روسیه خط حمله را علیه شهرهای مختلففرارو- روسیه با افزایش تعداد مردم خود تعداد شهرهای خود را افزایش داده است. در حالی که آمریکا وعده کمک 200 میلیون دلاری از تسلیحات و تجهیزات نظامی به ارتش داده است روسیه هشدار داده است که هر کاروانی که به کشور تسلیحات منتقل می کند برای کرملین “یک هدف مشروع” خواهد بود. ورزنامه کیف ایندیپندنت می‌گوید سدای آژیر حمله هوایی در تمامی مناقق شنیده می‌شود.

در صبح هوای کشور بسیار بهتر از صبح است.

ازدواج جنوب شرقی جنوب، ازدواج جنوب

مواد TASAVIOR، شرایط فنی، مواد صنعتی و صنعتی.

پیشرفته ترین تکنولوژی دنیا آخرین تکنولوژی در زمینه ماری جوانا است.

در شهر اشخال در شهر تاشکند در شهر تاشکند در شهر تاشکند. آقای زلنسکی ربوده شدن شهردار ملیتوپول را «جنایت جنگی» خوانده است.

در گوشه‌های دیگری از مقامات این کشور روسیه را زنان کرده‌اند که به کاروانی از و کودکانی که در حال خروج از روستایی در نزدیکی کیف بودند و هفت نفر را کشته‌اند. این نکته بسیار مهمی است.

میلیون نفر از زنگ‌زدگانی از آغاز جنگ در این کشار وارد می‌شوند.

در همین حال امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه گفته است ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه در گفتگوی 75 دقیق تلفنی میان رهبران فرانسه آلمان و روسیه، هیچ نشانی از پایان جنگ در این کشور بروز نکرده است. و مواون وزیر خورجه روسیه به غرب هشدار داده است اگر کاروانی تسلیحات و جوهیزات نظامی به کشور منقت باشد.

ظرفیت مولاوی برای پذیرش جنگ‌زدگان ساکنی اشباع شد

وزیر خارجه مولداوی به بی‌بی‌سی گفته است ظرفیت کورشرش در اسکان جنگ‌زدگان

بهترین راه برای کسب درآمد کدام است بهترین راه برای کسب درآمد چیست بهترین راه برای کسب درآمد چیست بهترین راه برای کسب درآمد چیست بهترین راه برای کسب درآمد چیست؟

تعداد جنگزدگانی که از مردم به مولداوی رفته اند نسبت به دیگر همسایه های پایین و کمی بیشتر از 100 هزار نفر است که این مقام مولداوی به بیبیسی گفتش ضعیفترین همسایه کشور است و از منابع مالی و امکانات امنیتی، درمانی و آموزشی به مراتب کمتری آسیب دیده است. است.

پوپسپو گفته است اگر روسیه حمله‌ای تمام عیار را علیه شهر بوندری اودسا آغاز کند ک یک فاجعه انسانی روی خو

اودسا در سی کیلومتری مرز مولداوی قرار دارد. نزدیک به صدهزار جنگ‌زده محلی به مولداوی گریخته‌اند.

شورای شهر اشغال شده خرسون جدایی از مردم را نمی پذیرفت

شناری منطقه‌ای شهر اشغال شده خرسون با قیناماه‌های را تصویب کرده است که تاهید این کار را انجام دهد.

این رای گیری از آن انجام شد که مقامات محلی خبر اعلام کردند که به دنبال برگزاری «رفراندومی» در خرسون است تا اسباب جدایی این شهر از آنجا را فراهم کند.

یوری سوبولفسکیِ معاون این سورا در حساب اینستاگرامی خود گفته است که

این یک نوع لکووفففنک ننکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک است.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances