گروه مشاوره – مشاوره درسی دبیرستان – مشاوره کنکور – گروه مشاوره ماترو

بهترین مشاور های کنکور 1401 - اسامی 20 مشاور رتبه های برتر کنکور ایران - class="lazyload lazyblur-up" IDNovin با فامیلمان که معرف این موسسه بود تماس گرفتم و به من گفتند که با گروه تخخصی مشاوره آقای مهندس ابوالفضل شریفی تماس بگیرم و من هم با آقای مهندس محمد رضا بهمرام کانکت شدم و خیلی خوشحالم که با برنامه ریزی بی نظیر ایشان به هدف خود دندانپزشکی دانشگاه تهران رسیدم . رشته هایی وجود دارند که از چشم داوطلبان پنهان می مانند در حالی که بازار کار خوبی دارند و بسیاری از رشته های پرطرفدار هم وجود دارند که حتی فکرش را نمی کنید که در آینده هیچ بازار کاری برای آنها وجود نخواهد داشت. رشته های بسیار متنوعی در نظام آموزشی دانشگاهی ایران تعریف می شوند که معمولا داوطلبان، فقط تعداد اندکی از آن ها می شناسند که البته به نظر می رسد که نسبت به همان تعداد کم نیز، شناخت جامعی ندارند چرا که اگر بدانند ظرفیت بسیاری از رشته های پر طرفدار تکمیل است و در آینده، بازار کاری محدودی برای آن ها وجود دارد، به هیچ وجه این رشته ها را برای ادامه تحصیل انتخاب نمی کنند. من کتاب تست فقط چهارتا اختصاصیام دارم نتونستم بیشتر تهیه کنم برای موفق شدن باید حتما برای همه درسا کتاب تست داشته باشم ؟ آیا فقط اومدیم تو این دنیا یه چن روزی زندگی کنیم به اهدافم ن برسیم و ادامه زندگیمون باشه یه دنیای دیگه…

مشاوره صوتی کنکور

دین و زندگی : در خواندن این درس میانه روی نقش مهمی دارد زیرا افراط و تفریط بیش از حد در مطالعه دین زندگی منجر به نتیجه معکوس می شود با توجه به اینکه درس دین و زندگی بیشتر رنگ وبوی حفظی دارد حتما بایستی در برنامه ریزی کنکور تجربی به صورت هفتگی گنجانده شود و پس از مطالعه دقیق کتاب درسی به صورت منظم و در به درس فرآیند تست زنی در دستور کار قرار گیرد پیشنهاد مبدا برای این درس مهم کتاب جامع انتشارات خیلی سبز است. اولین قدم برای ثبت نام اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد یزد می باشد ، بطوری که بیش از ۹۰ درصد رشته های موجود در دانشگاه آزاد یزد به صورت بدون کنکور ارائه می گردد. در جدول زیر می توانید لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد یزد را مشاهده نمایید .داوطلبان علاقه مند به تحصیل در دانشگاه آزاد یزد با بررسی این رشته گرایش ها می توانند نسبت به انتخاب رشته امتحانی خود در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اقدام نمایند . رتبه ۱۴۶ کنکور تجربی که توانست با مشاوره و برنامه ریزی صحیح و تلاش خود به دندانپزشکی دانشگاه تهران برسد.

من میلاد پوریا هستم رتبه ۱۴۶ کنکور تجربی و دانشجوی رشته داندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در تمامی دروس ضعیف بودم مخصوصا در درس شیمی و زبان انگلیسی فوق العاده ضعیف بودم و دنبال مشاوری بودم که بتوانم ضعفهایم را پوشش دهم توسط یکی از افراد فامیل با موسسه کنکور آسان است آشنا شدم و با موسسه تماس گرفتم ابتدا شخصی را به من معرفی کردند که اصلا برایم رضایت بخش نبود و اصلا از این موسسه خوشم نیامد چون حس کرده بودم با کسی که صحبت کردم تنها به فروش دی وی دی فکر میکند و اصلا هدفش موفقیت من نیست از طرفی هم نمونه تدریس مهندس مسعودی در ریاضی و فیزیک و امیر دانش زاده در زبان را دیده بودم و خیلی خوشم آمده بود . سلام روزتون بخیر من رشتم طراحی و دوخته میخوام کنکور تجربی بدم خیلیا میگن باید کتاباشو پاس کنم خیلیا هم میگن نه میخواسم بدونم باید پاس کنم یا نه میتونم کنکور بدم؟

من هنوز شروع نکردم. اگر رشته ی خود را انتخاب کرده اید و می دانید که می خواهید در آینده چه مسیری را طی کنید، تقریبا نیمی از مسیر را طی کرده اید، اما هنوز نیم بیشتر راه باقی مانده است. توجه به بازار کار بسیار حائز اهمیت است. سال کنکور سال بسیار حساسی است. در انتخاب دانشگاه توجه به عواملی مانند مسافت، سطح علمی دانشگاه، نوع امکانات رفاهی و شهریه بسیار حائز اهمیت است، از این رو پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از رده بندی دانشگاه ها و انتخاب بهترین دانشگاهی که می توانید در آن ادامه تحصیل دهید، با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. برای آگاهی از کلیه ی رشته های کارشناسی ارشد بدون کنکور با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. کدام رشته بازار کاری بهتری دارد؟ کدام دانشگاه ها رشته مورد علاقه ام را ارائه می دهند؟ کدام رشته مناسب من خواهد بود؟ در ادامه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد یزد به تفکیک مقطع تحصیلی برای اطلاع شما داوطلبان عزیز قرار داده شده است. منابع جغرافیا انسانی در سال یازدهم و دوازدهم هیچ تغییر مهمی نداشته است و نیازی به تغییر منابع نیس، اما جغرافیا سال دهم تغییرات زیاد و گسترده ای داشته است که بهتر است منبع خود را تغییر دهید.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مشاور کنکور خوبه وب سایت خود باشید.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما