خونریزی بعد از رابطه زناشویی را جدی بگیرید! – دکتر فاطمه سیدی

درست است که بسیاری از افراد در همان اولین مقاربت به ارگاسم میرسند، اما این مسئله همیشگی و قطعی نیست. با این حال، تغییرات هورمونی اغلب یکی از دلایلی است که باعث میشود فرد بعد از از دست دادن باکرگی احساس افسردگی کند. یکی از مواردی که ممکن است زیاد شنیده باشید، این است که اولین رابطه جنسی درد دارد. یکی از اعضای موزیک با خون آغشته شد ، اما این مانع از این نمی شود که شرکای هیجان زده کار را تمام کنند و به یک ارگاسم فراموش نشدنی در برسند و نه تنها! برای اولین بار رابطه ویدیو سکس باحال جنسی دانش آموزان ملاقات کردند و آمدند تا آن پسر را ملاقات کنند. با از دست دادن باکرگی چه اتفاقی برای بدن شما می افتد؟ بدون شک تنها راه لذت بردن از رابطه جنسی تکرار آن می باشد. پیشنوازی کمک میکند تا ذهنتان آرام شود، برای شروع رابطه آماده شوید و و نیز لذت جنسی بیشتری از تمام فرایند ببرید. برای برخی از زنان، داشتن رابطه باعث تورم و بزرگ شدن سینه هایشان می شود.

اولین رابطه جنسی

این به شما کمک می کند که بدانید چطور تحریک شوید، نقاط حساس بدنتان کجاست، از چه پوزیشنی ممکن است بیشتر لذت ببرید و خجالتتان کمتر شود. اگر پوزیشنی که بار اول امتحان کردید، برایتان آزاردهنده بود، میتوانید پوزیشن دیگری را امتحان کنید. با این حال بهتر است پوزیشنی را در اولویت قرار دهید که خودتان و پارتنرتان بیشتر در آن احساس راحتی کنید. درواقع رابطه دهانی به تحریک جنسی همسر با حرکات زبان و دهان گفته میشود که در پوزیشن ها و موقعیت های مختلف انجام میگیرد. این پوزیشن که به نوعی شبیه پوزیشن داگ استایل است، به این صورت بوده که زن روی شکم خود دراز کشیده اما دست های خود را به زمین تکیه می دهد و کمی از آن فاصله می گیرد سپس مرد از پشت شکم خود را به زن چسبانده و از پشت دخول را انجام می دهد، برای راحتی زن ، می توان دو بالش را زیر بدن خود قرار داده تا برای سکس اول در اوایل ازدواج فشار زیادی به او وارد نشود . برخی مشکلات خاص هستند که میتوانند دخول را مشکل کنند. حین دخول لازم است سرعت را کم کنید، زیرا این امر به عضلات واژن فرصت میدهد تا به فرآیند دخول عادت کنند.

این مسئله درنهایت کمک میکند تا پارتنر خود را برای تحریک بیشتر شما راهنمایی کنید. استفاده از کاندوم در رابطه جنسی برای جلوگیری از بارداری و بروز بیماری در همه مواقع الزامی است. اگر از رابطه جنسی می ترسید، دچار واژینیسموس یا اختلال نعوذ هستید یا مهارت های برقراری یک ارتباط جنسی خوب را نمی دانید از یک مشاور جنسی کمک بگیرید. وقتی برای اولین رابطه جنسی آماده می شوید، نگرانی و اضطراب می تواند باعث خشک شدن آلت تناسلی زن شود که دخول را دردناک تر می کند. در اوایل ازدواج مهم نیست که چقدر زن و مرد جذابیت جنسی دارند بلکه نکته قابل توجه آن است که اگر در این دوران به سرعت و بدون دادن فرصت به طرف مقابل وارد مرحله جنسی شوید عین آن است که آب یخ روی سر یکدیگر ریخته باشید! در این مقاله، ما به آنچه ممکن است پس از از دست دادن باکرگی اتفاق بیفتد (چه از نظر جسمی و چه از نظر احساسی) می پردازیم. این مورد به این دلیل اتفاق می افتد که رابطه جنسی باعث جریان خون بیشتر در سینه ها، آرئول و نوک سینه می شود. درصورتی که از کاندوم استفاده میکنید، نباید از لوبریکانتهای برپایه روغن استفاده کنید؛ زیرا میتواند باعث ایجاد منفذ در کاندوم شود.

را به خوبی انجام داد.

لازم است در این موارد از لوبریکانت برپایه آب استفاده کیند. بنابراین قبل از برقراری اولین رابطه جنسی و دخول از لوبریکانت برای مرطوب کردن اندام تناسلی خود استفاده کنید و به اینترتیب با بیشتر شدن لغزندگی در حین انجام دخول، از دست دادن بکارت با درد کمتری همراه خواهد بود. در طول مقاربت لازم است با پارتنر خود صحبت کنید و مطمئن شوید که از آن چه در حال رخ دادن است، لذت میبرد. همیشه اولین بار انجام دادن کاری با اضطراب و هیجان توام است. اولین رابطه جنسی در شب زفاف، قطعا سخت و استرسزا است اما میتوان این استرس را مدیریت و کنترل کرد و اولین رابطه جنسی را به خوبی انجام داد. برای کنترل این درد دقیقا مثل بالا باید معاشقه طولانی داشت. در حال حاضر داروهای متنوعی برای پیشگیری از بارداری دردسترس هستند. برای مصرف داروهای پیشگیری از بارداری بهتر است با پزشک مشورت کنید. برقراری رابطه جنسی برای اولین بار برای اکثر افراد استرس زاست. در این مقاله قصد داریم درباره برقراری اولین رابطه جنسی توضیح دهیم. صحبت کردن درباره آنچه که شما را نگران میکند، میتواند کمک کند تا با یکدیگر راهی پیدا کنید که نگرانی شما کمتر شده و با آرامش خاطر بیشتری در رابطه جنسی شرکت کنید.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان