سری آیفون 14 فاقد نسخه مینی خواهد بود. ظاهرا باید منتظر آیفون 14 مکس باشیم


به گفته منابع آگاه ، به نظر می رسد که اپل قصد دارد مدل مینی را از سری گوشی های آیفون 14 حذف کند و در عوض از نسخه جدیدی با نام iPhone 14 Max مجهز به صفحه نمایش 6.7 اینچی رونمایی کند. در نتیجه ، نسل بعدی آیفون احتمالاً در چهار مدل با طراحی کاملاً متفاوت عرضه خواهد شد.

طبق اطلاعات منتشر شده ، آیفون 12 مینی در مقایسه با آیفون 12 پرو مکس فروش خوبی نداشت و به همین دلیل ، اپل تصمیم گرفت این مدل را از سری گوشی های 2022 حذف کرده و گوشی دیگری به نام آیفون 14 مکس را با یک گوشی بزرگتر جایگزین کند. صفحه نمایش نسبت به صفحه نمایش تلفن مینی iPhone ip را راه اندازی کنید.

جان پروسر ، منبع آگاه بازار می گوید: “ظاهراً آیفون 14 با طراحی کاملاً متفاوتی ارائه خواهد شد.” در همین حال ، قبل از معرفی و رونمایی از iPhone 13 ، رندر با طراحی کاملا متفاوت iPhone 14 نیز در این منبع منتشر شده بود.

ظاهرا iPhone 14 Max با صفحه نمایش 6.7 اینچی و دو گوشی دیگر یعنی iPhone 14 Pro Max و iPhone 14 Pro دارای صفحه نمایش 6.1 اینچی خواهند بود. البته ، ما هنوز نمی توانیم چنین اطلاعاتی را تأیید یا تکذیب کنیم. اما شاید اپل پال نیز تحت تأثیر این گزارشات قرار گرفت و برای اولین بار گوشی بدون صفحه نمایش بزرگتر را بدون پسوند Pro معرفی کرد. همانطور که گفتیم ، دلیل حذف آیفون مینی از سری آیفون 14 ، فروش کمتر آیفون 12 مینی در مقایسه با آیفون 12 پرو مکس است.

گزارش ها نشان می دهد که فروش آیفون 12 پرو مکس به دلیل نمایشگر بزرگتر از گوشی های دیگر آیفون 12 پیشی گرفته است.

آیا فکر می کنید حذف مدل مینی آیفون تصمیم درستی است؟ با توجه به اینکه آیفون ها تنها از نظر اندازه صفحه نمایش و عمر باتری با سایر آیفون ها متفاوت هستند و سایر قسمت ها دارای ویژگی های مشابه سایر آیفون ها هستند ، می توان گفت که این گوشی ها ارزش خرید دارند و حذف آنها می تواند خبر خوبی باشد. نه برای طرفداران آیفون. همچنین ، بسیاری نمی توانند هزینه iPhone Pro و Pro Max را بپردازند و اگر iPhone Mini برداشته شود ، چنین افرادی دیگر نمی توانند یک iPhone جدید بخرند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم