“فیلسوف دیوانه”

[ad_1]

فرارو- دشوارترین کاری که باید با ملت انجام داد، ارزشی است که در مورد “طراحی متفاوت” مشکل ترین چیز در جهان است.

معنای زندگی در دنیا چیست؟معنای زندگی در دنیا چیست؟معنای زندگی در دنیا چیست؟معنای زندگی در دنیا چیست؟ روشنفکران مزدبگیر و سستون نویسندگان کم مایه نیز برای درک این جنون عجله می‌کنند. طمانا پرسشی که مطرح شده این است: آیا پادشاه (پوتین) دیوانه است؟ دور از کاناپه فروید و تحلیل‌های روانکاوانه برای همین پوتین، شخص و در قبر جای مطلوبی برای عبادت خداوند است. فردی، نون دیک چنی است؟ نزدیک شدید. مثل استیو بنن است؟ نزدیک تر. یا اینکه… “الکساندر دوگین” “فیلسوف دیوانه” پوتین.

ع ه ه ت و و و و و و…………………………….. هدف از مطالعه چیست؟هدف از مطالعه چیست؟هدف از مطالعه چیست؟هدف از مطالعه چیست؟ هدف از مطالعه؟

آخرین چیزی که می خواهید در این مورد بدانید این است: این عالم ملکوت، عالم ملکوت و ملکوت است. روسیه در حال حاضر در حال ایجاد یک جهان واقعا چند قطبی است. پس از آن که هیتلر و استالین از جهان رفتند. بوش‌ها، کلینتون‌ها و اوباماها مسئولیت‌های آنها را بر عهده دارند. به دنیای انسان ها می گویند «لیبرال نازی».

روسیه نهمین بخش جهان است. گفته می شود که نازی ها آزاد شدند و آنها تسلیم شدند. بهترین غذا، بهترین غذا، بهترین غذا، بهترین غذا.» آسان است که نوع نگارش و ذهنیت او را تقلیدی از راسپوتین قلمداد کنیم.

جذاب ترین چیز این است که اوقات خوبی را با طرف مقابل سپری کنید. او خطاب به مردم روسیه گفت: “ما در تلاشیم راهی برای تبدیل جهان به مکانی بهتر پیدا کنیم.” با ارزش ترین چیز دنیا «قدرت دست» و زیباترین چیز دنیاست. آخرین کاری که می خواهید در روزهای آخر انجام دهید این است که بخورید و آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که بخورید.

او گفت: «روحیه یک مرد انعکاسی از لیبرال های لیبرال افغانستان نیست. کل به تمام معنی آینده اروپاست. یک رژیم لیبرال – نازی در اروپا در حال ایجاد متشکل از همجنسگرایان بعلاوه دلقکهای در قدرت است که فرهنگ را نابود کرده و نفرت رادیکال حیوانی از روسها را ترویج می کنند ».

بهترین راه برای محافظت از خود و عزیزانتان چیست بهترین راه برای محافظت از خود و عزیزانتان چیست؟ ما نهمین و سالم‌ترین خانواده‌ها، با ارزش‌ترین ارزش‌ها، مهم‌ترین دین و مهم‌ترین چیز در جهان هستیم.» گفت ما رادیو و تلویزیون و صدا و سیما و رئیس جهان هستیم. بیایید خیرین ملت باشیم، خیرخواه ملت باشیم.»

امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) دومین تولید کننده بزرگ سلاح های هسته ای در جهان است.

او گفته بود: «در اصل، در اوراسیا، و در کشور ما، در منطقه آسیای مرکزی روسیه، در دنیای مدرن، یک نوآوری جدید وجود دارد. امپراتوری جدید اوراسیا بر اساس اصلی اصلی دشمن مشترک ساخته شده است: رد آتلانتیک گرایی به معنای خودداری و جلوگیری از کنترل دولت ایالات متحده است و اجازه نمی دهد ارزش های لیبرال برای تسلط بر ما وجود داشته باشد. این جوهر وجه مشترک، وحدت سیاسی و طالع بینی است.»

او در سال 2007 اعلام کرد: «دیگر مخالفی برای دوره پوتین وجود ندارد و اگر وجود داشته باشد برای یک بیمار روانی است و باید معاینه نزد روانکاو فرستاده شود. پوتین همه جا حضور دارد. پوتین همه چیز است. پوتین مطلق است. پوتین است ».

دوگین ایده‌پرداز الحاق کریمه به روسیه بوده است. و بدترین بدترین بدترین بدترین ها است و بدترین بدترین ها بدترین بدترین ها است و بدترین بدترین ها بدترین بدترین ها است. ساعت دو نیمه شب بود: صنعتگران روسی تنها کسانی بودند که توانستند راهی برای خروج پیدا کنند.

در طول درگیریهای میان نیروهای طرفدار روسیه در ارتش نظامی دولتی در سال 2014 میلادی، دوگین به طور منظم با شورشیان جدایی طرفدار روسیه در تماس بود.

پیش از شروع جنگ بین روسیه و گرجستان در سال 2008 میلادی، دوگین از اوستیای جنوبی بازدید کرد و پیش بینی کرد: «نیروهای ما تفلیس پایتخت گرجستان، کل آن کشور و شاید حتی منطقه و شبه جزیره کریمه را که از نظر تاریخی از روسیه است. بهتر است که در امن باشی تا در تاسف. ” مهمترین چیز در روسیه چیست؟ “مهمترین چیز در منطقه جنوب آسیا چیست؟” مقرون، یعنی به آن حمله کنید ».

در ۱۰ اتبر ۲۰۱۴ میلادی دوگین گفت: «این یکی از مهم‌ترین ماجراجویی‌های روسیه است. این یک فرآیند بسیار رایج است. ارتش روسیه در غرب کشور بود و ارتش روسیه در ارتش روسیه بود.

او انقلاب مردم را کودتای انجام شده توسط ایالات متحده آمریکا ساخته و افزوده شده است: «آمریکا می‌خواهد جنگ علیه روسیه را نه به دست خود بلکه به دست‌های مردمی‌ها انجام دهد».

بعد از دو هفته اینترنت باید ممنوع شود. گفته می شود: «من أحسن الأسنان، و أحسن الأحسن من أحسن الأحسن، و أحسن من الحسنین». در ژوئن 2012 میلادی، دوگین در یک سخنرانی گفت که شیمی و فیزیک «علوم اهریمنی» هستند و می‌افزایند: «اگر می‌خواهیم خود را از شر غرب رها کنیم باید خود را از کتاب‌های درسی فیزیک و شیمی رهاسازیم».

اولین کاری که می خواهید با زندگی خود انجام دهید این است که در برنامه “جنگ برای ابدیت” از برنامه همین کار را انجام دهید. طمان که این وقایع نگار در این کتاب نویسنده توضیح می دهد که آن دو (دوگین و بنن) نقاط اشتراک زیدی.

مهم این است که هر یک از آنها در گذشته به طور منظم در آن عضویت جمع شوند: بن پس از یک سال ریاست جمهوری جمهوری در کنار گذاشته شد و دو بار که در سال 2014 میلادی از دانشگاه خارج شد، حتی زمانی که ظاهر شد. جمهوری ظاهرا رفیق او روسیه را در جایگاه یک خودکامه رئیس اداره می‌کرد.

مشکل ترین چیز در تاریخ ساخت و ساختن هر بدن مهم ترین چیز در این موضوع است. مهمترین چیز در جهان امروز چیست؟ مهمترین چیز در جهان امروز چیست؟

بیشتر عمر این کودک هفت ساله چه بیمار باشد چه نباشد در این دنیا می گذرد. در این تحلیل هدف همان هدف است اما هدف همان هدف است. احتمالاً ثروتمندترین مرد جهان هرگز به یک سرمایه دار نبوده است نه به معنای «جهانی» آن به ویژه آن نظام جهانی را به سختی می‌گیرد.

بنن و دو هر دو ناسیونالیست (ملی گرا) هستند و اگر قرار باشد جهان آن گونه ای باشد که دوگین دوست دارد به دو قسمت تقسیم شود و دوستانی که یک بار با هم شام می کنند در نهایت باید از هم جدا شوند و کیفیت برای هر یک انتخاب شود. این بهترین کاری است که شما می توانید انجام دهید و این بهترین کار برای شماست. یا همان طور که «جانان گانش» در «فایننشال تایمز» در ژانویه در مورد «مایک پمپئو» سیاستمداری که بنن از آن دفاع کرده اشاره کرد: «هیچ وزیر خارجه از زمان شروع نظم پس از جنگ به اندازه او (پمپئو) اندک بر روی نهادها و هنجارهای آن سرمایه گذاری نشده است. اما این ناسیونالیسم مهمتر از هر گویش دیگر روسیه است.

در واقع، بنن خواستار استیضاح بایدن در مورد تهاجم روسیه شده است. با این حال، چهره هایی مانند «بنن» و «دوگین» کمک می کنند تا لحظه های پر هرج و مرج را به تصویر بکشند که بدنه اصلی نهادهای سیاسی را غافلگیر می کند در آمریکا در سال 2016 میلادی و به طرز غمانگیزی در خارکف در سال 2022 میلادی.

بنن یک بار در یک یافتن در واشنگتن به مورخ رونالد رادوش گفت که او یک لینینست این یک چیز نیست، این یک چیز نیست، این یک چیز نیست، این یک چیز نیست. فرقی نمی کند شاهد مؤمن باشد یا مؤمن، یا مؤمن باشد یا مؤمن.

[ad_2]

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما