درآمد اینترنتی و اینستاگرامی از طریق مشاوره تحصیلی / درآمدزایی از مشاور اینترنتی

مشاوره تلفنی کنکور - رتبه های برتر پشت خط هستند! پس از اتمام مهلت ثبت نام کنکور سراسری 1401 متقاضیان باید با اطلاع از زمان برگزاری این آزمون، آمادگی لازم را برای شرکت در جلسه کسب کنند. همچنین دقت کنید که آدرسی که شما در زمان ثبت نام کنکور ارشد 1401 ثبت می کنید، جهت تعیین حوزه امتحانی شما به کار می رود. همچنین نحوه تحلیل کارنامه قلمچی را با آکو یاد بگیرید. آن را ارتقا دهیم و نگه داریم تا بتوانیم در نهایت به چیزی که میخواهیم برسیم. علاقه فرزندتان را بشناسید: این بحث مهمی است که بدانید فرزند شما به چه چیزی علاقه دارد، در این زمینه شما بهتر از هر مشاوری با شرایط جسمی و روحیات فرزندتان آشنا هستید، اینکه فرزندان علایق خود را نمی شناسند سبب شده دائما راه های مختلف را امتحان کنند، اگر شما به آن ها در شناخت علایقشان کمک کنید و به آن ها بگویید انتخاب کن ما کمکت می دهیم مطمئنا فرزند اعتماد به نفس خوبی می گیرد. کنکور هنر اگرچه متقاضیان کمتری دارد؛ اما مانند رشته های دیگر برای موفقیت در آن باید برنامه ریزی دقیقی داشت لذا بر آن شدیم تا در این قسمت مشاوره کنکور هنر را ارائه دهیم .از آنجایی که گروه آزمایشی هنر تفاوتی اساسی با سایر گروه های آزمایشی دارد این تفاوت دو مرحله ای بودن کنکور هنر در بیشتر رشته ها است .

که چطور درس بخونم, از کجا شروع کنم.

اگر آزمون پنجم آذر ماه قلمچی را از دست داده اید ، نگران نباشید! برای دانلود آزمون 21 بهمن 1400 قلمچی به اختصاص هر رشته و هر پایه لینک مخصوص به آن را برایتان گذاشته ایم. در سایت تخصصی آموزشگاه پرسا و تیم مشاوره کنکور تخصصی آکو میتوانید دفترچه سوال و پاسخ آزمون پنج آذر قلمچی را به صورت رایگان دریافت کنید. فشار های مختلف اجتماعی و فردی ممکن است دانش آموزان را ملزم به اخذ تصمیمات نا درستی در شرایط مختلفی بکند که بعد ها جبران ناپذیر خواهد بود. این منبع تست های زیاد و متنوعی دارد و برخلاف بعضی از کتاب ها از نکات خیلی ریز که فاقد ارزش کنکوری هستند سوال طرح نکرده است. که چطور درس بخونم, از کجا شروع کنم. تنها منبعی که حتما ازش سوال میاد دایرهالمعارف تکجلدی رویین پاکبازه که اینجا گفتم چطور بخونیدش. چطور کلاسایی که نرفتم رو جبران کنم؟ 6. در برنامه ریزی کنکور سراسری، به هر یک از دروس بر اساس ضریبی که دارند، اهمیت دهید. هر کدوم از این قسمت های مهم دفترچه راهنمای ثبت نام نیز خود شامل بند هایی می باشد که ما در ادامه مقاله مفصل توضیح داده ایم مواردی شامل: مدارک لازم، دریافت کد سوابق تحصیلی نظام جدید و نظام قدیم، دریافت کد رهگیری ثبت نام و .. که می توانید برای دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401 از طریق سایت مشاورگروپ و ادامه این مطلب اقدام نمایید.

مشاور کنکور گرگان

با تحلیل آزمون است که داوطلب از بی دقتی هایی که در سر جلسه آزمون سراسری دچار آن ها شده است آگاه می شود و با یادداشت آن ها در دفتری سعی میکند در آزمون های آزمایشی بعدی و هم چنین آزمون سراسری دچار این اشتباهات نشود. من چون خیلی کم درس میخونم یعنی اصلا نمیتونم زیاد درس بخونم, و این تابستونم هم گذاشتم برای کلاسای هنری, خیلی میترسم. یعنی اصن نمیدونم باید چه جوری بخونم! میدونم با خودتون میگین چه خوش اشتهاس ولی میخوام جدی درس بخونم ! من امتحان نهایی ها رو خوب ندادم اولش چون فکر میکردم تاثیر غیر مستقیم به رتبه زیر 1000 فکر میکردم ولی بعد که فهمیدم مستقیم تاثیر دیگه امید به قبول شدن تو رشته خوب رو ندارم مثل دندان پزشکی یا پزشکی آیا میشه زیر 1000 شد در بد ترین شرایط امتحان نهایی با تاثیر مستقیم؟ دوستای من تو تابستون رفتن کلاس و تمام درسای تخصصی دوم رو تموم کردن. نمیخوام بگم این جمله کاملا اشتباهه و هر کسی که مشاور تحصیلی خوب نداشته باشه، عمرا تو کنکور رتبه نمیاره یا برعکس، هرکسی که مشاور کنکور داره، حتما رتبه برتر میشه. ببینید باید بازدید وبلاگ بره بالا و امید من هم به بالا بره .چرا که وبلاگ کنکور نمی تونه زیاد بیاد تو وبلاگ و برای یک نظر پست ارسال بکنه !

می دونم یه کم بدیهی به نظر میاد ولی خیلیا بهش فکر نمیکنن. بر روی علامت ذره بین که مقابل هر کادر مشخص شده کلیک کنید و کد مورد نظر خود را بیابید. یک مثال واضح تر را برایتان میگویم: همه ما در دوران مدرسه یک امتحان سخت را پشت سر گذاشته ایم که با استرس آن را خوانده و سرجلسه رفته ایم و فکر می کردیم نمره خوبی نگیریم ولی وقتی نتیجه را دیدیم کلی از نتیجه خوشحال شدیم، یک موفقیت بزرگ برای ما در همان سن بود. ممکن است شما با دیدن فردی که رتبه خوبی شده است تصور کنید که فاصله شما با او بسیار زیاد است و نمی توانید به راحتی شما نیز به این نکته دست یابد. ببینید این معیار نمیشه که شما به 75% بقیه فکر نکنین و کنکور رو به حال خودش ول کنین با یه انگیزه ی خیلی فوق حرفه ای شروع به درس خوندن بکن چرا که رتبه های برتر با همین انگیزه ها به خود روحیه میدن و برتر میشن موفق میشین اگر و تنها اگر تلاش کنید .

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما