دیوید مک کالوم بازیگر فیلم های «مرد عموی» و ستاره «NCIS» در سن 90 سالگی درگذشت.

لس آنجلس – بازیگر دیوید مک کالوم که در سریال موفق دهه 1960 “مردی از عمویش” و 40 سال بعد به عنوان یک پزشک غیرعادی در سریال موفق “NCIS” به یک دلباز نوجوان تبدیل شد، درگذشت. او 90 ساله بود.

سی‌بی‌اس در بیانیه‌ای گفت: مک کالوم دوشنبه به دلایل طبیعی در میان خانواده در بیمارستان پرسبیتریان نیویورک درگذشت.

در بیانیه CBS آمده است: “دیوید یک بازیگر و نویسنده با استعداد بود و مورد علاقه بسیاری در سراسر جهان. او زندگی باورنکردنی داشت و میراث او برای همیشه از طریق خانواده اش و ساعت های بی شمار فیلم و تلویزیون زنده خواهد ماند.” بیانیه.

مک کالوم که در اسکاتلند به دنیا آمد، در فیلم هایی مانند یک شب به یاد ماندنی (درباره کشتی تایتانیک)، فرار بزرگ و بزرگترین داستانی که تا به حال گفته شده است (در نقش یهودا) بازی کرد. اما این «مردی از عمویش» بود که این بازیگر بلوند را با مدل موی بیتلز در اواسط دهه 60 به شهرت رساند.

موفقیت کتاب‌ها و فیلم‌های جیمز باند یک واکنش زنجیره‌ای را برانگیخت و ماموران مخفی در هر دو صفحه بزرگ و کوچک پخش شدند. به گفته جان هیتلند، در واقع، ایان فلمینگ، خالق باند، برخی از ایده‌ها را در حین توسعه The Man from Uncle ارائه کرد.

حق چاپ © 2023 واشنگتن تایمز، LLC.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه