مشاوره کنکور گاماس 20

منابع جمع بندی درس به درس (خط ویژه یا مهر و ماه) بروز بگیرید . شما قبل از هر چیز نیاز دارید که با منابع کنکور آشنا شوید که ما بهترین منابع کنکور را برای شما جمع آوری کرده ایم. ما سعی کرده ایم که این حذفیات را به صورت درس به درس و رشته به رشته برای شما توضیح دهیم. در ادامه به زمان برگزاری کنکور سراسری 1400 پرداخته ایم. برنامه ریزی برای کنکور ریاضی 1400 به شما اجازه میدهد تا به صورت حساب شده و هدفمند برای قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر خود در کنکور سال آینده گام بردارید. به عنوان مثال شما نمی توانید به برنامه ریزی درسی که داشته اید دست یابید و همچنین با حجم زیاد درس و مطالعه نشده روبه رو می شوید. سوال بعدیم هم اینه که جمع بند رو از کی شروع کنم ؟ کنکوری های مشمول سربازی تا کی برای انتخاب رشته فرصت دارند؟ استرس در کنکور یک امر طبیعی است که همه دارند اما سعی نکنید بهش فکر کنید و اسمش رو زیاد بیارید بهتره کارهایی بکنید که استرس شمارو کاهش میده مثلا سعی کنید همیشه روی برنامه درس بخوانید و آخر شب سعی کنید برنامه ی خودتون رو کامل کنید و بعد بخوابید این کار از استرس شما کم میکند سعی کنید از کنکور غول نسازید کنکور هم مثل بقیه ی امتحاناست فقط ی ذره حجم آن سنگین تر است و با توجه به حجم سنگینی که داره و آن هدف بزرگی که ما داریم خب ما باید تلاشمون رو هم به همون اندازه زیاد کنیم.

سلام استاد.شروع صفری ها که بعد چندسال دوری از درس شروع به خوندن کردند برای هر مبحث ادبیات از چه کتاب هایی استفاده کنند؟ سال آخر هم از کتابهای آبی ریاضی و فیزیک استفاده میکردم. جواب : اگر واقعاٌ سال آخر هستید و دانشگاه شما دولتی نیست، به نظرم بهتر است درس خودتان را تمام کنید و بعد در کنکور 1402 شرکت نمایید. ببینین بعد کنکور دقیقا همین موسسه ها و حتی برگزیدگان مشاوران برنامه ریزی برای کنکور حیاتی بهترین مشاور کنکور مرز و بوم دنبال سکو برتر ها از جمله خودم بودن بهم میگفتن بیا بگو که تو اساسی کتاب ها و پکیج های ما درس خوندی و جايگاه اوردی و مبالغ پیشنهادی لطف هم میدادن البته خیلی غیر مستقیم آدم رو توی این مسیر قرار میدن و گرنه عزت نفس آدم قبول نمیکنه که همچین کاری بکنه ! بعد از فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی قصد دارم مجدد کنکور بدم. برخی از فارغ التحصیلان دانشگاه مایل به قبولی در رشته پزشکی هستند و مایلند در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت نمایند و در رشته پزشکی پذیرفته شوند. سلام. رتبه در سهمیه من در زیر گروه ۱ شده ده هزار (منطقه ۲). دروس عمومی این گروه شامل عربی، ادبیات، دینی و زبان بوده که به همراه دروس تخصصی، محتوای آزمون را فراهم می کنند.

مشاوره ی کنکور ارشد

کنکور سراسری سال 1400، فقط براساس دروس نظام جدید، طرح میشود و تمامی داوطلبانی که مایل به تحصیل در دانشگاه های آزاد، دانشگاه های سراسری در دوره های روزانه، نوبت دوم، غیرانتفاعی، پیام نور و پردیس خودگردان میباشند بایستی در این آزمون یکپارچه که توسط سازمان سنجش برگزار میشود، شرکت کنند. نکته: در خواندن دروس عمومی تداوم داشته باشید به این معنی که دروس عمومی را به تیتر یک زنگ تفریح در کنار سایر دروس داشته باشید. آنچه بیش از هر چیز باید به آن اهمیت بدهید این است که مشاور شما در حرفه تخصصی خود تحصیلات و تجربیات مرتبطی داشته باشد. کنکور یکی از بزرگترین چالش هایی است که هر فرد ایرانی باید از آن عبور کند. پس مشاوره آنلاین کنکور مزایای زیادی دارد که در ادامه درمورد آن بیشتر صحبت می کنیم. مباحث حذف شده در کنکور ۱۴۰۱ که جز حفظیات هست رو نخوانید ولی قسمت های تحلیلی را حتما مطالعه فرمایید . استاد بنظرتون حذفیات زیست رو بخونیم؟ نکته ی خیلی مهمی که وجود دارد این است که طراح سوال مجاز به طرح سوال از این مباحث نیست اما دیده شده که برخی موارد بصورت غیر مستقیم نیز از مباحث تحلیلی (نه حفظی) حذفیات هم سوالات ترکیبی مطرح شود .

این گروه باید در آزمون علوم انسانی شرکت نماید اما به هر طریق سازمان سنجش هر ساله برای این گروه حذفیات جداگانه ای تعیین می کند. سازمان سنجش و آموزش کشور در تمامی مقاطع تحصیلی در حال فعالیتی مب اشد. برای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران مجموعه دانتل با شماره های زیر تماس بگیرید. در رخ پیدایش هر جور پرسش یا مشکل در حوزه مشاوره تحصیلی کنکور، می توانید مهم مرکز مشاوره تلفنی کشورایران مشاوره تماس برقرار کنید. در مشاوره کنکور حضوری ممکن است دانش آموزان خیلی از مشکلات و فکرهایی که به سراغشان می آید را در جلسات حضوری فراموش کنند اما در مشاوره کنکور تلفنی به راحتی برای مشاور ویس میفرستند و سوال خود را میپرسند. عالی بود. سلام به همه دوستان گلم سلام صفا جو نممنونم سلام به مدیریت فروشگاه خانومی من خصوصی هم براتون فرستادم مشکلم رو .ممنونم پاسخ گو باشید بی صداقتی یکی از مخرب ترین عوامل در عشق و محبته حال اینکه صداقت تنها راهیه که زن و شوهر میتونن همدیگر و خوب درک کنن از رها خبری نیست، کلی قرار بود بیاد صحبت کنه از موضوعات هیجان انگیز زندگی اش تو این مورد. ”آیا افرادی که دارای سهمیه می باشند قادر خواهند بود رتبه بدون سهمیه را هم در زمان اعلام نتایج روی سایت سازمان سنجش مشاهده کنند؟

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما