خدمات مالیاتی مشاوره مالیاتی اجرای خدمات مالیاتی 100% تضمینی راشا مشاوران راستین

در واقع این خدمات تمامی امور مرتبط با مسائل مالی در هر واحد فعال اقتصادی را در بر می گیرد. از ثبت های حسابداری معمولی تا پیش رفته ترین و پیچیده ترین امور حسابداری مرتبط با گزارشات مالی ، خدمات حسابداری هستند که شرکت های حسابداری آن را ارائه می دهند. لازم به ذکر است که نیاز متقاضیان این نوع خدمات، وابسته به نوع فعالیتشان بسیار متفاوت است. با تکیه بر دانش فنی و سالها فعالیت مالی در کشور عزیزمان خدمات حسابداری و مشاوره مالی ارائه داده ایم. میتوانید با دریافت مشاوره مالی و مالیاتی گامی محکم در جهت نیل به اهداف بزرگ مجموعه خود بردارید.

بخشی از هر قرارداد مربوط به خواسته های مشتری و بخشی هم مربوط به شرایط کاری خدمات دهنده است. متخصصان مالیاتی در زمینه های مختلفی هم چون شرکت در جلسات هیات ها و کمیسیون های حل اختلاف سازمان امور مالیاتی و تنظیم لایحه شما را راهنمایی می کنند. هزینه‌ای که شما بابت دریافت خدمات مالیاتی پرداخت می‌کنید، به عوامل مختلفی بستگی دارد. یعنی باتوجه به حضوری، تلفنی و آنلاین بودن دریافت مشاوره، هزینه‌های متفاوتی متقبل خواهید شد.

  • امروزه رایان محاسبان، تیم گسترده‌ای دارد و شما می‌توانید برای تمام خدمات مالی، حسابداری، مالیاتی، حسابرسی و غیره کسب و کار خود، با تیم رایان محاسبان همکاری کنید.
  • بر اساس مطالب مذکور نتیجه می گیریم که مباحث حسابداری ، حسابرسی و مالیاتی همه با هم ارتباط مستقیم دارند و مربوط به خدمات مالیاتی برای حسابرسی ماده 272 ق.م.م است.
  • مجموعه پارستکس خدمات خود را د  حوزه‌های مختلف امور مالیاتی مانند مشاوره و وکالت با توجه به نیاز و ترجیح شما به صورت کلی و موردی عرضه می‌کند.

به اعتقاد ما هر چقدر سطح اگاهی فعالان اقتصادی و مجریان خدمات حسابداری و مالیاتی افزایش پیدا کند، بی شک هم مدیران کشور دغدغه ای بابت توسعه بازار و کسب سود نخواهند داشت و هم حسابداران و کارشناسان خدمات مالیاتی در بازار پر رونق این خدمات رکوردهای درآمدی خوبی را رقم میزنند. تحریر دفاتر قانونی با افزایش مراجعه بازرسین مالیاتی در ۲ سال اخیر همانند دوره های قبلی امکان پذیر نیست. منظور اینکه در گروه بندی جدید سازمان امور مالیاتی وقتی کسب و کار شما در گروه اول قرار  بگیرد مکلف به دریافت و تکمیل دفتر روزنامه و کل می باشد.این دفاتر باید بصورت روزانه ثبت شود تا در زمان بازرسی ماده ۱۸۱ با صورتمجلس دفاتر نانوشته مواجه نشوید. تحریر بهنگام دفاتر قانونی در بخش خدمات مالیاتی توسط تیم تخصصی اجرا می گردد.

2- مالیات غیر مستقیم، در پرداخت مالیات به شیوه غیر مستقیم، شخص دیگری غیر از مؤدی مالیاتی، وظیفه پرداخت مالیات را برعهده دارد. ما بر اساس زمان های مطرح شده نیاز به این خدمات داریم و می توانیم برای عقد قرارداد با شخص ارائه کننده خدمات مالیاتی این زمان بندی ها را مد نظر قرار دهیم. یکی از عواملی که ذهن شرکت ها یا مشاغل را درگیر کرده است موضوع خدمات مالیاتی با کیفیت هست.

چگونه با راشا ارتباط برقرار کنیم؟

عدم گزارش بطور اصولی در این سامانه باعث ایجاد تناقض در سامانه های دیگر مالیاتی مانند مالیات بر ارزش افزوده و مالیات عملکرد می شود. اگر احساس می کنید در این بخش نیاز به کمک در تنظیم گزارشات دارید پیشنهاد می کنیم از در جهت دانستن بیشتر در رابطه با شرکت حسابداری در این قسمت کلیک کنید صورت معاملات فصلی ما استفاده کنید. همه اشخاص حقیقی یا حقوقی که موظف به پرداخت مالیات هستند باید در زمان مقرر اظهارنامه مالیاتی خود را تهیه کرده و همراه با سایر اسناد و مدارک مالی به سازمان امور مالیاتی تحویل دهند. مالیات به معنای پولی است که شهروندان به دولت پرداخت می کنند تا در مخارج عمومی صرف شود. در حقوق ایران قوانین متعددی در زمینه وضع مالیات ها و عوارض تصویب گردیده است.

پرینت حساب بانکی و فروش، خرید، هزینه، دارایی، استهلاک، سرمایه، ترازنامه، سود و زیان از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه نمایید. اظهارنامه مالیاتی فرمی است که در آن مشخصات مودی مالیاتی اعم از شخص حقیقی یا حقوقی ذکر می شود. اظهارنامه سندی است که به موجب آن مودی مالیاتی میزان درآمد، دارایی و یا سایر مولفه های موثر در مالیات قابل پرداخت را در طول سال مالی اعلام می کند. تکمیل اظهارنامه همچنین ممکن است به صورت غیر حضوری و از طریق مراجعه به سامانه اینترنتی سازمان امور مالیاتی کشور انجام شود.

خدمات مالیاتی از ان جایی که خدمات حساسی هستند برون سپاری در ان ها امری طبیعی است. شرکت های زیادی در این زمینه فعال هستند اما در نظر گرفتن چند فاکتور به شما کمک می کند انتخاب مناسبی داشته باشید. با تکمیل فرم زیر یکی از کارشناسان ما جهت راهنمایی با شما ارتباط خواهند گرفت. خدمات مالی در واقع خدماتی است که به واسطه خرید و فروش و انجام معاملات گوناگونی نظیرخرید و فروش اوراق بهادار انجام می­شود. در این مرحله، کد ملی، شماره تلفن همراه به نام خودتان و سپس متن تصویر امنیتی را در کادر مر بوطه وارد نمایید و گزینه ثبت نام را انتخاب کنید.

اما چرا باید از سرویس های خدمات مالیاتی بهره بگیریم؟

مشاوران مالی و مالیاتی افرادی هستند که به اشخاص حقیقی و حقوقی در برنامه ریزی و سازماندهی برای مسائل مالی، پروژه های سرمایه گذاری و پس انداز اشخاص کمک میکنند و برای تصمیم گیری در رابطه با بودجه شرکت ها و موفقیت در رسیدن به اهداف مالی کمک می کنند. مهلت پرداخت قبوض، به همان ترتیبی است که برای ارسال این اظهارنامه تعیین گردیده است. تکمیل اظهارنامه دانش و تجربه خاص خود را می طلبد زیرا شما باید به استانداردهای حسابداری و قوانین مالیاتی واقف باشد تا بتوانید از معافیت‌های مالیاتی برخوردار شوید و همچنین از جرائم مالیاتی موصون بمانید.

خدمات مالیاتی

همان‌طور که گفتیم کلیه مدیران مشاغل وظیفه دارند که مالیات خود را در موعد مقرر پرداخت کنند. خود اظهاری یکی از روش‌های پرداخت مالیات است؛ به این صورت که شما باید اظهارنامه مالیاتی پر کنید و و ضعیت مالی و درآمدی که در یک سال اخیر داشته‌اید را برای سازمان مالیاتی بفرستید. سپس کارشناسان سازمان امور مالیاتی طبق درآمد و وضعیت مالی شما، میزان مالیات پرداختی شما را محاسبه می‌کنند. باید توجه داشت که مدیران، اغلب به دلیل نداشتن اطلاعات کافی، در مورد چگونگی تنظیم، مجبور به پرداخت هزینه‌های بالای مالیاتی می‌شوند. برای همین بهتر است که مدیران مشاغل برای تنظیم اظهارنامه مالیاتی، از مشاوره مالی که توسط خدمات مالیاتی شرکت‌ها ارائه می‌شود، استفاده کنند. همان‌طور که قبلا هم گفتیم مشاوره مالیاتی باعث می‎‌شود تا میزان جرائم مالیاتی شما کمتر شود.

اظهارنامه عملکرد دوره مالی نوعی اظهارنامه است که اشخاص حقیقی و حقوقی پس از محاسبه تمام سود و زیان خود در معاملات و رخداد های مالی آن را تنظیم می کنند و مطابق آن باید ۲۵ درصد سود خود را مالیات بپردازند. بدین ترتیب اشخاص حقیقی که هرگونه شغل و درآمدی دارند طبق ماده ۹۵ قانون مالیات های مستقیم و اشخاص حقوقی و شرکت ها طبق ماده ۱۱۰ قانون مالیات های مستقیم برای انجام این بخش از خدمات مالیاتی باید در موعد مقرر سال مالی اقدام کنند. با استفاده از خدمات مالیاتی و حسابداری موسسه راشا مشاوران راستین دیگر هیچ ترس و ابهامی از ممیزین مالیاتی و اداره مالیات نخواهید داشت. موسسه راشا مشاوران راستین با استفاده از بهترین مشاوران و  وکلای تخصصی و با تجریه و داشتن سابقه ای چندین ساله در زمینه های مشاوره های مالی و ارائه خدمات مالیاتی و حسابداری، دادرسی مالیاتی، بهترین انتخاب برای کسب و کارها جهت بهره گیری از خدمات مالیاتی و مشاوره های مالیاتی و دادرسی ها می باشد. مشاوران مالیاتی همواره به عنوان یک شریک برنامه ریز برای صاحبان کسب و کارها می باشد.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما
اطلاعات و محتوای این سایت با کمک هوش مصنوعی و از روی داده‌های اینترنتی تهیه شده‌اند و مسئولیتی در قبال صحت آنها نخواهیم داشت و از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.