صدا و سیما آیت الله هاشمی را از فیلمبرداری و پخش منع کردمحمد هاشمی، آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس دفتر رئیس جمهور درباره مراسم تشییع پیکر رئیس فقید هیئت اعزامی بیان کرد: هر جلسه حدود 3 ساعت به طول انجامید و کارشناسان، مدیران، طلاب حوزه، اساتید دانشگاه و … در مورد مراسم تشییع پیکر هاشمی صحبت کردند. مشخصات. به عنوان مثال، او در مورد ایده های مالی، مدیریت، روابط رهبری و غیره صحبت کرد. برخی از سخنرانان سخنرانی کردند و سپس سوالاتی مطرح شد.

به گزارش مدارا، البته این نه تنها یک جشن، بلکه نقد و بررسی بود. هم ضعف و هم قوت را ذکر کرد. منتقدان و حامیان هم صحبت کردند. امروز قرار است آخرین جلسه باشد و در واقع نوعی نتیجه گیری و نتیجه گیری انجام شود.»

وی در ادامه گفت: در روز شهادت حضرت زهرا(س) که 25 دی ماه بود، سه روز مانده به سالگرد رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی، مراسمی از ساعت 18 تا 20 در درگاه امام برگزار شد. و نزدیک معبد.حضرت زهرا.و سخنرانانی که در مورد آیت الله هاشمی صحبت کردند هر دو عزادار بودند.آقای جهانگیری و محلاتی سخنران بودند.من به دلیل اینکه جزو گروه های پرخطر بودم در میان جمعیت نبودم اما چون اینطور بود. به معنای واقعی کلمه پخش شد، من مراسم را دنبال کردم، اعضای خانواده و دوستان اغلب در آنجا حضور داشتند.

هاشمی در ادامه گفت: مراسمی نیز در جامعه برگزار شد، خانه ای در جامعه وجود دارد که در آن مطالب قرآنی مطالعه می شود، علما و علما دور هم جمع می شوند تا در مورد تفسیر و فرهنگ و قرآن آقای هاشمی بحث کنند، مراسمی شبیه به آن مراسم. در تهران در این منزل صورت گرفت که قبل از انقلاب متعلق به آیت الله هاشمی بود و به آقای سید هادی خسروشاهی فروخته شد و آقای خسروشاهی بعد از فوت آقای هاشمی تماس گرفتند و گفتند که من خانه را همین طور که هست نگه داشته و می خواهد بفروشد. به ورثه آقای هاشمی رسید، آقا محسن رفت و خانه را خرید و یک مرکز فرهنگی و قرآنی راه اندازی شد و علما و علما از آن بازدید کردند و نظر آقای هاشمی را مطرح کردند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برنامه ریزی برای رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی در صداوسیما صورت گرفته است، تصریح کرد: عجیب نیست، هفته دفاع هفته ای است که آقای هاشمی با وجود فرماندهی جنگ، حتی یک کلمه هم از ایشان بر زبان نمی آورد. گاه با او مخالفت می‌کند، در زمان تشییع وجود دارد. رادیکال‌ها و رسانه‌های مرتبط با اصولگرایان حاضر یا ساکت هستند یا منحرف آقای هاشمی. “

هاشمی در نهایت تاکید کرد: «آقای سیدحسن خمینی هم فیلمی منتشر کرد که البته فراتر از فوت آقای هاشمی بود و در اینستاگرام منتشر شد و ما را به شهرهای مختلف دعوت می‌کنند و به مراسمی که خودشان ترتیب داده‌اند دعوت می‌کنند».

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان