مزایای فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی


امروز بهترین ها را پیدا کنید فروشگاه تجهیزات پزشکی ایران چندان مناسب نیست، زیرا اکثر شرکت های عرضه کننده تجهیزات پزشکی با مشکلات عمده ای از جمله محدودیت در واردات محصولات و تجهیزات پزشکی مواجه هستند. برخی از شرکت ها هستند که به دلیل سابقه بالا و توانایی خوب در مدیریت این روندهای حیاتی، همچنان نیازهای بازار تجهیزات پزشکی و مشتریان خود را برآورده می کنند.

بهترین فروشگاه تجهیزات پزشکی در ایران در حال حاضر سدان مد است. زیرا با وجود سختی های تجهیزات پزشکی، این شرکت همچنان می تواند کلیه مواد مصرفی و تجهیزات پزشکی پیشرفته را تامین و عرضه کند.

تجهیزات پزشکی چیست؟

تجهیزات پزشکی ابزار و محصولی ساده تا پیچیده است که می تواند در زمینه پیشگیری، تشخیص، کنترل بیماری، درمان و کاهش عوارض بیمار تخصصی شود.

استفاده از تجهیزات پزشکی

 • اثرات بیماری را کنترل می کنند، آن را کاهش می دهند و گاهی آن را به تاخیر می اندازند.
 • آنها به بیمار در روند درمان کمک خواهند کرد.
 • می توانند بیماری ها را درمان کنند.
 • آنها می توانند بیماری را تشخیص دهند.
 • آنها قدرت تشخیص آسیب های داخلی مانند شکستگی و خونریزی را دارند.
 • آنها در تسکین درد و بیماری موثر هستند.
 • آنها در جلوگیری از گسترش بیماری های واگیر موثر هستند.
 • آنها برای مطالعه، تحقیق و فیزیولوژی صحیح استفاده می شوند.
 • گاهی اوقات از اتفاقات بد جلوگیری می کنند. به عنوان مثال، دستگاه سونوگرافی می تواند جنین معلول را تشخیص دهد که می تواند منجر به سقط جنین شود.

فروش لوازم مصرفی پزشکی

فروش لوازم مصرفی پزشکی از تخصص های شرکت سدان می باشد. محصولات پزشکی محصولاتی هستند که علاوه بر استفاده در بیمارستان ها و کلینیک ها، کاربرد عمومی نیز دارند. این محصولات شامل ماسک، دستکش، مواد ضدعفونی کننده، بخیه و باند و وسایل پزشکی خانگی مانند پالس اکسی متر، فشارسنج و مانیتور قند خون می باشد.

تجهیزات پزشکی خانگی

دستگاه های پزشکی خانگی چندین دهه است که به بیماران مبتلا به مشکلات جسمی درمان و مراقبت می کنند. شاید اولین نمونه های دستگاه های پزشکی ساده باشند، اما اکنون با پیشرفت تکنولوژی و مهندسی پزشکی، محصولات و دستگاه های پزشکی خانگی در حال ساخت هستند که علاوه بر آرامش و بهبود بیمار، مراقبت از بیمار در منزل را برای مراقبین تسهیل می کنند. . .

از جمله اقلام پزشکی مورد استفاده برای تسهیل امور پرستاری و مراقبتی بیماران بستری و مراقبین می توان به بالابر تخت و توالت های مخصوص بیماران بستری اشاره کرد.

رایج ترین تجهیزات پزشکی خانگی در سدان های مد

بد نیست بدانید که سدان مد با بیش از 20 سال سابقه کاری برجسته در داخل و خارج از کشور، در کسب مدال ها و افتخارات برجسته موفق بوده است. این مجموعه با توسعه زنجیره تامین خود، امروزه یکی از کامل ترین فروشگاه های تجهیزات پزشکی در ایران محسوب می شود. فرقی نمی کند به دنبال ماسک سه لایه باشید یا مانیتور علائم ضروری، همه این محصولات در فروشگاه تجهیزات پزشکی سدان مد موجود است.

یکی از رایج ترین وسایل پزشکی که می توانید در خانه استفاده کنید این است:

فشارسنج یا فشارسنج یکی از پرکاربردترین و پرفروش ترین دستگاه های پزشکی خانگی است. البته لازم به ذکر است که این محصول یکی از اصلی ترین وسایل اولیه پزشکی مورد استفاده هر پزشک در بیمارستان ها و هر محیط درمانی دیگری محسوب می شود.

 • مانیتور بیمار

این مانیتور در واقع وضعیت بیمار را کنترل می کند. جالب است بدانید که هدف از ساخت مانیتور سه کاره مراقبت از بیمار با شرایط بالینی خاص در غیاب پزشک متخصص بوده است.

با وجود مانیتور سه طرفه در منزل پرستار، اعضای خانواده و پزشکان مجبور نیستند در تمام ساعات شبانه روز در کنار بیمار باشند و امکان نظارت بر سایر فعالیت ها را دارند.

مانیتورهای سه کاره به حسگرهای هوشمند متصل هستند که می توانند وضعیت بیمار را کنترل کنند. این دستگاه همچنین می تواند دارو تجویز کند و بنابراین در غیاب پزشک می تواند راحت باشد.

 • جعبه کمکهای اولیه

جعبه کمکهای اولیه یکی از پرفروش ترین محصولات در صنعت پزشکی است. اکثر سازمان های بزرگ کشور برای تجهیز کلینیک ها یا مراکز درمانی و بخش های مختلف اداری خود به جعبه کمک های اولیه نیاز دارند.

 • دستگاه تست قند

با استفاده از گلوکومتر می توانیم سطح قند خون بیمار و سایر اعضای خانواده را نیز ارزیابی کنیم. مزیت اصلی گلوکومتر این است که بیمار را از رفتن به آزمایشگاه رها می کند. دقت این محصول برای اندازه گیری قند خون این است که بیمار با نتایج آزمایش خون دیگر نیازی به مراجعه به پزشک ندارد.

معرفی تجهیزات پزشکی همراه با عکس

یکی از رایج ترین مشکلاتی که هنگام خرید آنلاین یا فروشگاه اینترنتی با آن مواجه می شوید این است که محصول با توضیحات مطابقت ندارد. به همین دلیل در اغلب موارد هم خریدار انفرادی و هم خریدار عمده به دلیل نامشخص بودن مراجعه به مرکز فروش تجهیزات پزشکی برای خرید محصولات مورد نظر مجبور به هدر دادن زمان و هزینه بیشتری هستند.

اما شرکت تولیدکننده تجهیزات پزشکی سدان جدید، نگرانی ها و نگرانی های قدیمی خریداران عمده تجهیزات پزشکی و مصرف کنندگان خانگی را کاملا برطرف کرده است. اگر به وب سایت شرکت تجهیزات پزشکی سدان مد مراجعه کنید، خواهید دید که تمامی تصاویر از محصول واقعی گرفته شده است و شخصیت ها دقیقاً با آنچه می بینید مطابقت دارند.

در حالی که می توانید با مطالعه معرفی تجهیزات پزشکی با عکس خرید خود را آسان کنید، اما سدان مد محصولات دست دوم و جدید را تضمین می کند.

خرید و فروش تجهیزات پزشکی

خرید و فروش تجهیزات پزشکی فعالیت اصلی شرکت های تجهیزات پزشکی است، اما سدان مد ایده قابل قبول دیگری را به تولیدکنندگان و نمایندگان مجاز محصولات پزشکی ارائه می دهد. با پذیرش این پیشنهاد، نمایندگی های ویژه می توانند در خودروهای مد روز شریک شوند.

با توجه به اینکه سدان ها نمایندگی مجاز فروش محصولات شما هستند، محصولات خود را در خودروهای مد روز تبلیغ و به فروش برسانید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم