چگونه کارت واکسن دیجیتال فارسی و انگلیسی دریافت کنیم؟


به گفته وزارت بهداشت ، افرادی که یک یا دو دوز واکسن کرونا دریافت کرده اند ، می توانند کارت واکسن دیجیتال خود را به صورت رایگان به زبانهای فارسی و انگلیسی دریافت کنند.

اگرچه هنوز از کارت های واکسن در ایران به طور گسترده استفاده نشده است ، اما مقامات می گویند در آینده نزدیک محدودیت هایی برای افرادی که واکسینه نشده اند اعمال می شود. برای سفرهای خارجی کارت واکسن نیز لازم است.

برای ایجاد کارت واکسن به زبان فارسی یا انگلیسی ، باید به salamat.gov.ir مراجعه کنید. در این سایت ، می توانید کارت واکسن خود را فارسی یا انگلیسی انتخاب کنید. اگر قصد سفر به خارج از کشور را در دو هفته آینده دارید ، نسخه انگلیسی این کارت را دریافت کنید ، در غیر این صورت گزینه “ثبت نام کارت واکسن دیجیتال فارسی” را انتخاب کنید.

در صفحه جدید ، باید اطلاعات هویت خود مانند شماره ملی ، تاریخ دقیق تولد و شماره تلفن همراه را با نام خود وارد کنید. پس از وارد کردن کد امنیتی در کادر مشخص شده ، گزینه “دریافت کد تأیید” را انتخاب کنید.

کارت واکسن دیجیتال

سپس یک کد تأیید به تلفن شما ارسال می شود و با وارد کردن آن ، درخواست شما تأیید می شود.

کارت واکسن دیجیتال

پس از ارسال درخواست ، پیام “درخواست شما با موفقیت ارسال شد” در صفحه جدیدی نمایش داده می شود. توجه داشته باشید که آدرس وب سایت کارت واکسن از طریق پیامک برای شما ارسال می شود.

کارت واکسن دیجیتال

پیوندی به کارت واکسن دیجیتال در کمتر از 5 دقیقه برای شما ارسال می شود و با کلیک بر روی آن اطلاعات واکسیناسیون شما مانند یک یا دو تزریق ، نوع واکسن و زمان لازم برای دریافت آن نمایش داده می شود که می توانید چاپ کنید به یا در تلفن خود ذخیره کنید تا در صورت لزوم از آن استفاده کنید.

کارت واکسن دیجیتال

اما اگر هر دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اید و قصد خروج از کشور را دارید ، می توانید برای دریافت کارت واکسن دو زبانه (فارسی و انگلیسی) اقدام کنید. برای این کار در صفحه اول salamat.gov.ir گزینه “ثبت نام واکسن دیجیتال انگلیسی” را انتخاب کنید.

کارت واکسن دیجیتال دو زبانه

صفحه جدید هشداری را نشان می دهد که برای دریافت کارت واکسیناسیون انگلیسی ، نام انگلیسی و شماره گذرنامه شما باید دقیقاً با اطلاعات گذرنامه شما مطابقت داشته باشد ، در غیر این صورت ممکن است از ورود شما به کشور مقصد جلوگیری کند. همچنین شماره موبایل شما باید متعلق به شما باشد.

برای رفتن به مرحله بعد ، “من می دانم” را انتخاب کرده و اطلاعات درخواستی مانند شماره ملی ، تاریخ دقیق تولد ، شماره تلفن ، نام و نام خانوادگی به انگلیسی و شماره گذرنامه خود را وارد کنید. سپس کد امنیتی نمایش داده شده را وارد کرده و روی “دریافت کد تأیید” کلیک کنید.

کارت واکسن دیجیتال انگلیسی

در پنجره جدید ، پس از بررسی اطلاعات وارد شده ، باید مسئولیت و صحت تمام اطلاعات از جمله گذرنامه را بپذیرید و پس از بررسی آن ، روی تأیید اطلاعات و ثبت نام کلیک کنید.

سپس یک کد تأیید به تلفن شما ارسال می شود ، وارد می شود و درخواست شما ثبت می شود و پیوند دریافت کارت واکسن دیجیتال دو زبانه از طریق پیامک برای شما ارسال می شود.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialGuide to buying household appliancesdigital currency channelدانشگاه