هشدار شریعتمداری به روحانی درباره رفع حصرفارس: حسین شریعتمداری مدیرعامل کیهان در لفافه ای به دولت توهین کرد و بر سر روحانی مدعی رفع حصر، یادتان باشد: کسانی که از رفع حصر صحبت می کنند چندان راضی نیستند. رفع حصر!

حسین شریعتمداری، مدیرعامل کیهان در پاسخ به سوالی مبنی بر «چرا حصر» پنجشنبه شب در برنامه «بدون توقف» از شبکه سوم سیما پخش شد، گفت: رژیم آنها را بازداشت کرده است. محاصره صرفاً به خاطر سابقه آنها بود که می خواستند به آنها لطفی کنند و اگر این کار را نمی کردند، جنایت آنها یکی از بزرگترین جنایات و فساد روی زمین بود.

وی ادامه داد: «هر تصمیمی باید در حوزه عدالت گرفته شود و اینکه آیا شورای عالی امنیت ملی اجازه صدور چنین تصمیمی را داشته است یا خیر».

مدیر عامل کیهان گفت: این زمانی است که سران خیانت به میهن خیانت کردند و خیانت کردند. اسناد هم هست. خون یکی از افرادی که ریخته شد برای دار زدن کافی است، آمدند و در اوج سلطنت به جمهوری حمله کردند، آرای مردم را زیر سوال بردند و در کشور آشوب ایجاد کردند.

شریعتمداری در ادامه گفت: مطالبات مردم اکنون فراتر از حصر است، تنها چیزی که می دانم این است که با جنایتکاران خیانت مهربان هستند و مجازاتشان بسیار بیشتر از این است.

وی در ادامه افزود: «محاصره برای سران خیانت نعمت است». اما شورای عالی امنیت ملی می تواند تصمیماتی بگیرد که در حالت عادی وجود ندارد، زیرا در غیر این صورت اصلاً نیازی به شورای عالی امنیت ملی نخواهد داشت.

مدیرعامل کیهان خاطرنشان کرد: مطمئن باشید حتی کسانی که از رفع حصر صحبت می کنند چندان راضی به رفع حصر نیستند!

شریعتمداری در ادامه گفت: البته در شرایط کنونی زیاد درباره رفع حصر صحبت نمی کنند چون موضوع به آنها مربوط نمی شود. به خصوص در شرایط کنونی و در انتخابات نگاه می کنند که مردم چه کار می خواهند بکنند. الان بیشتر مشکلات مردم مربوط به مسائل اقتصادی است و به دنبال آن هستند نه رفع حصر.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان