عجیب است که باشگاه در تمدید قرارداد دخالت نمی کند


کد خبر: 1783164/59

زمان: 13:23
1400/07/10

هدیه: 3،452

کرگر:

جیمی کرگر ، بازیکن سابق لیورپول معتقد است که عجیب است که یورگن کلوپ در مذاکرات برای تمدید قرارداد محمد صلاح مداخله نکرد.

قرارداد ستاره لیورپول در تابستان 2023 به پایان می رسد و گفته می شود او یکی از چندین بازیکن اصلی است که تمدید قرارداد در اولویت باشگاه است.

با این حال ، پیشرفت چندانی در مذاکرات اخیر با صلاح صورت نگرفته است که این امر نگرانی هواداران لیورپول را برانگیخته است. قرارداد جردن هندرسون ، ترنت الکساندر آرنولد ، ویرجیل فن دایک ، آلیسون بیکر و فابینیو قبلا تمدید شده و گفته می شود مذاکرات با نمایندگان صلاح ادامه دارد.

به نظر می رسد که باشگاه قصد مداخله در روند تمدید قرارداد بازیکنان را ندارد و کرگر از دیدن فشار این مربی بر باشگاه برای تمدید قرارداد با جردن هندرسون شگفت زده شد.

او به تلگراف گفت: “باشگاه پس از بیانیه مختصر و مختصر قرارداد جردن هندرسون را تمدید کرد ، اما اکنون او می گوید که در مذاکرات دخیل نیست.” “این عجیب به نظر می رسد. اگر دلیل واضحی برای عدم مداخله در مذاکرات با صلاح وجود داشته باشد ، هنوز اعلام نشده است. هر بار که در مورد موفقیت لیورپول صحبت می کنیم ، بر تأثیر ون دایک و آلیسون تمرکز می کنیم. این عادلانه است ، اما ما نباید نتایج صلاح را فراموش کنیم. “او تنها بازیکنی است که در اولین فصل حضورش در این تیم 44 گل به ثمر رسانده است.”

مدافع سابق لیورپول افزود: تا 25 سال دیگر ، هواداران خواهند دانست که خوش شانس بوده اند که قدرت عالی گلزنی صلاح را مشاهده کرده اند. آنها دوباره فیلم های او را تماشا کرده و با تعجب آمار او را بررسی می کنند. “او این را نگفت.”

راجر هانت ، مهاجم سابق تیم ملی انگلیس که با این باشگاه قهرمان جام جهانی 1966 شد ، در دوران حضورش در لیورپول 244 گل به ثمر رساند.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه