«رشد سبز» درباره ایران است.

[ad_1]

ایرانسل با هدف کمک به رشد و توسعۀ کسبوکارهای دیجیتال، درصدی از مبلغ خرید محصولات و خدمات دیجیتال دارای ویژۀ «نقطۀ سبز» را به عنوان نشانی (Cashback)، به اعتبار کیف پول دیجیتال مشترکی که محصولات و خدمات فوق العاده را خریداری می کنند، واریز می شود. می کند.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، مشترکان اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران می توانند با خرید محصولات و خدمات ایرانسل که با ویژۀ «نقطۀ سبز» مشخص شده، درصدی از مبلغ خرید خود را در قالب کیف پول دیجیتال ایرانسلی، دریافت کنند. دیجیتالی دیجیتالی دیجیتالی دیجیتالی دیجیتالی دیجیتالی دیجیتالی دیجیتالی دیجیتالی

نقاط سبز کجا هستند؟

در کنار محصولات و خدمات فروشگاه اینترنتی ایرانسل یا سوپر اپلیکیشن ایرانسلمن، نقاط سبز کوچکی به چشم می خورد که نشان می دهد نقاط سبز در خرید آنلاین آن محصول یا خدمت هستند.

در صورتی که مشترکان ایرانسل هر یک از این محصولات یا خدمات را به صورت آنلاین خریداری کنند، معادل درصدی از مبلغ خرید، بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده، به عنوان مبلغ به کیف پول دیجیتال ایرانسلی مشترک واریز می شود که این اعتبار، برای خرید آنلاین. محصولات و خدمات متنوع دیجیتال قابل استفاده است.

خرید آنلاین سیم‌کارت: ۱۳۰ هزار تومان

در صورت خرید هر یک از سیمکارت های دائمی و اعتباری تلفن همراه ایرانسل از طریق فروشگاه اینترنتی ایرانسل یا سوپر اپلیکیشن ایرانسل من نیز، 130 هزار تومان به خریدار سیمکارت تعلق می گیرد. همین امر در مورد طمع و خودخواهی نیز صدق می کند.

در این صورت خرید سیگار سوم با خرید سیگار بعدی یکی است.

این تنها راه خرید تجهیزات دست دوم است.

«کیف پول دیجیتال ایرانسل» از طریق سوپر اپلیکیشن ایرانسلمن قابل دسترسی است و واریز شده و قابل استفاده در آن را برای استفاده از محصولات و خدمات متنوع موجود، از جمله خریدهای بسته های اینترنتی، بسته های مکالمه و بسته های پیامک ایرانسل، آهنگ پیشواز، پیام پیشواز. و بازار ثروتمندان و معروف ها (برنامه، مقداری از فیلم، کتاب، موسیقی، کتاب، کتاب و …) چیست؟

مهم ترین چیزها در مورد ایرانسل تعاریف دیجیتالی در مورد خرید از مواد با متفاوت ترین تفاوت ها.

[ad_2]

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما