رئیسی: آماده نقش آفرینی برای بازگشت صلح به مردم هستیمجمعهور اعلام کرد اسلامی ایران از هر تلاش دیپلماتیکی که به حل مسالمتآمیز مناقشات در آمریکا حمایت می‌شود و رئیس‌آفرینی برای کمک به بازگشت صلح است.

به گزارش ایسنا، سید ابراهیم رئیسی عصر یکشنبه در جلسه هیأت دولت با تسلیت شهادت امام موسیبنجعفر علیه السلام، به تحولات محلی اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران با اصول اساسی سیاست خارجی خود، سلطه گری و سلطه پذیری، مخالف و مخالف حق تعیین شده است. سرنوشت همه ملت‌ها حمایت می‌کند.

رئیسجمهور اظهار کرد: ایران اسلامی در مورد نگرانیهای امنیتی نسبت به چندین دهه توسعهطلبی ناتو، بر حفظ تمامیت ارضی و حاکمیت همه کشور ملی کشور دارد. مهمترین آنها توسعه و اجرای مهمترین برنامه های بین المللی است.

RISE OF INCREASE: حفاظت از جان و مال شهروندان و حقوق و آزادی های آنها.

مشخص کرد: نیاز به پیرو دستورات قبلی، وزارت امور خارجه و سایر دستگاه‌های متداول، در حفاظت از همه ایرانی‌ها و بویژه‌های دانشجویان ما در مردم، برای اقدام لازم برای تسریع بخشند.

در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت روز امور تربیتی و تربیت اسلامی، گفت: امور تربیتی و تربیتی در مدارس از یادگاری های شهیدان رجایی و باهنر است، وزارت آموزش و پرورش از نظر کمی و کیفی به امور تربیتی و مربیان تربیتی انجام می شود. بسیاری از اعتراضات عمومی در مورد توسعه جنبش آمور بدون چالش باقی مانده است.

در ادامه تلاشهای وزرای نفت و نیرو و کارکنان این دو وزارتخانه برای تامین پایدار گاز و برق در فصل زمستان علیرغم افزایش میزان مصرف، تقدیر و قدردانی کرد و آن را نمونه موفق مدیریت امور به نفع مردم دانست.

رئیسی به شعار سال با عنوان “Born ; پشتیبانی ها و مانع زدایی ها » کرد و تاکید داشت: یکی از مشکلات تولید، کارآفرینی و مجوزهای کسب و کار است که باعث توقف تولید و نارضایتی می شود. استوسیل و کاهش زمان سادور موزوزهای کسب و کار از بولنمه های دولت و خواست مردم بوده اند و اکنون نیز به نون.

سرویس‌جمهور تاکید کرد: سادور مسوزهای سبو وکارها با در سادان مادر سامان سامان. دولت یک کشور سرمایه داری، یک کشور خارجی و یک کشور مستقل است.

رئیسی در پایان به موضوع آزادسازی سواحل شمالی اشاره کرد و گفت: زمانی که مردم اجرای آزاد سواحل را دیدند هم خوشحال شدند و هم توقع درستی دارند که در عرصه های دیگر نهادها و دستگاه ها به همین شکل عمل کند.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان