درخواست جدید فدراسیون آمریکا از ایرانبه گزارش flowrestling، پس از خودداری آمریکا از صدور ویزا برای برخی از اعضای کاروان اعزامی کشتی ایران به آمریکا، سفر تیم ملی کشتی آزاد به این کشور برای انجام دیدار دوستانه که قرار بود 23 بهمن در تگزاس برگزار شود، لغو شد.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی ایران، طی نامهای به رئیس فدراسیون کشتی آمریکا، عدم امکان حضور ایران برای انجام مسابقه دوستانه ورزشی تیم به تیم با تیم کشتی آزاد این کشور را اعلام کرد.

در که USA Wrestling به عنوان هیچ نهاد ملی کشتی در ایالات متحده آمریکا در تصمیم گیری های مربوط به صدور روادید وجود ندارد، اما به طور منظم و مستقیم با فدراسیون ایران در مورد روند صدور ویزا ایالات متحده در ارتباط بوده است.

فدراسیون کشتی آمریکا از فدراسیون کشتی ایران که در تصمیم خود تجدید نظر کند و هیئتی را که برای ورود به این رقابتها به آمریکا درخواست کند، درخواست کرده است. ایالات متحده آمریکا و ایران هم می توانند میزبان یک دیدار دوگانه بسیار جذاب باشند که به نفع هر دو تیم ملی خواهد بود و برای طرفداران کشتی در سراسر جهان نمایشی هیجان انگیز از این ورزش را فراهم می کند.

فردبف درتیننک ککرتیکآ آآددآآ ا:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: ::::::::::::::: :تتت: :تتت :تتت مسابقات 16 بار قبلی که ایران از سال 1995 در ایالات متحده به رقابت پرداخت، این رویداد نیز برای حسن نیت از طریق ورزش و به عنوان فرصتی برای ورزشکاران دو کشور برای رقابت در بالاترین سطوح برگزار شده است. ایران تمام ویزاهای خود را دریافت کرد و میتوانست یک تیم خوب را برای کشتی با ورزشکاران ما به میدان بفرستد، اما این تصمیم آنها بود که شرکت نکنند. ما به این موضوع افتخار می کنیم که در گذشته نیز همین اتفاق افتاده است.

ریچ بندر، مدیر اجرایی کشتی ایالات متحده، گفت: قصد ما این است که یک رویداد با کیفیت برای همه و برای طرفداران در تگزاس ارائه و ورزشکاران برتر خود را به تشک بفرستیم، شاید در قالب دیگری.

انجمن فدراسیون کشتی ایران در این رابطه گفت که مجید داستان و کامران قاسمپور به عنوان دو کشتیگیر اصلی تیم ایران، احسان امینی مربی تیم ملی، محمد مصلاییپور داور المپیکی ایران، حجت کریمی سرپرست و علیرضا دبیر فدراسیون کشتی نفراتی بودند که روادید آمریکا برای آنها صادر نشده است.

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان