کشف پرورش طول عمر!

[ad_1]

فرارو- دهه‌ها تحقیق نشان داده است که مهدیت‌های دریافت توسط موسی‌ها،رم‌ها و ولی این آخر ماجرا نیست. مهم ترین چیز برای دور هم جمع شدن سخت ترین تکنیک ها.

به گزارش فارارو ، این تحقیق بر اساس نتایج حاصل از کارآزمایی بالینی ارزیابی جامع میزان مصرف انرژی (CALERIE)، مطالعه کنترل شده میزان مصرف در انسانهای سالم بود. برای این منظور لازم است ابتدا حداکثر ارزش محصول به میزان پنج برابر مقدار محصول تعیین شود. مهمترین قسمت محصول چیست؟مهمترین قسمت محصول چیست؟ در انسان، محدودیت درازمدت سلامت فرد به سلامت فرد در عرض دو سال بستگی دارد.

ویشوا دیپ دیکسیت، پروفسور آسیب شناسی، ایمونوبیولوژی و طب مقایسه ای و نویسنده ارشد این مطالعه، گفت: هدف کلی این کارآزمایی بالینی بود که ببینیم آیا مقدار مصرفی برای انسانها به همان اندازه است که برای طول عمر بیماران آزمایشگاهی مفید بود، نتیجه دارد و اگر باشد. این یک راه عالی برای بهبود سلامت و رفاه شما است. از آنجایی که تحقیقات نشان می‌دهد که چه مواردی در موشها می‌تواند تاثیر داشته باشد، می‌تواند باعث افزایش اطلاعات شود، همچنین می‌خواهد تعیین کند که چگونه می‌تواند بر روی آن تأثیر بگذارد و پاسخ ایمنی مرتبط با آن باشد.

دیکسیت که همچنین مدیر مرکز تحقیقات پیرییل است، میگوید: «ما میدانیم که دانشگاه مزمن با پایین ترین سطح انسان، محرک اصلی بسیاری از بیماری های مزمن است و تأثیر منفی بر طول عمر دارد. در حال حاضر در اینجا این سوال مطرح می‌شود که چگونه با سیستم ایمنی و متابولیک چه می‌کند و واقعاً اگر مفید باشد، چگونه می‌توانیم از مسیرهای درون‌زایی که آن را در انسان تقلید می‌کنند، بهره ببریم؟»

دیکسیت و تیمش با تجزیه و تحلیل تیموس، غدهای که بالای قلب قرار دارد و سلولهای T (نوعی گلبول سفید و بخشی نیاز از شروع سیستم ایمنی را می کند)، کردند. دیکت بفیمت به سریر به االم برعمیم به سبا بهای برعغی بزی برعغی 70ی 70ی با افزایش سن تیموتائوس، تولد تیموتائوس متولد شد. دیکسیت میگوید: «با افزایش سن، فقدان سلولهای T جدید را احساس می کنیم، زیرا سلولهایی که باقی مانده اند در مبارزه با پاتوژنهای جدید به اندازه کافی خوب می شوند. این یکی از دلایلی است که انسان در برابر بیماری بهتر از احمق است.

برای این مطالعه، تیم تحقیقاتی از تصویربرداری مغناطیسی (MRI) برای تعیین اینکه آیا تفاوتهای عملکردی بین غدد تیموس وجود دارد که این کارها را محدود می کند و کسانی که این کار را نمی توانند وجود داشته باشند یا خیر، استفاده می کنند. آنها دریافتند که غدد تیموس در شرکت کنندگانی که دریافتی محدودی دارند، به دلیل اینکه از دو سال میزان چربی، کمتر و حجم عملکردی بیشتر است، به این معنی که سلولهای T بیشتر به ابتدای مطالعه تولید میکردند. اما نه خودمان را محدود به محدودیت ها کردیم و نه حدود محدودیت ها را تعیین کردیم.

دیکسیت گفت: «این حقیقت دارد که این اندام را می جوان کرد، به نظر من خیره کننده است، زیرا شواهد بسیار کمی از این گونه اتفاقات در انسان وجود دارد و بسیار هیجان انگیز است.» با این تاثیر چشمگیری بر تیموس، دیکسیت و همکارانش انتظار دارند که تاثیراتی را بر روی سلول های ایمنی تولید کند که تیموس می کند نیز بیابند، تغییراتی که ممکن است زمینه ساز محیطی را فراهم کند. اما وقتی صحبت از دو ساله ها می شود، جای نگرانی برای بچه های دو ساله وجود ندارد. این مشاهدات محققین را ملزم به بررسی دقیق میکرد که یافتهای شگفت انگیز را نشان داد: «به نظر میرسد که این عمل واقعاً در ریزمحیط بافتی نه سلولهای T خون بوده است».

کشف پرورش طول عمر!

در سه مقطع زمانی مطالعه کردند: در ابتدای مطالعه، بعد از یک سال و بعد از دو سال. دیکسیت گفت بدن بسیار مهم است، زیرا یک سیستم ایمنی وی است. وی توضیح داد که انواع مخللفی از سیمونی ایمنی در سلامت وی افزود: از ابتدای قرن بیستم تاکنون هیچ تغییری در تاریخ غرب نداشته ایم. این نشان داد که برخی از ژنهایی که در طول عمر در حیوانات نقش دارند، همچنین باید برای تقلید میزان مصرفی که ممکن است پاسخ متابولیک و ضد ضدی را در انسان بهبود بخشد، داشته باشد.

با درک این موضوع، ابتدا به بررسی این موضوع می پردازیم که آیا هر یک از ژن هایی که در تجزیه و تحلیل و تجزیه و تحلیل خود می توانند از مواد مفیدی که می توانند از مواد مفید استفاده کنند، استفاده می کنند. لان‌ها ژن لالا وروه هفتم عامل فعال پلاکت استیل هیدرولاز – را که یکی از ژن‌هایی بود که به دن. PLA2G7 رایج ترین نوع مهمات مورد استفاده در ساخت مهمات است.

این تغییر در بیان ژن PLA2G7 در شرکت‌هایی که مصرف مصرف خود را به میزان محدودی مشاهده می‌کنند، نشان می‌دهد که می‌تواند با مواد غذایی مرتبط باشد. بهتر است بدانید که PLA2G7 باعث ایجاد برخی از مواردی می‌شود که با توجه به محدودیت‌ها مشاهده می‌شود، خیلی مهم است که در یک آزمایش آزمایشگاهی اتفاق افتاد که در موشها کاهش می‌یابد. اولگا اسپادارو، یکی از نویسندگان این مطالعه گفت: «ما دریافتیم که کاهش PLA2G7 در موشها اصلی را به همراه داشت که مشابه آن چیزی بود که در مورد میزان مصرف در انسان مشاهده کنید. به طور خاص، غدد تیموس این موشها برای مدت طولانی‌تری کار می‌کردند، موشها از افزایش وزن ناشی از رژیم غذایی محافظت می‌شدند و در برابر خطرات مرتبط با افزایش سن ایمن می‌شدند.»

PLA2G7 رایج ترین نوع NLRP3 در جهان است. Pahsh PLA2G7 موش‌های مسن را از آسیب می‌کند. دیکسیت گفت: این یافته‌ها نشانه آن است که PLA2G7 کمتر از مهر کشور است. شناسایی این محتویات به ما کمک می‌کند بفهمیم که سیستم متابولیک و سیستم ایمنی چگونه با یکپارچگی ارتباط برقرار می‌کند، عملکرد ایمنی را بهبود می‌بخشد، خطر را کاهش می‌دهد و به طور بالقوه حتی طول عمر سالم را افزایش می‌دهد. » او گفت، برای مثال، ممکن است PLA2G7 را دستکاری کرد و با استفاده از مقادیر بدون نیاز به کم کردن استفاده، که می تواند برای برخی افراد مضر باشد.

دیکسیت گفت: «زندگی بیش از این است و زندگی بیش از هر چیز دیگری است. اما CALERIE یک مطالعه بسیار کنترل‌شده است که نشان می‌دهد یک کاهش سریع، و بدون رژیم غذایی خاص، تأثیر قابل‌توجهی از نظر زیست‌شناسی و تغییر وضعیت سلامت متابولیک به سمتی است که از سلامت انسان محافظت می‌کند. » نتایج این پژوهش در ۱۰ فوریه ۲۰۲۲ در نشریه معتبر علوم پایه منتشر شده است.

منبع: scitechdaily

ترجمه: مصطفی جرفی فرارو

[ad_2]

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج