دسترسی کاربران چینی به برخی از پردرآمدترین وب سایت ها – زومیت – مسدود شد


در پی سرکوب دولت چین بر ارزهای دیجیتال ، کاربران مشهورترین کشور جهان می توانند به وب سایت های اصلی مانند CoinGecko ، Kevin دسترسی پیدا کنند. CoinMarketMapanga اکنون ViewShare مسدود شده است.

کاربران از این وب سایت ها برای مشاهده قیمت انواع ارزهای رمزنگاری شده استفاده می کنند. دو پلتفرم ، Kevin Geko و Kevin MarketCup ، دارای اطلاعات بازار ارزهای رمزنگاری شده هستند و Market View نمودارهای تعاملی برای بازارهای مالی ارائه می دهد.

به گزارش ها بسته را باز کنید، دولت چین مدعی شده است که پدران کوین گکو و کوین مارکتکاپ IP های خود را به IP هایی که توسط دولت چین مسدود شده است تغییر داده اند. اما به نظر می رسد این دو وب سایت توسط دولت چین و سیستم عامل های اصلی آن مسدود شده اند.

فایروال چین بزرگ یک سیستم محبوب در کشور است که برای کنترل اینترنت و رمزگذاری برخی وب سایت های خارجی مانند گوگل ، توییتر و فیس بوک استفاده می شود.

“بابی اونگ ، موسس و مدیرعامل کوین گکو ، به مقاله گفت:

ما IP های چینی را مسدود نکردیم.

با توجه به آزمایشات انجام شده در Greatfire.org، هر دو سیستم عامل در حال حاضر به طور کامل 100 blocked مسدود شده اند. این امر در مورد دیدگاه های بازاریابی نیز صدق می کند.

آنگ افزود:

ظاهرا چین قانون متفاوتی را برای صنعت ارزهای رمزنگاری شده وضع کرده است ، اکنون که کوین گکو در لیست بلاک خود قرار دارد تا دسترسی کاربران به اطلاعات بازار ارزهای رمزنگاری شده را کاهش دهد.

بیت کوین ماهانه برنامه ریزی می کند

بیت کوین برنامه پرداخت ماهانه است

تقویت فشار بر صنعت مالی دیجیتال

تلاش های چین برای جلوگیری از دسترسی این کشور به اطلاعات بازار ارزهای رمزنگاری شده در پی بیانیه دولت مبنی بر ممنوعیت استفاده از ارزهای دیجیتالی به عنوان پرداخت ، برای سایر فعالیت های مرتبط است.

جمعه گذشته (2 اکتبر 1400) ، بانک مردم چین علاوه بر ممنوعیت تعلیق خدمات به اهداکنندگان چینی توسط آژانس های ارزی ، لیستی از اقدامات محدودیت های مربوط به ارزهای رمزنگاری ، از جمله معاملات و تحویل را منتشر کرد. نمادها همچنین منتشر شده است.

مبادلات عمده ای مانند Bainance و Hubei Global به سرعت به اخبار پاسخ دادند و ثبت نام کاربران جدید چینی را متوقف کردند.

مقالات مرتبط:

دولت چین در اوایل سال 2021 (زمستان 1399) با اعمال محدودیت روی صنعت ارزهای دیجیتال سخت کار کرد ، بنابراین اکنون با قدرت این محدودیت ها ، بازار بار دیگر دچار مشکل شده است.

Spark Money ، یکی از بزرگترین استخرهای شنا حذف دهلیز در جهان ساکن در هانگژو ، روز دوشنبه (26 اکتبر 1400) اعلام شد که از 30 سپتامبر 2021 (8 اکتبر 1400) فعالیت خود را در چین و خارج از کشور متوقف می کند و این ، علی بابا ، غول تجارت الکترونیکی جهان پایان فروش تجهیزات معدن تخصصی نیز بر روی پلتفرم آن اعلام شد.

نظر شما در مورد ناکارآمدی این وب سایت ها در چین چیست؟ آیا دولت چین موفق خواهد شد همه استفاده از ارزهای دیجیتال را متوقف کند؟


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم