ذوالنور: هر دقیقه وقت مجلس 100 میلیون تومان هزینه داردیکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با یادآوری دوران ریاست مجلس گفت: هدف امروز ما بسیار بزرگ است، میانگین هزینه هر دقیقه مجلس بیش از 100 میلیون تومان است، اگر ساختمان ها و امکانات و سود را حساب کنیم. و سرمایه.” بیش از این است.

به گزارش ایسنا، مجتبی ذوالنوری در نطق علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق خود گفت: در بستر بصیرت فاطمی ایجاد شد. مردم عزیز ما با بصیرت فاطمی و جهاد و فرهنگ علوی در 9 دی ماه 1388 که تمام منیت های جهانی همه امکانات خود را در حمایت از خیانت جمع کردند، سرانجام قیام سراسری آنها بر تابوت خائنان میخکوب شد.

وی در ادامه افزود: مردم در آستانه 28 دی ماه هستند که مردم کوم آگاهانه نسبت به اهانت به امام عزیزمان اعتراض کردند. مردم شریف تبریز، ارومیه، دزفول، جهرم، ری و بزنارد تا سال 57 به یاد اربعین شهید این شهرها انگیزه خاصی به نهضت بخشیدند و انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خطاب به مجلس نمایندگان و هیئت رئیسه گفت: هدف امروز ما بزرگ است و این تریبون ما برای مردم است. نماینده مثلاً می خواهد در مورد طرح رتبه بندی فرهنگیان صحبت کند. فرصت موافقت و مخالفت را آغاز می کند و مسائل حوزه انتخابیه خود را روشن می کند و در نهایت موافقت و مخالفت خود را با طرح رتبه بندی مشخص نمی کند.

جولانوری با تاکید بر اینکه این اقدامات ضمانت شرعی دارد، گفت: هیات مدیره باید مدیریت کند. ما وظیفه داریم و الان بیش از 700 طرح و لایحه در مجلس داریم و وقت مجلس را تلف می کنیم و در پیشگاه خداوند پاسخگو هستیم. می خواهیم با نماینده ای صحبت کنیم، دور مجلس راه افتادیم و او را در آغوش گرفتیم، چه اتفاقی افتاده است؟ امروز میکروفون را جلوی کودک دبستانی بگیرید. من و تو خوب حرف میزنیم

وی در ادامه گفت: هیئت رئیسه باید نظم مجلس را حفظ کند. مجلس وقت خود را صرف کارهای مفیدی کند که ما آن را دست کم نمی گیریم و مدیون ملت و خداوند متعال نیستیم. امروز مردم به این مجلس نگاه می کنند.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه