چرا نادیده گرفتن خرید بک لینک باعث هزینه زمان و فروش خواهد شد

محتوای مناسب : استفاده از محتوای مناسب و یکتا در رپورتاژ آگهی خیلی موثر است و باعث ایجاد نتایج بهتر میشود. خرید بک لینک یک فرآیند مهم در راستای بهبود سئو خارجی است که بر دریافت لینک از دامنه های دیگر با پرداخت هزینه های مشخص تمرکز دارد و یکی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر رتبه وبسایت ها در نتایج جستجوی گوگل است. اندازه گرفتن ترافیک یک سایت برای موتورهای جست و جوی گوگل به این دلیل که به عوامل مختلفی بستگی دارد خیلی آسان نیست اما لینکهای خارحی میتوانند یک معیار پایدار برای نشان دادن میزان محبوبیت یک صفحه باشند، بنابراین این مساله میتواند باعث به دست آوردن رتبه خوبی در صفحه نتایج جست و جوی گوگل شود. Domain Authority به عنوان اعتبار کل سایت معرفی می شود؛ کیفیت لینک های ورودی به سایت، عمر دامنه و تمامی سیگنال های دریافت شده، همگی جزء فاکتورهای قابل محاسبه برای میزان اعتبار یک دامنه محسوب می شوند. ᠎Da ta h​as ᠎been cre᠎at ed with GSA C᠎ontent G enerat​or ᠎DE MO.

بنابراین اگر میزان لینک شما در صفحه محتوا های شما کمتر از ان چیزی است که تصور می کردید ، احتمالا محتوای بهتری ارائه نکرده اید. از این طریق با جذب مخاطبین خود در این شبکههای اجتماعی میتوانید بک لینک سایت خود را افزایش داده و در نتیجه در سئو سایت جایگاه بهتری را نسبت به رقبای خود در جستجوی گوگل بدست آورید. شما برای ساخت بک لینک می توانید بر روی شبکههای اجتماعی مانند لینکدین، توییتر، اینستاگرام، فیسبوک و … به این ترتیب می توانید با تولید محتوای حرفه ای ، تعداد بک لینک های خود را بدون خرید بک لینک افزایش دهید. این روزها کاربران شبکههای اجتماعی هر روز افزایش پیدا می کنند و شما می توانید به راحتی از این پتانسیل برای بازاریابی و ساخت بک لینک دائمی بهره ببرد. https://xseo.ir/link-building/ کدام از شبکههای اجتماعی زمینههای مختلفی را برای کاربران خود فراهم کردهاند تا بتوانند لینک ایجاد کنند.  This was cre at​ed by GSA  C᠎onte nt Gen​er​at᠎or DE MO.

ربات های گوگل به هنگام بازرسی یک صفحه از سایت و یا محتواها، لینک های به کار رفته در آن را نیز به دقت بررسی و به آن ها رجوع می کنند. البته در صورتی که محتوای اصلی شما نیز دارای ارزش بالایی باشد، این احتمال وجود خواهد داشت که بدون درخواست شما برای لینک دهی به آن، دیگر سایتها آن را در وب سایت خود با ذکر منبع مطلب که سایت شما باشد به شما لینک دهند. برای مشاهده این فرم میتوانید به صفحه معرفی سایت اسپم به گوگل مراجعه کنید. زمانیکه در مورد خرید بک لینک صحبت میکنیم عموما منظور ما قرار گرفتن لینک های متنی در سایدبار یا فوتر در همه صفحات یک سایت دیگر است که معمولا به صورت ماهانه و غیردائمی فروخته میشوند. پی بی ان اشاره به Private Blog Networks داره که طی اون در چند مرحله سایت شما به شدت تقویت می شود. گوگل میداند که هر سایت چه تعدادی بک لینک دارد، سایتی که لینک داده است چقدر اعتبار دارد، کیفیت هر بک لینک چقدر است (معیارهای بک لینک با کیفیت را در ادامه توضیح خواهم داد)، موضوع سایت لینک دهنده با موضوع سایت لینک گیرنده یکی است یا خیر، و کلی معیار دیگر.پس درستش این است که همچنان با نظارت دقیق این عامل مهم باشد.

همچنین لینک هایی که به سایت شما ایجاد می شوند، باید از موضوع شما باشد و بهترین کیفیت را داشته باشد. تصویر زیر نمونه هایی از تبلیغات فریبنده برای فروش بک لینک های بی کیفیت را نشان میدهد. تصویر زیر نمایی از این پیام در نسخه قدیمی گوگل سرچ کنسول و برای سایتی که اقدام به فروش بک لینک کرده است را نشان میدهد. تصویر بالا نمونه ای از دیاگرام عصاره لینک و تاثیر عوامل مختلف بر لینک سازی داخلی و خارجی سایت شماست. هر چه تعداد این منابع بیشتر باشد، و تنوع بیشتری داشته باشند، سایت مناسبتری هستند. به صفحاتی که دارای محتواهای همیشه سبز و منابع ارزمشند مانند راهنما، ابزار ،مصاحبهها، ویدیو، فایلهای پیدیاف و … معرفی کارگاه تخصصی لینک سازی کلیه روش ها و استانداردهای لینک سازی کلاه سفید را به شما آموزش میدهد. گوگل چطور متوجه غیرطبیعی بودن بک لینک ها میشود؟ کلیه المان های موجود در این دیاگرام و روش های صحیح استفاده از هرکدام در این کارگاه بررسی و آموزش داده میشود. البته باید مراقب باشید بیش از حد از انکرتکستهای یکسان استفاده نکنید. جستجویی در گوگل برای پستی که از قبل رتبهبندی خوبی دارد انجام دهید و سپس آن را بهبود بخشیده و گسترش دهید.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکورخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاهdigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان