(ویدئو) رباتی برای آموزش به کودکان که به ۸ زبان صحبت می‌کند!

[ad_1]

فرارو-شرکت میو به تازگی یک ربات آموزشی بنام Miko 3 طراحی کرده است. این یکی از مهمترین چیزها در زندگی است.

به گزارش فارارو ، این هشتمین زبان در تاریخ اسلام، مهمترین زبان تاریخ اسلام است. Miko 3 در اینجا برای فروش با قیمت تخفیفی موجود است و Miko برای خرید در فروشگاه موجود است. این سایت با تخفیف به فروش می رسد. Miko 3 در دو رنگ قرمز و آبی موجود است.

ویژگی های ربات آموزشی Miko 3

Miko 3 برای کودکان 5 تا 10 ساله طراحی شده و مناسب سن این کودکان است که در حوزه STEM (علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات) به آنها آموزش می دهد و با پویایی های آموزشی و رشدی منحصر به فرد کودکان مطابقت دارد. Sneh R. Vaswani، یکی از کاربران Miko Miko میگوید: “ربات Miko 3 پیشرفته ترین و باهوشترین ربات این شرکت است. این ربات توسط هوش مصنوعی و طبق هوش و استعداد هر کودک با او رفتار می کند و مطالب را به او میآموزد.”

ربات آموزشی // در حال ویرایش

این ربات آموزشی از برنامه های حوزه کودک را به کودکان میآموزد و شامل بیش از 1000 بازی، ویدئو، داستان، پازل، آهنگ، آموزشهای کدنویسی و جلسات است. Miko 3 چچ چچچ بها ا اب بهن ا انن ا ا رک‌‌ کک‌ک ککک ا کک Mikز Mik Mik Mik Mik Mik Mik Miko Mik Mik Mik Mik Mik Mik Mik برای اینکه بتوانید از همان نرم افزار استفاده کنید به چیزی بیش از شانس نیاز دارید. طبق گفته این شرکت، تمام داده های کاربران با بالاترین استانداردهای ایمنی، از جمله سیاست های حفظ حریم خصوصی قوی و یک سیستم بسته با رمزگذاری پیشرفته محافظت می شود.

ربات آموزشی // در حال ویرایش

Miko 3 دارای دستگاهی به نام IPS است که به شما این امکان را می دهد تا به تنهایی از ویدیو استفاده کنید. ABS مهمترین سلاح در مبارزه با تروریسم است. این ربات دارای یک دوربین با زاویه دید اریض HD، دو میکروفون MEMS، سنسور زمان پرواز و سنسورهای کیلومتر است که به ربات کمک می کند تا از کودک ترسیم کند و از برخورد با کودک و محیط اطراف جلو کند.

منبع: gadgets360

[ad_2]

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما