نتایج نظرسنجی: بیش از 60 درصد کاربران از وجود ویندوز 11 بی اطلاع هستند


نتایج نظرسنجی انجام شده توسط وب سایت “پس انداز” نشان می دهد که 62 درصد از کاربران نه تنها از انتشار آخرین نسخه ویندوز بی اطلاع هستند ، بلکه نمی دانند که آیا سیستم رایانه ای آنها با ویندوز 11 سازگار است یا خیر.

مایکروسافت به زودی تغییرات زیادی در ویندوز 11 ایجاد می کند ، اما ظاهرا اکثر کاربران انتظار سیستم عامل جدید مایکروسافت را ندارند. طبق یک نظرسنجی ، 62 درصد از کاربران ویندوز حتی از چنین نسخه ای مطلع نیستند.

وب سایت “Savings.com” نظرسنجی را برای ارزیابی سطح آگاهی و اشتیاق کاربران به ویندوز 11 انجام داده است. در این نظرسنجی از 1042 کاربر فعلی ویندوز در مورد آگاهی و اشتیاق خود برای ارتقاء به نسل بعدی سیستم عامل های مایکروسافت سوال شد. نتایج نشان می دهد که کمتر از 40 درصد از کاربران فعلی ویندوز از سیستم عامل جدید مایکروسافت مطلع هستند و همین درصد از کاربران می خواهند در زمان مناسب به نسخه جدیدتر ویندوز تغییر وضعیت دهند.

60 درصد دیگر کاربران اعتراف می کنند که نه تنها از نسخه های بعدی ویندوز اطلاع دارند ، بلکه از سازگاری یا ناسازگاری دستگاه های خود نیز اطلاع ندارند. لازم به ذکر است که سیستم عامل جدید ویندوز با پردازنده های قدیمی و رایانه هایی که تراشه TPM 2.0 ندارند سازگار نیست. با این حال ، برنامه PC Health Check می تواند سازگاری دستگاه خود را برای ارتقا به ویندوز 11 تعیین کند.

نتایج این نظرسنجی همچنین نشان می دهد کاربرانی که مدتی است از سیستم عامل استفاده می کنند از آخرین به روزرسانی ها آگاهی بیشتری دارند. همچنین ، اگر آگاهی کاربران از ویندوز 11 را با iOS و Mac مقایسه کنید ، اعداد نشان می دهد که مایکروسافت پیشرفت قابل توجهی در این زمینه نداشته است.

با این حال ، برخی از کاربران ممکن است تعجب کنند که آیا مایکروسافت تبلیغات کافی برای سیستم عامل جدید خود انجام نداده است؟ با این حال ، با توجه به ویژگی های سخت افزاری مورد نیاز برای این سیستم عامل ، مایکروسافت به طور خاص آن را برای همه کاربران خود طراحی کرده است.

مایکروسافت سرانجام در تاریخ 5 اکتبر از ویندوز 11 رونمایی می کند و باید دید کاربران چگونه از نسل جدید سیستم عامل ردموندی استقبال خواهند کرد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم