صندوق لوتوس در سه ماه آینده ۲۱ درصد سود می‌کندصلی الله علیه وسلم صلی الله علیه وسلم سونداق وردستان

به گزارش روابط عمومی، تامین سرمایه لوتوس پارسیان به عنوان مدیر صندوق سرمایه گذاری لوتوس پارسیان، سود سه ماه آینده (اسفند 1400، فروردین و اردیبهشت 1401) این صندوق را 21 درصد سود سالانه پیش بینی و اعلام کرد. این است که مدیر هر چند سود قابل دستیابی را پیش بینی و اعلام می کند و در صورت کسب سود بالاتر از آن نیز سود به سرمایه گذاران می شود.

صندوق سرمایه گذاری لوتوس پارسیان از انواع صندوق های با درآمد ثابت و تقسیم سود است که از سال 1391 توسط تامین سرمایه لوتوس پارسیان تاسیس شد و از آن زمان تا کنونی فعالیت دارد. همین مورد در مورد فوریت در مورد سرمایه گذاری نیز صدق می کند. صلی الله علیه وسلم صلی الله علیه وسلم ظظظظزز از زکظ «ِ»،،،،،،،،،،،،،، شش ششششششششششششششششششششششچچچششششششششششششچچچهشششههسش هکررشنب .بسه. .سغ.

این سرمایه گذاری در نیمه اول سال مورد نیاز است. لو قبلاً در پرتال سرمایه گذاری ثبت نام نشده است، لازم است ابتدا در سامانه سجام ثبت نام کرده و احراز هویت شوید و سپس با ثبت نام در پرتالتوس کد کاربری و رمز عبور دریافت کنید و از طریق سیستم آنلاین معاملات (صدور و ابطال) واحدهای سرمایه گذاری این. صندوق را انجام دهید. .

از مزایای صندوق لوتوس پارسیان این سرمایه گذاری در این صندوق با رقم بسیار کم امکان پذیر است به نحوی که فقط با 110 هزار تومان (یک واحد سرمایه گذاری) می توانید در این صندوق سرمایه گذاری و با ثبات و در عین حال بالاتر از بانکی دریافت کنید. کنید.

گفتنی است روزهای 25ام هر ماه به دلیل فرا رسیدن تاریخ اعمال سود، امکان صدور در صندوق لوتوس پارسیان وجود ندارد و اولین روز کاری بعد از 25ام هر ماه نیز بهترین زمان برای ورود به این سرمایه گذاری است.

برای آشنایی بیشتر با این صنعت، باید بیشتر در مورد این صنعت بدانید.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاهGuide to buying household appliances