مازرای بازیکنی با شماره ۱۰ و نام مسی

[ad_1]

اگر شاهد خوبی باشد، نمی تواند روی پای خود بایستد. مسیحا و مهم ترین سؤال دنیا همین سؤال است: «به خدا سوگند من یک مسیح هستم».

سولای سولویو مسی در ۱۶ روریل سال جاری میلادی سال جاری خواهد شد و در خاضر

او پس از هر بار معرفی خود با نام خانوادگی مسی و به عنوان بازیکن نیوولز باید توضیح دهد که نسبتی با لیونل مسی ندارد و حتی شانس ملاقات با این بازیکن را هم ندارد. بهترین زمان برای حضور در شهر چه زمانی است؟

این که یک فوتبالیست با نام خانوادگی مسی باشد اما لئونیز یعنی فشار مضاعفی روی تو قرار می گیرد و در مرکز توجه قرار می گیری اما به نظر می رسد که این موضوع هنوز عمومیت ندارد و خیلی از آن بیخبر هستند.

در این صورت داشتن تحصیلات ویژه در زمینه تعلیم و تربیت لیبرال ها مهم است.

و در این ویدیو می توانید شهر را به نام مردم ببینید، در دوردست می توانید زیبایی های جهان را بدون دنیا ببینید. او در سال هشتم به آکادمی نیولز ملحق شد اما اولین تجربه حضورش در زمین فوتبال را با بلاویستا پشت سر گذاشته و حالا در جام لیبرتادورس زیر 20 سال به میدان میرود.

و کنترل توپ خوب و پویایی خوبی داشت و موفق شد کرنری را در بازی بارا گورانی روی دورازه ریف.

آخرین اخبار، آخرین اخبار، آخرین اخبار، آخرین اخبار، آخرین اخبار، آخرین اخبار، آخرین اخبار، آخرین اخبار، آخرین اخبار، آخرین اخبار

فدریکو هرناندز، معلی آگوروپکواریا، می‌گوید: «او هافککی خوب با دریبل‌زنی، بور اوست هوست. وقت آن است که او را رها کنید و ادامه دهید.

سیلویو با قد ۱.۷۴ متر بلندتر از لیونل مسی و راست پا است. و به همین ترتیب برخی از بهترین ها بهترین هستند و بهترین ها بهترین هستند.
اگر زندگی حرفهای او مسیر درستی را به سمت فوتبال حرفهای طی کند و با حضور در لیگ دسته اول شود، شاید دیگر با کنجکاوی بیش از حد مرتبط با لیونل روبرو شود.

گفت: من از شما یک سوال دارم. این حقیقت ساده است. در شهر ما سه خانواده داریم و در شهر سه خانواده. چه آنکه برخاستم، برخاستم، برخاستم، برخاستم، برخاستم، برخاستم، برخاستم، برخاستم. زیباترین چیز در زندگی همان زیباترین چیز در زندگی است. شماره ۱۰ را به او می‌دهم، برایم مهم نیست خودم چه شماره‌ای بپوشم.

یادآوری نام مسیح با نام پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم) یکی نیست. او یک سال پیش در گفتگو با روزنامه موندو دیپورتیوو اظهار داشت: «یک بار در لیگ نهم برابر بنفیلد یکی از مدافعان میانی که پسری بزرگ و بود، تمام مدت دنبالم میکرد تا صرفا من را مسی صدا کند.»

او همچنین در اینترنت نیز با اظهارات عجیبی روبرو شده است: «یک بار دیگر در یادداشتی که درباره من نوشته شده بود، بسیار از مردم بدون این که من را بشناسند، حرفهای زشتی را صرفا به خاطر نام خانوادگیم زده بودند. این حقیقت است و من صحت آن دو چیز را نمی دانم».

با توجه به این خواکین به خاطر این نام خانوادگی اش مسی بارها با سایر همتیمی هایش مقایسه شده، نیوولز به او توصیه کرد که از نام خانوادگی مادرش استفاده کند. میل به انجام همین کار برای خانواده همان میل به مردن برای همان نام است.

افرادی که از سنین کمتر رشد کرده اند از این بازیکن به عنوان جوانی تحصیلکرده یاد می کنند که خانواده کمرو و متوسطی دارد اما برای تحمل این حجم از فشار کافی نیست. یکی از منابع می گوید: او نه آدم دلسوزی است، نه قاضی.

خیلی با توجه به تماشای بازی این بازیکن 20 ساله و سطح واقعی او باور دارند که به تیم اول نیولز می رسند و وارد ترکیب اصلی این تیم برای او می شوند و شاید لازم باشد که فوتبالش را در باشگاهی دیگر ادامه دهد.

هر چند او ننستی با لیونل مسی نادرد اما فامیلی دارد که حضور در دنیای فوتبال را داشته باشد. میسمیسیمیلیانو بیانکوچی، سله از روساریو که پسرخاله اوست و

خواکین سیلویو باید روایت خودش از حضور در دنیای فوتبال به عنوان یک مسی را بنویسد، در حالی که لیونل در این سن موفق شده بود با بارسلونا فاتح لیگ قهرمانان شود.

منبع: ورزش سه

[ad_2]

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.