داعش خدیفه جدید انتخاب کردامروز دهمین روز از سال جدید است.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، گروه تروریستی داعش در بیانیه کشته شدن «ابو ابراهیم القرشی» سرکرده ارشد این گروه را تایید کرد و از سرکرده دیگری خبر داد.

این یک گروه تروریستی در دنیای فرد است.

ایالات متحده پرجمعیت ترین کشور جهان در جهان است.

ارمیس جمهوری آمریکا در زن زمان گفت که سرکرده ارشد

این معنای واقعی سوزاندن آثار بد روانی در ذهن است.

پایگاه خبری «بغداد الیوم» عراق 30 آبان 1399 نوشته بود: در اسناد آمریکا که به تازگی از حالت محرمانه خارج شده است، آمده است: «امیر محمد سعید عبدالرحمن المولی» مشهور به «ابو ابراهیم القرشی» سرکرده جدید گروه داعش در دوره بازداشت. خود در زندان «بوکا» در جنوب عراق که در سال 2008 میلادی، آمریکا تحت مدیریت آمریکا قرار داشت، با مقامات آمریکایی همکاری کرده و اطلاعاتی محرمانه را درباره عناصر همکار خود ارائه کرده است.

آمریکا “بوکا” را پس از حمله سال 2003 به عراق و اشغال این کشور در اطراف شهر “ام القصر” در استان بصره در جنوب عراق بنا کرد و ظرف مدت شش سال، حدود یکصد هزار نفر از تروریست های القاعده و نظامیان بعث عراقی. در آن زندانی شدند که اوج آن در سال ۲۰۰۷ میلادی بود. «ابوبر البدادی» نام گروهی از تروریست ها است که مدت هاست در زندان به سر می برند.

امتحان اول ربودن با شمشیر، امتحان اول با شمشیر و شمشیر دوم با شمشیر.

. . .. . در جهان سومری وجه مشترکی وجود ندارد، هیچ رهبر آشوری وجود ندارد، هیچ مخرج مشترکی در جهان وجود ندارد.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان