رونالدو به سولشر: من باید برای هر مسابقه در تیم باشم

[ad_1]

کد خبر: 1785845/59

زمان: 11:45
1400/07/24

هدیه: 12،479

ناراحتی از نشستن روی نیمکت شماره 7

کریستیانو رونالدو ستاره منچستریونایتد از نیمکت نشینی مقابل اورتون بسیار ناراحت است.

به گزارش “ورجش سه” ، اوله گونار سولشر تصمیم گرفت در هفته هفتم بازی لیگ برتر مقابل اورتون به کریستیانو رونالدو استراحت دهد و این بازیکن از نیمکت شروع به کار کرد. اگرچه او در نیمه دوم به میدان آمد اما توانست سخت کار کند و در نهایت بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.

این حرکت سرمربی نروژی با ناباوری و اعتراض بسیاری روبرو شد و آنها معتقد بودند حضور رونالدو در زمین می تواند وضعیت یونایتد را به گونه دیگری تغییر دهد و بازیکن پرتغالی روی نیمکت زیاد خوشحال به نظر نمی رسد.

یک منبع نزدیک به یونایتد به سان گفت: “رونالدو بسیار ناراحت و ناراحت است که در این بازی روی نیمکت نشسته است. وله پس از بازی با ویارئال احساس خستگی کرد ، بنابراین تصمیم گرفت او را در اوایل نیمه دوم به زمین بفرستد. اما کریستیانو وقتی آماده بازی بود به مربی گفت: “رونالدو همچنین به او گفته است که او برای برد آمده است و یونایتد باید از مهمترین بازیکنان خود در همه مسابقات استفاده کند.”

بازی برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان پس از پیروزی 1-2 مقابل ویارئال مقابل اورتون انجام شد. یونایتد اولین بازی مرحله گروهی خود در لیگ قهرمانان اروپا را با نتیجه 1-2 با یانگ بویز شکست داد و در بازی با تساوی 0-1 به پایان رسید ، اما رونالدو طبق معمول تیم خود را نجات داد و در وقت باخت گل برنده را به ثمر رساند که بخشی از آن در اولدترافورد برگزار شد.

ادینسون کاوانی در دقیقه 5 بازی مقابل اورتون با بازیکنی جایگزین شد و وقتی سوت پایان بازی به صدا در آمد ، با عصبانیت وارد تونل شد تا وارد رختکن شود. انتشار این تصاویر فشار و انتقادات را بر سولچر افزایش داد و فرگوسن نیز با عدم استفاده از فوق ستاره پرتغالی در ترکیب اصلی واکنش نشان داد.

[ad_2]

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه