عجیب است که باشگاه در تمدید قرارداد دخالت نمی کند


کد خبر: 1783164/59

زمان: 13:23
1400/07/10

هدیه: 3،452

کرگر:

جیمی کرگر ، بازیکن سابق لیورپول معتقد است که عجیب است که یورگن کلوپ در مذاکرات برای تمدید قرارداد محمد صلاح مداخله نکرد.

قرارداد ستاره لیورپول در تابستان 2023 به پایان می رسد و گفته می شود او یکی از چندین بازیکن اصلی است که تمدید قرارداد در اولویت باشگاه است.

با این حال ، پیشرفت چندانی در مذاکرات اخیر با صلاح صورت نگرفته است که این امر نگرانی هواداران لیورپول را برانگیخته است. قرارداد جردن هندرسون ، ترنت الکساندر آرنولد ، ویرجیل فن دایک ، آلیسون بیکر و فابینیو قبلا تمدید شده و گفته می شود مذاکرات با نمایندگان صلاح ادامه دارد.

به نظر می رسد که باشگاه قصد مداخله در روند تمدید قرارداد بازیکنان را ندارد و کرگر از دیدن فشار این مربی بر باشگاه برای تمدید قرارداد با جردن هندرسون شگفت زده شد.

او به تلگراف گفت: “باشگاه پس از بیانیه مختصر و مختصر قرارداد جردن هندرسون را تمدید کرد ، اما اکنون او می گوید که در مذاکرات دخیل نیست.” “این عجیب به نظر می رسد. اگر دلیل واضحی برای عدم مداخله در مذاکرات با صلاح وجود داشته باشد ، هنوز اعلام نشده است. هر بار که در مورد موفقیت لیورپول صحبت می کنیم ، بر تأثیر ون دایک و آلیسون تمرکز می کنیم. این عادلانه است ، اما ما نباید نتایج صلاح را فراموش کنیم. “او تنها بازیکنی است که در اولین فصل حضورش در این تیم 44 گل به ثمر رسانده است.”

مدافع سابق لیورپول افزود: تا 25 سال دیگر ، هواداران خواهند دانست که خوش شانس بوده اند که قدرت عالی گلزنی صلاح را مشاهده کرده اند. آنها دوباره فیلم های او را تماشا کرده و با تعجب آمار او را بررسی می کنند. “او این را نگفت.”

راجر هانت ، مهاجم سابق تیم ملی انگلیس که با این باشگاه قهرمان جام جهانی 1966 شد ، در دوران حضورش در لیورپول 244 گل به ثمر رساند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم