دایناسور مبتلا به ویروسی روس هم کشف شد!

[ad_1]

فرارو- اولین شهادت فرد، هویت فرد است. این شاهد مرگ یک نفر است، شاهد مرگ یک نفر، شاهد مرگ یک نفر، شاهد مرگ یک نفر، شاهد مرگ یک نفر است.

به گزارش فارارو ، معلم بقایای یک دیپلودوسید نابالغ – یک دایناسور سوروپود گیاهخوار گردن دراز، مانند «برونتوزاروس» را بررسی کردند – که قدمت آن به دوره ژوراسیک پسین عصر مزوزوئیک باز می گردد. نام «دالی» که در جنوب غرب کشور یافت می‌شود نیز همین‌طور است.

این سرپرست به سرپرستی کری وودراف از موزه Great Plains Dinosaur در این بررسی متوجه برجستگی های استخوانی غیرطبیعی در گردن این دایناسور شدند که شکل بافت غیرعادی داشتند. این اولین بار نیست که در مورد هر یک از این محصولات تصمیم می گیرید. سه نوع دستگاه تنفسی وجود دارد که یکی در هوا و دیگری در هوا وجود دارد. این معنای واقعی سوزاندن آثار بد روانی در ذهن و قلب است. تصویربرداری CT از برجستگی های نامنظم، نشان داد که آنها از استخوان غیر طبیعی ساخته شده اند که به احتمال زیاد در پاسخ به یک نوع تغییر ایجاد شده است.

دایناسور مبتلا به ویروسی روس هم کشف شد!

به گزارش فرارو، کری وودراف در این خصوص میگوید: «همه ما این علائم مشابه مثل سرفه، مشکلات بیماری و تب را تجربه کردهایم، اما حالا یک دایناسور 150 میلیون ساله داریم که احتمالاً همه ما به چنین علائمی مبتلا شده اند و از آن رنج می برند. این یک سراب است.» ارزیابی‌ها این یافته‌ها قابل توجه است، زیرا دالی یک دایناسور غیر پرنده در نظر گرفته می‌شد و ساروپودها مانندی برای تبدیل شدن به پرنده می‌شوند. تغییری در نحوه کار توسعه دهندگان ایجاد شده است. میزنند که این خطری می تواند باعث ایجاد عفونت شود. این اولین ویدیو از آخرین اخبار و ویدیو است.

ودراف گفت: «این ویروس فسیلی در دالی نه تنها به ما کمک می‌کند تا تاریخچه بیماری‌های مربوط به بیماری‌های مربوط به گذشته را در گذشته ردیابی کنیم، بلکه بهتر است از انواع بیماری‌هایی که دایناسورها مستعد ابتلا به آن بودند، می‌دانیم.» بعد از سیل گفت: ما باید کار زیادی انجام دهیم و کار بسیار سختی داریم، و ما باید کار زیادی انجام دهیم و کار زیادی برای انجام دادن داریم. در این صورت حیوان شهید می شود.

افراد باور دارند که اگر دالی به خطری شبیه آسپرژیلوزیس مبتلا شده باشند، ممکن است آنفولانزا ذاتالریه مانند کاهش وزن، سرفه تب و مشکلاتی را تجربه کنند. از آنجایی که آسپرژیلوزیس در صورت عدم درمان می تواند در پرندگان کشنده باشد، بنابراین یک بالقوه مشابه در نهایت می تواند باعث مرگ حیوان شود. یوان وولف، استادیار تحقیقاتی دانشگاه نیومکزیکو و از اعضای این تحقیق می‌گوید: «ما باید یک مطالعه خوب باشیم. بهترین راه برای بهبود سیستم امنیتی شما بهترین راه برای بهبود سیستم امنیتی شما چیست بهترین راه برای بهبود سیستم امنیتی شما چیست؟ زمانی که ما این موضوع را با متخصصانی در حوزه های مختلف مانند دامپزشکان، آناتومیست ها، دیرینه شناسان، دیرینه شناسان و رادیولوژیست ها بررسی می کنیم، می توانم تصویر کاملی از بیماری های باستانی به دست آوریم. »

ویروسیروسها گروهی از ویروس ها متعلق به خانواده ویروسی ویروسی هستند که از طریق ایجاد دستگاهی در پرندگان و پستانداران، ایجاد بیماری می کنند. این ویروس‌ها می‌توانند عامل ایجاد بیماری‌های ناشی از بیماری‌ها، انواع سرماخوردگی معمولی و آنفولانزا گرفته تا بیماری‌های شدید مانند تری سارس، مرس و کوید 19 باشند. رایج ترین نوع دارویی که در داروسازی استفاده می شود، رایج ترین نوع دارویی است که در پزشکی استفاده می شود. این نام اولین مدال برنز آکادمی علوم روسیه است.

منبع: sciencedaily

ترجمه: مصطفی جرفی فرارو

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel
تماس با ما