکلیفی را پرداخت می کنند که این موضوع تبعات بسیار زیادی برای بانک ها و همچنین اقتصاد کشور دارد، اول اینکه دولت و بانک ها را مکلف می کنند که به برخی از بنگاه ها و نهادها پرداخت می کنند. وام‌های ارزان‌قیمت بدهند که این موضوع باعث می‌شود که منابع می‌شوند.

آرگون اظهار داشت: دوم هم که دولت با انتشار قرضه و بدهی بانکها را مکلف به خرید آنها می کند که این موضوع را باز هم می کند تکلیفی به حساب میید، سوما برخی از افراد نیز با تکلیف دولت به دنبال گرفتن بانک ها هستند، چهارما با. توجه به بودجه دولت، استقراض دولت از بانکها نیز همیشه انجام خواهد شد، دست آخر نیز با توجه به اینکه خود بانکها نیز اقدام به بنگاهداری می کنند بخشی از منابع بانکها برای حمایت از این واحدها فقط می شود، طبیعتا اگر جلوی این موضوع گرفته شده است 5 دست بانک‌ها برای اعطای تسلیلات به مردم و همچینی بنگاه‌ها و کارخانجات کوچک و متوسط ​​​​باز می‌شوند.

نایب رئیس کمیسیون بازار پول و اتاق سرمایه تهران اضافه کرد: از سویی برای تامین مالی بنگاه های بزرگ دیگر بازار سرمایه وارد عمل می شود و این کار را انجام می دهد، اصولی را باز می کند که بانک ها اعطا می کنند کوتاه مدت بوده اند و شرکت ها و بنگاه ها باید آن را انجام دهند. در مورد افزایش تولید خود صرفاً، اگر بنگاه های بزرگ بخواهند می شوند که از بانک ها می توانند طرح های توسعه خود را اختصاص دهند، قدر مسلم این موضوع بلندمدت بوده و آنها نمی توانند از پرداخت اقساط وام برآیند.

وی ادامه داد: برای انجام چنین کاری بنگاه‌های باید از طریق بورس اقدام به تامین مالی خود کنند، اما در مقابل با توجه به اینکه بنگاه‌های کوچک و متوسط ​​می‌خواهند توان تولیدی خود را افزایش دهند، در چنین شرایطی می‌توانند باعث افزایش استفاده از بانک‌های بزرگ شوند. دست بانک ها برای اعطای بانک ها به قالب وام های خرد زیر 100 میلیون تومان باز می شود که این موضوع مردم را نمی تواند از مردم کار کند، بنابراین این تصمیم را باید به فال نیک گرفت و امیدوار بود که به طور کامل در عمل اجرا شود. شود.

آرگون همچنین با اشاره به اعطای وام های خرد به مردم از طریق اعتبارسنجی، بیان کرد: طی چند سال گذشته مردم برای دریافت وام ضامن رسمی پیداکننده، گواهی کسر از حقوق و نیز چک کردن ارائه دهنده که این موضوع مشکلات زیادی را برای مردم ارائه می کند. هیچ اشکالی ندارد، اما بهتر است در امان باشید تا متاسف باشید.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه