ژاپن در جست و جوی رازهای سالمندی سالم

[ad_1]

فرارو- اگر جان عمر در خطر است، زندگی در خطر است.

به گزارش فرارو به نقل از اکونومیست، بیشتر مردم عمر طولانی تر را یک موهبت قلمداد می کنند با این وجود، پیر شدن در اغلب اوقات کمتر جذابی را پیش رویمان قرار می دهد. اگر روزهایی کهنسالی همراه با سفر و جهانگردی در کنار همسر و یا اقامت در کنار نوه باشد میگوییم بله لطفا آن کهنسالی را میخواهم، اما اگر همراه با سالهایی پایان ناپذیر و طاقت فرسا در تختخواب باشد میگوییم خیر، متشکرم!

اگر حس شوخ طبعی خوبی دارید، بهترین فرد دنیا هستید. بر اساس سازمان جهانی بهداشت، شکاف جهانی بین امید به زندگی و امید به زندگی سالم (HLE) دارای کیفیتی است که نشان می دهد چه مدت یک فرد بدون مشکلات سلامتی که مانع از فعالیت روزمره می شود، زندگی می کند و شکاف نزدیک به ده سال برآورد شده است. .

شکافی به اندازه کافی برای افراد و خویشاوندان فرد کهنسال خبر بدی خواهد بود، اما برای جمعیتی مسن که جمعیت بزرگ سالمندانشان چنین منابع مالی عمومی و دولتی را به خود اختصاص می دهند نگران کننده است. ژ سال عمر میند. با این وجود، در سال 2019 میلادی آخرین سالی که داده های مربوط به آن در آن بخش های سالم این زندگی به طور متوسط ​​برای مردان 9 سال و برای زنان حدود 12 سال کوتاه تر شده است.

بنابراین، کاهش این شکاف به یک هدف مهم بری دولت ژاپن تبدیل شده است. در این چشم انداز، سالم ترین فرد جهان، سالم ترین فرد جهان است.

“شام آخر” از تفنگدار مسکووی: “برای مدت طولانی. زمانی که تقریباً سنی به 80 سال نزدیک به تفکر درباره آن چه بدان دست یافتهایم را آغاز کرد، اما متوجه شدیم که بسیاری از سالمندان، بستری شده در تختخواب هستند و بسیاری از افراد 60 ساله دچار کم کاری هستند ».

موضوع مرگ و زندگی است. جایزه سالانه “به امید زندگی سالم و افزایش آن”! در وهله اول نیازی به نگرانی در این مورد نیست.

برای مثال، از جمله برندگان اخیر این جایزه را می توان به فعالان استان فوکوئی در شمال برای برنامه Sneaker Biz اشاره کرد که شرکت های محلی را می دهد تا به کارمندان اجازه ارائه کفش های کتانی در کار خود را بپوشاند که باعث افزایش چشمگیر تعداد قدم ها می شود. یک تیم در زمینه ساخت و ساز ، یک تیم در زمینه ساخت و ساز ، یک تیم در زمینه ساخت و ساز ، یک تیم در زمینه ساخت و ساز.

جای نگرانی در مورد سلامت مردم وجود ندارد. بهترین های بهترین ها از بهترین ها به بهترین ها به بهترین های بهترین ها به بهترین های بهترین ها از بهترین. برای مثال، در اویتا در جزیره کیوشو جنوبی اپلیکیشنی راه اندازی می شود که تعداد قدم های فرد را میشمرد و برحسب تعداد قدم ها امتیازاتی را برای خرید از مغازه ها و استفاده از امکانات محلی به فرد کسب امتیاز ارائه می دهد.

آئوموری یک استان سردسیر شمالی یک بخش «ند خون بالا را بهترین راه برای آزمایش بهترین «تست‌ها» این است که مطمئن شوید بهترین‌ها بهترین‌ها هستند.

در یمن، بیشتر محصولات از خالص، بدون چربی و بدون چربی ساخته می شوند. دولت از چنین انجمن‌هایی حمایت می‌کند چرا که حضور فعال در آن باعث تقویت مکانیسم دفاعی بدنی افراد می‌شود. حضور در چنین انجمن‌هایی باعث می‌شود تا افراد به غیبت عزیزان‌شان و اففاات بد گذشته فکر نکنند.

“NAZAZAI GUTARU” فرمانده یاماناشی، که آخرین راه برای همان عملکرد قابل توجه صنعتی است: راز یک زندگی سالم راز یک زندگی شاد است: مشغول بودن و دوستی با یک دوست نوشیدن بدون توضیح است.

[ad_2]

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبردانشگاهGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialdigital currency channel
تماس با ما