مشاوره درسی تلگرامی رایگان – مشاور شما

میتونمکنکور سراسری شرکت کنم؟ بعد از آنکه اولین مراحل تحصیل پزشکی را با موفقیت و کسب مقام دانشجوی برتر رشته پزشکی به اتمام رساندند، در آزمون تخصص پزشکی شرکت کرده و با کسب رتبه عالی در رشته تخصصی جراحی ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، دوره تخصص پزشکی را آغاز کردند. قبولى هاى دورخیز نشان دهنده موفقیت این تیم براى ارائه مشاوره کنکور تلفنى ایده آل است. با پر کردن فرم مشاوره تلفنى که تنها 20 ثانیه از شما زمان خواهد گرفت، به پاسخ بخش زیادى از سوالات خود برسید. مشاور تلفنى باید یک برنامه ریزى شخصی و مرور محور متناسب با ویژگى هاى ما، انجام دهد تا برنامه براى ما قابل اجرا و نتیجه بخش باشد. اگر کمی فکر کنیم متوجه می شویم که تمامى این نیاز ها با یک مشاوره تلفنى کنکور و به صورت غیرحضورى برطرف می شود! در کنار همه این ها، مزایاى مشاوره کنکور تلفنى نسبت به مشاوره حضورى قابل توجه است. این برنامه باید داراى ویژگى هایى استاندارد باشد یعنى در آن مدت زمان مطالعه، مباحثى که باید مطالعه شود و تعداد تست هایى که نیاز است حل شود مشخص باشد و همچنین طبق نمودار فراموشى، مرورهاى به موقع را پوشش بدهد. ۴۳ – پیوسته از راه حل های ابتکاری و مدبرانه در برخورد با مسایل غیر منتظره و ناگهانی بهره می گیرد.

مشاور کنکور علی پورصفیان

چگونه 1500 سرفصل مطالعاتی کنکور را جمع کنیم؟؟؟!!! همان طور که گفته شد، سازمان سنجش با انتشار دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 1401 تمامی اطلاعات لازم برای ثبت نام این آزمون را در اختیار داوطلبان قرار می دهد. وی با اشاره به نقش دبیران در کسب این رتبه، گفت: تدریس دبیران لازم است ولی به هیچ وجه کافی نیست و باید چندین برابر آن تلاش کنیم. پس براى اینکه بتوانیم بدون استرس و با کمال آرامش از پس مشکلات این مسیر بر بیاییم و در نهایت بتوانیم به نتیجه دلخواه برسیم، لازم است از مشاوره یک فرد باتجربه در این زمینه استفاده کنیم. همتی شیوه مطالعه خود را با سایرین بدون تفاوت دانست و تصریح کرد: پس از تدریس دبیران، ابتدا بهصورت سطحی و روخوانی، مطالب را مطالعه میکردم، پس از آن تستهای مربوط به آن درس را میزدم و در مرحله آخر، پس از کشف نقاط ضعف، عمیقخوانی را آغاز میکردم، این شیوه من از ابتدای تحصیل تاکنون بوده است.

مشاور کنکور سیب ترش

گفتنی است که دانشجویان این رشته به صورت نیمهمتمرکز گزینش میشوند؛ یعنی علاوه بر آزمون علمی، استعداد و خلاقیت دانشجویان در یک آزمون عملی نیز سنجیده میشود. در مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی لیست کاملی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که بر اساس دانشگاههای مختلف قابل تقسیم خواهد بود. متقاضیان واجد شرایطی که در کارنامه آن ها مجاز به انتخاب رشته درج شده است، از روز پنجشنبه 14 الی دوشنبه 18 مرداد ماه فرصت داشتند نسبت به ثبت کد رشته های مورد علاقه خود در سامانه انتخاب رشته اقدام نمایند که بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، این مهلت تا روز پنج شنبه مورخ 21 مرداد ماه تمدید شد. اینکه چرا مشاوره تخصصی با IDN جوابش میتونه در کارنامه های رتبه برتر هایی که با IDN کار کردن باشه یا شاید در تخصص تیم مشاوره تخصصی کنکور موسسه باشه که میتونید کارهاشونو توی فضای مجازی گوش کنید بخونید و ببینید. در این تیم مشاوره کنکور غیرحضوری، یک مشاور ارشد هم حضور دارد که علاوه بر مدیر گروه مشاوره، بر کار مشاورین و داوطلبان نظارت می کند و از طریق تماس تلفنى، پیگیر همه داوطلبان و مشاورین آنها خواهد بود. بعد از پایان مکالمه و پیدا شدن جواب سوالات خود، می توانید به راحتی تصمیم بگیرید و اگر تمایل داشتید که از شاگردان تیم مشاوره دورخیز باشید، روند ثبت نام را طی می کنید و وارد این گروه بزرگ و پر از موفقیت می شوید.

این مشاور، باید همیشه در دسترس باشد و پاسخگوى همه سوالات ما باشد تا وقفه اى در روند کار ما ایجاد نشود و بتوانیم از تمام زمان خود به خوبى استفاده کنیم. مشاور تلفنی کنکور یک مشاور خصوصی و همیشه در دسترس است و به همه سوالات داوطلب در سریع ترین زمان ممکن پاسخ می دهد و دیگر نیازى نیست داوطلب براى پرسیدن سوالات و حل مشکلات خود منتظر بماند. مشاور کنکور باید هر لحظه براى حل مشکلاتمان در دسترس باشد. بعد از شروع کار، مشاور تلفنی کنکور باید با یک برنامه ریزى شخصى و مخصوص به خود ما، روزانه در کنار ما باشد. گروه مشاوره کنکور دورخیز با هدف کمک و راهنمایی داوطلبان، طرح هاى مشاوره اى مخصوص مشاوره کنکور غیرحضوری را ایجاد کرده تا در هر جاى ایران که هستیم، بتوانیم از امکانات درجه یک مشاوره کنکور بهره ببریم. وبسایت مسترتست، با هدف اطلاعرسانی و مشاوره کنکور کارشناسی ارشد و پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد راهاندازی گردیده است و تلاش میکند با ایجاد ارتباط بین داوطلبان کارشناسی ارشد و پاسخدهی به سؤالات ایشان راه را برای موفقیت داوطلبان هموار نماید.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما