وزیر الغرر: در مورد باریس بیش از پرونده فساد هستیمحجت الله عبدالملکی در سی و دومین همایش سالیانه جامعه اسلامی دانشجویان با موضوع تحول حکمرانی و تمدن اسلامی با پشتوانه مردمی، اظهار کرد: خود را بدنه جنبش دانشجویی نمیدانم و معتقدم در محافل دانشگاهی فرصت مغتنمی برای شنیدن دغدغه ها و مطالبات جوانان است.

به فارس، وزیر تعاون، کار و گزارش اجتماعی اجتماعی افزود: در مسیر تحولات و نقش آفرینی آحاد دوم مردم برای بیان گام انقلاب اسلامی رهبر معظم انقلاب، جوانان و ویژه جامعه دانشگاهی دغدغه مند و متعهد، نقش پررنگی دارند.

وی با بیان بشریت انقلاب اسلامی ایران تاریخ معاصر جهان را تغییر داد، گفت: اندیشه والای امام راحل با پشتیبانی میلیونها نفر باعث تحولی عظیم در مسیر هدایت شد.

عبدالملکی افزود: حاکمیت در جمهوری اسلامی بر تفکر الهی و همراهی است و این نگاه در سیاست های کلان کشور در رسیدن به اهداف و آرمان ها نیز وجود دارد.

رئیس شورای عالی کار، با اشاره به پیشرفت های مهم کشور در حوزه های اقتصادی، امنیتی و فناوری گفت: چله دوم انقلاب اسلامی مسیر مهمی برای انقلاب اسلامی است و خوشحالیم امروز در جمع فرماندهان گام دوم انقلاب اسلامی هستیم.

وی خباب به دانشجویان گفت: موهوریت کار در گام دوم انقلاب برای

عبدالملکی با بیان اینکه در آغاز گام دوم انقلاب، یک دولت تحولگرا در کشور شکل گرفته است، افزود: نظام سیاسی جمهوری اسلامی با حمایت مردمی شکل گرفته و همان مردم در تحولات مختلف نقش آفرینی می کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به این که جوانگرایی مهم مولفه بیانیه گام دوم انقلاب است، گفت: جوانگرایی کم نظیری در سطح دولت سیزدهم رخ داد و تعداد سنسورها به شدت در حال کاهش است.

وی با بیان اینکه رسانه های خارجی درصدد نامیدی مردم از حاکمیت و دولت هستند، اظهار کرد: مبارزه با فساد در دولت به صورت مورد توجه است و در حال حاضر در وزارت مردم در حال بررسی بیش از 300 پرونده فساد است.

عبدالملکی، رفاه مردم را از دیگر برنامه‌های تحولی و راهبردی دولت عنوان کرد و گفت: رفع مشکل تولید و در کشور در کنار توجه ویژه به اقشار آسیب پذیر به تحقق این امر کمک می‌کند.

وی افزود: وزارت تعاون از پرانتزابات‌ترین وزارتخانه‌های کشور است و

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه یکی از مهمترین موارد ما سالم سازی نظام مدیریتی وزارتخانه، گزارش کرد: تعداد زیادی از مدیران، مدیران گام دوم انتخاب و بر اساس ساختاری است که به ریاست جمهوری دادهایم باید انقلابی باشد، کارآمد بودن، پاک دستی، فساد ستیزی و مردمی بودن را در انتصابات ملاک قرار می دهند.

عبدالملکی اززود: اسمالیری مستمری از عملکرد مدیران وزارت مردم

وی گفت: زیست بوم ملی در محل هیئت جمهوری اسلامی ایران برای هماهنگی برنامه‌های نیروها

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جامعه دانشجویان برای بازدید از نمایشگاه های شش ماهه وزارت مردم که از هفتم اسفندماه در مرکز نمایشگاه های وزارت مردم برپا می شود، دعوت کرد.

در این نشست نمایندگان تشکل های دانشجویی و فعالان دانشگاهی به بیان مطالب و سوالات خود در حوزه های مرتبط با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می کنند.

گفتنی است در پایان این نشست از اولین شماره نشریه تخصصی حوزه زنان و خانواده «نساء» که به همت واحد خواهران جامعه اسلامی دانشجویان تهیه شده بود رونمایی شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم