پذیرش در دوره بین المللی DBA دانشگاه تهران


دوره مدیریت بازرگانی DBA دانشکده فنی و مهندسی با همکاری دانشگاه تهران SSBM ژنو در سوئیس برگزار می شود که در آن متقاضیان می توانند از این فرصت ویژه برای بهبود دانش و کسب تجربه بین المللی استفاده کنند.

پیرو تفاهم نامه همکاری بین دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه تهران و دانشکده بازرگانی SSBM ژنو سوئیس، دوره DBA مدیریت بازرگانی با مدرک DBA یکساله تحصیلات دانشگاه آزاد برگزار می شود. دکترای DBA از تهران و SSBM ژنو. در این راستا تنها علاقه مندان به این دوره با رعایت شرایط زیر پذیرش خواهند شد.

مدت زمان:

این دوره در مدت دو سال برگزار می شود که دانشجو یک ترم از تحصیل خود را در دانشگاه تهران و یک ترم را به صورت آنلاین نزد اساتید دانشگاه SSBM گذرانده است و ترم سوم مربوط به پایان نامه خواهد بود.

شرط ورود:

پذیرش در این دوره از طریق بررسی های زیر خواهد بود و حداقل شرایط برای ثبت نام در دوره به شرح زیر است:

  • مدرک تحصیلات تکمیلی معتبر (بدون محدودیت نوع رشته) یا مدرک MBA معتبر
  • توانایی خواندن مقالات و متون انگلیسی
  • دانشجویان دارای مدرک لیسانس یا فوق لیسانس در رشته های غیر مدیریتی باید حداقل 5 سال سابقه کار داشته باشند.

موارد ذکر شده حداقل شرایط بوده و پذیرش طبق نظر نهایی کمیته علمی اطلاع رسانی خواهد شد.

مهمترین ویژگی های دوره:

  • حضور در بالاترین سطح علمی در زمینه مدیریت
  • کسب دانش و تجربه از اساتید و اساتید بین المللی دانشگاه تهران
  • در یک دوره بین المللی تحصیل کنید و مدرک DBA را از SSBM سوئیس دریافت کنید
  • کاهش قابل توجه هزینه ها در مقایسه با شرکت در دوره مستقل DBA در خارج از کشور
  • امکان حضور در ژنو سوئیس جهت تحصیل علم و کسب تجربه بین المللی در صورت تمایل

اطلاعات بیشتر در مورد دوره دکتری بین المللی DBA در این لینک (لینک اطلاعات دکتری DBA)

و همچنین مدرک بین المللی فوق لیسانس MBA همچنین با همکاری دانشگاه مدیریت وارنا بلغارستان و کاردیف متروپولیتن انگلستان در چارچوب ضوابط قانونی مشخص، متقاضیان می توانند پس از تکمیل شرایط با تکمیل فرم ثبت نام در این دوره بین المللی ثبت نام کنند.

مدت دوره ارشد MBA بین المللی:

این دوره به مدت دو سال و حداکثر 4 ترم برگزار می شود. دانشجو 2 ترم را در دانشگاه تهران و 1 ترم را در بلغارستان و دانشگاه مدیریت وارنا می گذراند و ترم آخر مربوط به اتمام می باشد. کار کنید. یک نامه خواهد بود. در پایان دوره گواهینامه کوتاه مدت MBA آموزش رایگان از دانشگاه تهران و مدرک فوق لیسانس از دانشگاه های متروپولیتن وارنا و کاردیف صادر می شود تا دانشجو بتواند در مقطع دکتری در سطح بین المللی ادامه دهد.

اطلاعات تکمیلی در مورد دوره بین المللی MBA را از طریق این لینک دریافت کنید (لینک اطلاعات بین المللی MBA)

نحوه پذیرش دوره و نحوه ثبت نام MBA و DBA

پذیرش در دوره دکتری بین المللی DBA و همچنین دوره کارشناسی ارشد بین المللی MBA به صورت بررسی سوابق خواهد بود و متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 88225402 یا 88652153 یا 61115124 (با پیش شماره 021) تماس بگیرند. برای دریافت. همچنین تمامی افراد خارج از ایران می توانند پیام ها و سوالات خود را از طریق نرم افزار واتس اپ به شماره 00989303709097 ارسال و از مشاوره علمی مورد نیاز برای حضور در این دوره ها بهره مند شوند.

برای ثبت نام مستقیم در دوره نیز می توانید بر روی عبارت ثبت نام MBA و DBA کلیک کنید.

همچنین دسترسی به اطلاعات مورد نیاز از طریق سایت رسمی مرکز دانشگاه به آدرس https://catp.ut.ac.ir/fa فراهم خواهد شد.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان