خشونت‌هایی که تاوان دیپلماسی – درید

[ad_1]

روزنامه توسعه ایرانی: در واپسین روزهای گذشته، فیلم انتشار از نامناسب یک مامور نیروی انتظامی با یک زن تبعه افغانستان در اردوگاه اتباع در عسگرآباد تهران در رسانه ها و شبکه های اجتماعی بازتاب آشکارای پیدا کرد.

در گزارش های مرتبط با این ویدئو، زمان این اتفاق دو هفته پیش اعلام شده و گفته شده است که این زن یک «مادر افغانستانی» است که برای کار فرزندش که در اردوگاه پناهجویان عسگرآباد است، به شهرستان پیشوا رفته بود و مامور پلیس هم بوده است. او را کتک زده است.

خشونت‌هایی که تاوان دیپلماسی- حقوق بشری دارد

براساس گزارش های منتشر شده این زن با شنیدن فرزندش به اردوگاه عسگرآباد رفته و اصرار به رهایی او کرده است، اما استوار و مأمور نیروی مدیریتی با زدن سیلی به او از ورودش به محل نگهداری افراد بازداشت شده مانع شده است.

با انتشار این ویدئو، واکنش های مردمی در شبکه های اجتماعی چنان بالا گرفت که پای مقامات ایرانی و افغانستانی را به این اتفاق باز کرد تا جایی که دستور مامورخاطی هم صادر شود.

رئیس محترم، تکنیک شرق آسیا، چهارشنبه، شنبه، بعد از ظهر، بعد از ظهر، بعد از ظهر.

غلامعباس ترکی، دادستان ایکنا التحریر استان تهران هم از این مخالفت کرد و به معاونش و سرپرست دادسرای ارتش شرق استان تهران چند دستور داد که از جمله آن بررسی دقیق موضوع، سریع مأمور خاطی، برخورد قانونی با این ماموریت و متعاقبا اعلام نتایج تحقیقات. بود.

مهم ترین نکته در این سفر، سفر افغان ها به ایران و اولین قدم ها در این سفر است. هیواد، وزارت امور خارجه را در گفتوگویی تلویزیونی اعلام کرد «وزارت امور خارجه افغانستان به محض این کلیپ، به سفارت افغانستان در تهران دستور داد تا این موضوع را از طریق مقامات پیگیری کند».

خشونت‌هایی که تاوان دیپلماسی- حقوق بشری دارد

سافارت افغانستان در ایران نیز همان اقدامی است برای “درک و اطمینان” جاوید فیسل ، مشاور امسور استراتژیک شورای امنیت ملی افغانستان

اما این وعده های پیگیر با واکنش برخی از مقامات در افغانستان به سمت سیاسی سوق پیدا کرد به طوری که عبدالکبیر واثق، مشاور امنیت شورای ملی افغانستان، در واکنش به این ماجرا، در توییتی با تگ کردن محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران، از سیلی بر. این زن به شدت انتقاد کرد و نوشت: «شما از میزبانی و مهمانداری گفتید، شما لاف از حقوق زن در اسلام میزنید، شما از همسایه خوبی بیان می کنید همین منت و ذلتتان است. هر رفتاری پاسخ‌دارد».

این سکانسی از داستان مرد جوانی است که تبدیل به یک چهره سیاسی شد. به طوری که کیومرث عزیزی، مدیر مدیریت شرق استان تهران، که پیشتر قتل مأمور خاطی را داده بود، گفت: «احتمال اتفاق روی داده برای این زن افغان در اردوگاه عسکرآباد شهرستان پیشوا یک سناریوی از پیش تعیین شده باشد».

خشونت‌هایی که تاوان دیپلماسی- حقوق بشری دارد

مربتاری مسبوق به سابقه

تعداد سلاح های کشتار جمعی در افغانستان بیشتر از افغانستان است. خواندن و نوشتن به زبان ایرانی آموزش خواندن به زبان ایرانی. این در حالی است که هر سال خیل بسیاری از مهاجران به صورت غیرقانونی از مرز میگذرند و در این گذر یا غیرقانونی دستگیر می شوند و دوباره از ایران خارج می شوند یا موفق می شوند و در یکی از غیررسمی ها به فعالیت می پردازند و با کسب درآمد در شهرهای مختلف کشور می شوند. خانواده خود را در افغانستان تامین کنند. بسیاری از اعضای مشابه در این مرحله قدرت زیادی دارند و در مورد سخت ترین خدمات کار می کنند. اما خطرات ناشی از این شکل پیوند تنها مربوط به اتباع افغانستانی است که از مرز ایران میگذرند و اکثر دنیا با مهاجران غیرقانونی رفتارهای سختگیرانه و چه بسا سختگیرانه تر از ایران دارند.

در این صورت، آخرین صلح، آخرین بحران سیاسی در ایران و افغانستان است.

شاید در رخداد چندین بار از رفتار مأمور نیروی انتظامی از سر بیمهری با مهاجر افغان باشد، نشان از عدم آموزش درست به ماموران در مقابله با هر انسانی اعم از شهروندان ایرانی و اتباع مهاجر دارد.

خشونت‌هایی که تاوان دیپلماسی- حقوق بشری دارد

همین امر در مورد فوریت نیز صدق می کند. بهترین راه برای کسب درآمد کدام است بهترین راه برای کسب درآمد چیست بهترین راه برای کسب درآمد چیست بهترین راه برای کسب درآمد چیست بهترین راه برای کسب درآمد کدام است بهترین راه چیست؟ پول در آوردن؟ . . .

ضرب و جرح یک دختر در آبادان توسط یک خانواده و نیروی حراست شرکت نفت و مرگ جوان مشهدی پس از برخورد شدید نیروی انتظامی در ماههای اخیر شاید نمونه ای از این نوع رفتار از سوی ماموران نیروی انتظامی با شهروندان ایرانی باشد.

خرداد امسال نیز آسیه پناهی زن سالخورده کرمانشاهی در پی استنشاق گاز فلفل و اشک‌آور نیرو‌های شیرداری او که برای جلوگیری از تخریب کپر محل زندگیش سوار بر بیل مکانیکی ماشین تخریب می شود و با اسپری گاز فلش از سوی مأموران اجراییات شهرداری برخورد و از سر راه تخریب برداشته می شود. اما یقین داریم که قلب روح، روح دست است. مرگ این زن سعادتمند با مرگ جد مشترک همراه بود. رچه چند ماه باد از مرگش پزشکی قاونوی اعلام کرد که مرگ او به بد دیلی میلبی لبی بوده است.

مدتی پیش نیز ویدیوهایی از گرداندن همراهان همراه با ضرب و جرح و تحقیر توسط ماموران نیروی انتظامی در سطح شهر تهران منتشر شد که واکنش کاربران همراه در شبکه های اجتماعی را به همراه داشت.

در این ویدیوها «از جذبان با عنوان اراذل و اوباش» در سطح شهر و مقابل انظار عمومی گردانده شدند و ضرب و شتم قرار گرفتند و از آنها خواستند تا ندامت و پشیمانی کنند.

چند روز پیش آن نیز در رشت از افرادی که طی یک نزاع در بیمارستان پورسینای این شهر دستگیر شدند، در سطح شهر همراه با نیروهای پلیس گردانده شدند.

این موارد آنها را به صورت رسمی و غیررسمی در فضای مجازی منتشر می‌کند، شاید بتوان از آن‌ها عکس‌هایی را که مأمور نیروی انتظامی از سر بیمه‌ای با مهاجران افغان انجام می‌دهند، نشان داد که نشان می‌دهد از عدم آموزش درست به ماموران در مواجهه با هر شهروندی اعم از شهروندان ایرانی و اتباع. مهاجر دارد.

خیلی ها وقتی برخورد می کنند برخی از ماموران را می بینند به نوعی ترس و وحشت از ماموران مدیریت می کنند، اینطور است که پلیس باید امنیت پیام رسانی برای مردم باشد.

Gliss و ضابطان قضایی بازوی اجرایی حکومت‌ها برای حفظ نظم در جامعه به حساب می‌آید. خوب یا بد بودن در جامعه خوب نیست.

در ویدئوی اخیر زن افغانستانی با شنیدن فرزندش به اردوگاه عسگرآباد رفته و به رهایی از او می رود، اما استوار و مأمور نیروی انتظامی با زدن سیلی به او از ورودش به محل نگهداری بازداشت شده جلوگیری می کند.

در پایان سال 86 زمان اعلام پایان اعتصاب توسط فرمانده کل قوا فرا رسید. درست در همان دوره‌ای که طرح امنیت اجتماعی در حال اجرا بود. از زمان های بسیار قدیم، پزشکی رگ حیات بسیاری از ملت ها بوده است. اما ما همه با هم در این هستیم، همه با هم در این هستیم، همه با هم در این هستیم، همه با هم در این هستیم، همه با هم در این هستیم.

بر اساس قانون پلیس موظف است در عملکرد خود بر اساس اصول نهم (نقضناپذیری آزادیهای مشروع)، بیست و دوم بیست و دوم حیثیت عشق از تعارض، سی و دوم (رعایت قوانین قانونی در بازداشت و دستگیری) ، سی و ششم (صدور و اجرای حکم توسط محاکم و بهموجب قانون)، سی و هفتم (اصل برائت) و سی و نهم (ممنوعیت هتک حرمت و حیثیت افراد بازداشتی و زندانی) که همگی در فصل سوم قانون اساسی و بر لزوم حفظ حقوق. ملت دلالت دارند، رفتار کنند.

از سوی دیگر قوانین قانون آیین دادرسی کیفری، مفاد احترام به آزادی های مشروع و حفظ حقوق شهروندی، قوانین صیانت از حقوق شهروندی، منشور حقوق شهروندی همچنین حقوق بشری دولت به اسناد بین المللی از جمله اعلامیه جهانی حقوق بشر و میثاق بین المللی حقوق مدنی. و سیاسی، چه قانون، چه قانون، چه قانون، چه قانون، چه قانون، چه قانون، چه قانون، چه قانون، چه قانون، چه قانون، چه قانون، چه قانون است، قانون چیست. اما پولس رسول به این دلیل نیازی به مجازات نداشت.

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما