موفقیت در کنکور 1401|برای کنکور 1401 از کجا شروع کنم؟

اگر زمان شما کم است و مطالبی که یاد نگرفتهاید زیاد است، اول درسها و مباحث درسی را اولویت بندی کنید. مشاوران متخصص ما در زمینه مشاوره کنکور، همواره با تجربه و تبحر کافی داوطلبان را برای رسیدن به رویایی که دارند، به سمت واقعیت میکشانند. اگر هنوز منبع مناسبی برای تست زنی درس ریاضی پیدا نکردید، حتما مقاله “بهترین کتاب کمک درسی ریاضی کنکور” رو در وب سایت مشاوران ۱۰۰ مطالعه کنید. نکته ۱: توجه داشته باشید که سرفصلهای کنکور هنر بسیار گسترده و حجم بالای منابع باعث میشود تا نتوان تسلط مناسبی بر همهی منابع پیدا کرد. اشاره نمود. همه میدانیم که دروس ریاضی با توجه به فرمول و مباحث مختلفی که دارد، میتواند برای داوطلب خستگی و ناامیدیهای مکرری را در پی داشته باشد. اگر این اطلاعات را داشته باشید، بر اساس توانمندی های خودتان و زمان باقیمانده و و اهمیت دروس بهتر میتوانید بودجهبندی کنید. تعیین تعداد ساعات مطالعه در هر روز، مطالعه دروس مشخص، تست های موضوعی، نوع کتابها و سر فصل های مورد مطالعه در هر جلسه و ارزیابی های هفتگی مستمر می تواند بهترین نتیجه را در بر داشته باشد.

چرا دکتر حسین رونقی بهترین مشاور کنکور تجربی است؟ بنابراین چرا از همان اول به سراغ مراکز مشاوره آنلاین نرویم و از آنها درخواست کمک نکنیم؟ چون این نکات معمولاً بهتر در ذهنتان میماند و به یادآوری آنها نیز راحتتر است. کتابهای تست برای یادگیری چندان مناسب نیستند و استفاده از آنها برای یادگیری چندان توصیه نمیشود. چه بازه زمانی را برای رفتن به کلاس کنکور مناسب تر میدانید؟ جزوات اساتید برجستهی هر مبحث درسی هم یکی دیگر از منابع مناسب است. یکی دیگر از مزایایی که میتوان برای مشاوره کنکور در نظر داشت، تقویت انگیزه و روحیه مبارزه در دانش آموز است. مثلا دانش آموزی که شروع می کند و از 100 تست یک مبحث ریاضی به صورت یکی در میان 50 تست را میزند و به تسلط کامل میرسد دیگر نیازی به آن 50 تست دیگر ندارد. قبولی در کنکور انسانی، برای کسانی که می خواهند در رشته های تاپ این رشته تحصیل کنند، کار راحتی نیست. با این حال معنی حرف ما این نیست که شما برای آماده شدن برای کنکور انسانی نباید علم و دانشی کسب کنید یا تسلطی بر درسها نداشته باشید.

مشاور کنکور انسانی رایگان

ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه های ارائه دهنده این خدمت دارای شرایط و ضوابط خاص خود می باشد که در دفترچه راهنمای ارائه شده توسط سازمان سنجش نوشته شده اند؛ در صورتی که آن اطلاعات برای شما کافی نیست و یا سوالاتی شخصی سازی شده دارید مشاور می تواند راهنمای شما باشد. همچنین با توجه به مشکلاتی که درسال های اخیر شاهد آن بوده ایم، قبل از تائید نهایی حتما عکس خود را چک نمایید و صحت و درستی آن اطمینان یابید و این کار را به مراکز کافی نت واگذار ننمایید زیرا در سامانه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور این امکان وجود نخواهد داشت. البته باید توجه داشته باشید که لزوماً دلیل نمیشود که شما رشته های پرطرفدار را بپسندید. در گام بعدی باید تلاش کنید تا بر درسهایی که یاد گرفتهاید مسلط شوید. بعد از اینکه فهمیدید که از چه زمانی باید شروع کنید، این سوال واستون پیش میاد که از کجا و از چه پایه ای شروع کنم؟ میانگین درصد شیمی کنکور برای کسب رتبه زیر هزار هم در حدود 82 درصد است و برای رسیدن به این درصد هم نیاز به پاسخ دادن به 29 سوال شیمی بدون داشتن اشتباه است.

مشاور کنکور انسانی

به همین خاطر قبل از انتخاب رشته حتماً از کم و کیف رشتههای دانشگاهی، سرفصلها و زیر و بم این رشتهها مطلع شوید. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد رشته روانشناسی بالینی دسترسی داشته باشید. بنابراین برای آزمون کنکور مشاوره گرفتن امری بسیار مهم می­باشد، درست در مرحلهای که حس میکنید، نمیتوانید مدیریتی بر روی کارها داشته باشید. در صورت قابل اجرا بودن برنامه ی ذکر شده می توان از مباحث گفته شده بیشتر پیش رفت اما مهم ترین نکته این است که موارد ذکرشده و برنامه را با تسلط کامل به پیش برد. خیلیها بر اساس رشتهی مورد علاقه تصمیم به انتخاب رشته میکنند و هدف خود را از ابتدا بر این اساس تعیین میکنند، اما بسیاری از افراد بنا به مشکلات خانوادگی، مشکلات مالی یا مشکلات اجتماعی هدف خود را قبولی در یک شهر خاص قرار میدهند و برایشان رشتهی قبولی در درجهی دوم اهمیت قرار میگیرد. اما برای ارایه و عربی و اقتصاد از چه منابعی استفاده کنم؟ ریاضی، اقتصاد، زبان و ادبیات فارسی (اختصاصی)، زبان عربی (اختصاصی)، تاریخ و جغرافیا، علوم اجتماعی، فلسفه و منطق، روانشناسی، اصول عقاید و فقه ( دفترچه سوم).

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما