چهار راه مطمئن جک الکتریکی کسب و کار شما را به سمت زمین سوق می دهد

electrical Jackبه عنوان مثال، شکستن روسازی بتنی می تواند سیلیس کریستالی را آزاد کند که به عنوان عامل سرطان ریه شناخته شده است. فکر می کنید می توانید تفاوت بین یک شورت 57 و یک هادسون هورنت را تشخیص دهید؟ در صورت امکان، تپه ها یا پله ها را اضافه کنید. در صورت امکان به جای آسانسور یا پله برقی از پله ها استفاده کنید. در طول روز چندین بار از پله ها بالا بروید یا در زمان استراحت خود عمدا آنها را راه بروید.

هر زمان که وقت اضافی دارید، آنها را بیرون بکشید.

automatic doo حتما کشش را نیز انجام دهید. چندین بار تکرار کنید بنابراین، با دانستن اینکه گله شما از آب و هوا و شکارچیان در امان هستند، خیالتان راحت باشد. دورتر از مقصد خود پارک کنید، تا زمانی که انجام این کار ایمن باشد، تا در زمان کمی فعالیت بیشتر بسازید. هر زمان که وقت اضافی دارید، آنها را بیرون بکشید. برای پیمودن مسافت نهایی زمان بیشتری در نظر بگیرید.

هنگام کار، به جای نشستن در اتاق استراحت، پیاده روی کنید و در بخشی از دوره ناهار خود قدم بزنید. بعد از کار، مدرسه یا شام، قبل از استقرار در عصر، با خانواده یا همسایگان قدم بزنید.

هفت نکته‌های توپ فرد در Automatic Door

هنگامی که سر کار هستید، هر از گاهی در حالی که پشت میز خود نشسته اید، همین حرکات را انجام دهید. برای تیم‌هایی که در نسکار رقابت می‌کنند نیز همین‌طور است. همان فعالیت هایی را که برای نشستن در ماشین توضیح داده شد انجام دهید – ضربه زدن به انگشتان پا، فشار دادن پاشنه پا، و فشار دادن باسن. به انگشتان پا ضربه بزنید، پرس های پاشنه پا را روی زمین انجام دهید، ماهیچه های باسن خود را به هم فشار دهید، سپس هر بار یک طرف را به طور متناوب فشار دهید.

Automatic Door ایجاد کنید. یک قلدر دبیرستانی از آن می ترسید

یا چندین ایستگاه قبل از نزدیک‌ترین ایستگاه به جایی که می‌روید، از اتوبوس یا مترو پیاده شوید. هیچ کس مجبور نیست برای تقویت عضلات به باشگاه برود. چه در اطراف شهر باشد و چه صرفاً به کولر آبی در دفتر، طولانی ترین راه ممکن را برای رسیدن به آنجا پیدا کنید. بلند شوید و به جای تماس یا ایمیل به سمت میز همکار بروید.

پشت میز، میز یا کامپیوتر نشسته اید؟

به جای ایستادن یا نشستن در اطراف قدم بزنید. مکانی را پیدا کنید که بتوانید در کناره ها قدم بزنید به جای تماشای محل نشستن. پشت میز، میز یا کامپیوتر نشسته اید؟ این یک پیشرفت عالی برای خانه شما است که برای سالهای آینده ارزش افزوده خواهد داشت. بر اساس نیازهای شما، گزینه های مختلفی وجود دارد که بسیار مناسب خواهند بود.

ده نمونه های خیره کننده از Automatic Door زیبا

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد فواید نصب جک برقی لطفا از صفحه ما بخواهید.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق