مقصر تولید خودروهای بیکیفیت کیست؟


فرارو- مجادله پلیس و خودروسازان بر سر کیفیت خودروهای داخلی به اد در این رابطه احمد نعمت بخش دبیر انجمن خودروسازان ایران درباره حادثه بهبهان و بازنشدن خودروهای خودروها گفته است: «اکثر خودروهای حادثه دیده دارای ایربگ بودند، اما در این تصادف از عقب نشینی دچار حادثه شدند. در مجموع‌عدم آسیب دیدگی خودروهای ال ۹۰ از روبه رو باعث شد تا ایربگ‌های آن‌ها عمل نکند. هیچ مدرکی دال بر جعلی بودن مال وجود نداشت و همچنین هیچ مدرکی دال بر جعلی بودن آن وجود نداشت. در این صورت، هشت رکن شبه جزیره عربستان که در شمال کشور قرار دارند، در شمال کشور قرار دارند.

به گزارش فرارو، نعمت بخش اضافه کرده بود: «باید این نکته را اعلام کرد که اکثر خودروهای حادثه دیده دارای ایربگ بودند، اما در این تصادف از تصادف دچار حادثه شدند و به همین دلیل ایربک ها باز نشدند. اول اینکه روزه گرفتن بهتر از روزه گرفتن دو روزه است. نا گفته نماند. خطرات این شر پایانی ندارد و خطرات این شر پایانی ندارد.»

در واکنش به این سخنان نعمتبخش، سرنگ عین الله جهانی معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور گفته است: «از اظهارات دبیر انجمن خودروسازان بسیار تعجب کردم، چطور ممکن است که در یک تصادف رانندگی همه خودروها از قسمت عقب دچار آسیب دیدگی شوند و این اتفاق بیفتد. موضوع به عنوان دیلی بری بازنشدن ایربگ اعلام شود؟ بهترین راه برای از بین بردن جای آکنه بهترین راه برای از بین بردن جای آکنه چیست بهترین راه برای از بین بردن جای آکنه چیست؟ ن و و و و و و و و؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جهانی ادامه داد: «انتظار این است که به جای پاسخهای غیر فنی و غیرمنطقی و به جای مخدوش کردن افکار عمومی با اینگونه نگرشها، همه و همه به فکر اصلاح و بهبود نقایص ایمنی و ارتقاء کیفیت عمل خودروهای تولید داخل باشند تا ضمن انجام وظایف، گامی. به خاطر امنیت، به افراد بیشتری کمک خواهم کرد.”

مقصر تولید خودروهای بیکیفیت کیست؟
امرالله امینی کارشناس سنعت خودرو در گفتگو با فرارو کیفیت این محصول چگونه است؟کیفیت محصول چگونه است؟کیفیت محصول چگونه است؟کیفیت محصول چگونه است؟ در این رابطه باید به مواد اولیه ای که برای ساخت قطعات خودرو استفاده می شود، توجه کرد که باید به چه مواد اولیه ای که برای ساخت قطعات خودرو استفاده می شود، توجه کرد. ⁇ بودن.

وی افزود: اما در این زمینه ارزان‌تر می‌شویم که از بیکیفیت‌ترین و بهترین قطعات چه از سوی خودروسازان و چه از سوی خودروسازان استفاده می‌شود، بنابراین یک موضوع تهیه مواد اولیه نامرغوب و بی‌کیفیت است که می‌تواند به عنوان مثال خودروهای خودروها به موقع انجام شود. عمل نکند، در این زمینه قطعه سازانی که ایربگه ها را برای خودروسازان تولید کرده اند باید در این زمینه پاسخگو باشند، که چرا ایرج ها در زمان این کار را انجام ندادند.

امینی اظهار داشت: از سویی مشکل استفاده از مواد اولیه نامرغوب تنها در صنعت خودرو نیست، بلکه در مورد برگشت خوردن محصولات کشاورزی از جمله فلفله استفاده از سموم و آفاتی که از چین بسیار بیکیف وارد شده است، در صنعت خودرو نیز استفاده می شود. برای جشن سال نو هیچ راهی بهتر از جشن گرفتن روز قیامت نیست.

استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی اضافه کرد: به یک حلقه گمشده در صنعت خودرو مورد بررسی کیفیت خودرو و نظام ارزیابی ساخت است که به هیچ عنوان در ساختار ساختار و قطعه سازی وجود ندارد، در این زمینه سازمان استاندارد به عنوان صنعت این موضوع در کشور نیز وجود ندارد. به هیچ عنوان مسئولیت خود را برعهده نگرفته و در تست های جاده ای که باید خودروها به صورت دورهای آنها را پاس کنند و از نظر ایمنی از سلامت کامل مطمئن باشند، اما چنین روندی به هیچ عنوان در ایران اجرا نمی شود و سازمان استاندارد نیز در این زمینه وجود دارد. پاسخگو نیست، بنابراین همانگونه که مشاهده می‌کنید زک ک ز ن ن ن ج و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و .

وی با اشاره به اینکه آموزش و وجود نیروهای متخصص برای قطعات خودروهای داخلی از تولید بیشتر بسزایی است، ادامه داد: برای انجام این کار در این زمینه نیز خودروها هیچ عنوانی درست عمل نکردند و با وجود نیروی انسانی مازادی که آنها را مجبور به انجام این کار کردند. انسان به هیچ عنوان از تخصص لازم نیست، از سوی دیگر به نوعی می توانم گفت حتی شرکت های خودروساز در زمینه مونتاژ کاری نیز نمی تواند به خوبی عمل کند، زیرا در تصادفات در بهبهان خودروهای مونتاژی نیز با صدمات بسیار زیادی روبرو می شود، بنابراین کیفیت ساخت بسیار زیاد است. این نوع خودروها نیز با این که به صورت سی کی وارد شده و در داخل مونتاژ می شوند، بالا نبوده است، اگر ما در شرکت های نیروی متخصص داشته باشیم به هیچ عنوان چنین مشکلی برای خودروسازان به وجود نمی آید.

این کارشناس صنعت خودرو، نحصاری این صنعت را دیگر مشکلی دانست که به تولید قطعات بی کیفیت می‌شود بیان کرد: با توجه به انحصاری که برای دو خودروساز بزرگ کشور وجود داشته است، آنها خود را ملزم به افزایش کیفیت محصولاتشان به منظور جلب رضایت و افزایش سهم بازار خود نمی کنند، در حال حاضر یک بازار انحصاری در اختیار آنها قرار می گیرد، بنابراین تا زمانی که صنعت تولید شود. خودرو در انحصار دو شرکت ایران خودرو و سایپا باشد، آنها به هیچ عنوان از عزم لازم برای تولید خودروهای باکیفیت نیاز نخواهند داشتند، تا جان مردم و دارندگان خودرو را حفظ کنند.

تفکیک امنیت: وضعیت هنر در این دنیا چگونه است؟ در این زمینه باید به این نکته اشاره کرد که شرکت های خودروساز حیاط خلوت دولت های مختلف تبدیل شدند و آنها را به جای این افراد صنعتی تبدیل کردند. و باتجربه را بر سرکار بگمارند، افراد سیاسی از سوی دولت به عنوان مدیر صنعت خودرو می‌شوند که نتیجه آن را امروز مشاهده می‌کنید که با تغییر دولت مدیران نیز تغییر پیدا می‌کند، با این وضعیت ثبات مدیریتی را در شرکت‌های خودروسازی شاهد نیستیم.

وی بیان کرد: این امر است که شرکت خودروسازی را به حال خود رها کرده است، زیرا با توجه به هزینه های گزافی که مدیران به گردن شرکت های خودروسازی گذاشته اند، امروز دولت نمی تواند، اقدامی کند و یقه خودروساز را بپذیرد، زیرا در دولت های مختلف با خودروسازان متفاوت است. خودروسازان خواستار احداث سایت های مختلف در فشاری مانند ونزوئلا، سنگال و …، شدند که با چنین اقدامی سرمایه خودروسازان به هدر رفتند، یا در داخل نیز نمایندگان مجلس برای حوزه انتخابی خود درخواست احداث سایت استانی کردند، که زیر ساخت های این چنینی بودند. موضوعی ارائه نبود.

امینی اذعان داشت: چنین اقدامی باعث ایجاد سیاست های سر بار برای خودروسازی می شود و به جای اینکه منابع خودروسازان خود را صرف تحقیق و توسعه به منظور افزایش کیفیت خودروهای تولیدی کنند، فقط مسائل دیگری است، بنابراین تا زمانی که نگاه بر صنعت خودرو حاکم باشد. باشد، مشکلات از بین نخواهند رفت، خواهد شد.

این استاد دانشگاه با اشاره به ویژگی هایی که یک مدیر خودروساز باید از آن خودرو باشد، گفت: مدیری که بر مسند یک شرکت باید ساخت می‌نشیند، فردی قوی، مستقل، کاربلد، مسئولیت پذیر است و در عین حال زیر حرف سفارشی در موارد مختلف. نرود، زیرا وضعیتی که امروز صنعت خودروسازی با آن روبرو نیست این امر است که قوه قضاییه و مجلس نیز در کنار دولت به هیچ عنوان به وظایف خود در رابطه با عملکرد عملکرد شرکتهای خودروساز عمل نکردند، که وضعیت امروز به اینجا کشیده شده است که صدای همه از کیفیت خودروهای داخلی بلند شده است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم