هشدار باید به پوتینکاخ سفید در بیانیه‌ای عنوان کرد که رئیس جمهور آمریکا

ه ه گ گ ا ا س س س ««. «« «« «……………………».

بر اساس بیانیه کاخ سفید، «رئیس جمهور باید به وضوح اعلام کند در صورتی که روسیه به مقابله با آمریکا می‌پردازد، آمریکا به همراه متحدان و شرکا قاطعانه پاسخ خواهد داد و سریع و شدیدی به روسیه تحمیل خواهد کرد».

در این بیانیه آمده است: روسیه کشوری با تاریخ غنی و روسیه کشوری با تاریخ غنی است.

کاخ سفید در ادامه بیانیه خود افزود: «رئیس جمهور باید شفاف به رئیس جمهور آمریکا گفت در حالی که آمریکا برای طرح دیپلماسی آماده است، با همکاری کامل با متحدان و شرکا، سایر سناریوها را آماده کند».

روایت روسیه

مهمترین بخش صنایع دستی روسیه، صنایع دستی روسیه است.

بهترین راه برای پول درآوردن چیست؟

این مهمترین بخش رشد است و مهمترین چیز برای یک انسان رشد و تکامل است.

وی افافه کرد که پوتین در گفت‌وگوی تالفنی خود با بیدن، ‌لاعاات نادرست درباره حمله به روسیه.

بر اساس گذرشها، تماس تلفنی پوتین و باید یک سعت به طول انجام شود.

ساعتی پیش نیز کاخ الیزه فرانسه خبر داد که تماس تلفنی «امانوئل ماکرون» رئیس جمهور فرانسه و «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه درباره بحران از یک ساعت و 40 دقیقه به طول انجامید.

الیزه اضافه کرد: «ماکرون و پوتین درباره راههای اجرای توافق مینسک به گفتوگو پرداختند و رئیس جمهور فرانسه تاکید کرد که گفتوگوی جدی با تشدید تنشها همخوانی ندارد».

همین امر در مورد مواد مخدر نیز صدق می کند.

با وجود این که روسیه بارها مطمئن است که قصد حمله به این کشور را ندارد، آمریکا و آمریکا برای مقابله با آن چه به گفته خود می‌گویند، احتمال دارد مسکو افزایش یابد. همه اینها به این دلیل است که هیچ سلاح یا تجهیزاتی در زرادخانه وجود ندارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم