یعنی درصدهای کنکورمهم هستش واسه ۱۴۰۱هم،درسته؟

یکی از هنرهای بهترین مشاوران کنکور این است که محیطی ایجاد کنند که دانش آموز بتواند به راحتی مشکلاتش را مطرح کرده و دنبال راه حل باشد. واسه این درس اگه دنبال قرص خوردن هستید، شما دکتر نمیشید؛ بلکه باید برید پیش دکتر تا بهتون قرص بده تا خوب بشید. شما باید بدانید در هر درسی از چه بخش هایی چه تعداد سوال طرح شده است. نگاه به کنکور به عنوان پل عبور به سمت رویاها: این دانش آموز همواره کنکور را به عنوان یک آزمون که دریچه ی ورود به سمت خوشبختی و زندگی اجتماعی بهتر در آینده است می بیند. انگیزه ی به شدت بالا برای کسب رتبه برتر: الناز موسوی از دانش آموزانی بود که مکرر خود را در قامت رتبه ی برتر کنکور می دید. می خوام اطلاعات مهمی رو بهتون اینجا بدم. خب وقتی خود متولیان امر این درس رو اینجوری می خوان، بچه ها هم که از خداشونه. هر ساله سوالات کنکور از یک روند خاص پیروی می کند، پس بررسی بودجه بندی کنکور 1401 انسانی، راهنمای خوب و دقیق برای برنامه ریزی و مطالعه خواهد بود. تمام سال هم فکرم این بود بعد نتایج این پستو بزنم تا بچه ها بتونن راحت با ذانشجو هایی که حاضرن با قیمت خوب یا حتی رایگان مشاوره بدن آشنا بشن و گول مشاورنماها و پول پرستا رو نخورن پس تمامدوستایی که حاضرن تو این کار شریک شن همینجا تو تاپیک اعلام آمادگی کنن و راه ارتباطیشونم حالا مطابق قوانین انجمن بزارن.

داستان من این بود خب تو یه مدرسه مزخرف که فقط اسمش نمونه بود درس خوندم و حتی ریسک انتقالی گرفتنو نکردم من محمودآباد درس میخوندم و خب آمل بیخ گوشمون بود انتقالی سخت بود و هزار داستان و استرس رقابت با بچه های اونجا خلاصه عشق پزشکی داشتیم ولی ریسک نکردم کاری که برادرم کردو داستانش مفصله حالا بهتون میگم فقط لطفا یکی بگه چطور باید مصاحبه کرد آخه ایشون رتبه۳۳۲ منطقه ۲ رشته ریاضی شدن . یکی از مهم ترین اطلاعات در این زمینه اینه که ببینی اونایی که پزشکی قبول میشن چه درصدهایی تو ریاضی زدند. خیلی مهم. پس صبور باشید و کامل این متن رو بخونید. از آن جایی که استفاده از منابع کمک آموزشی متعدد تنها باعث آشفتگی ذهن شما خواهد شد، بنابراین توصیه می شود که پس از تسلط کامل بر مباحث کتاب درسی، با استفاده از یک منبع کمک آموزشی مناسب، مطالب خوانده شده را در ذهنتان تثبیت نمایید. در این فصل شما با مواردی آشنا خواهید شد؛ که شاید تا الان عکس این مطالب را شنیده باشید ولی این مطالب هم مبنای علمی و تخصصی دارند و هم مبنای تجربی پس فقط به مواردی که ما میگوییم عمل کنید. فراشناخت بالا: الناز موسوی با وجود ساعت مطالعه ی بالا از شنیدن وویس های مشاوره ای دکتر میرهلی و سایر مطالب فراشناختی و روشی ایشان امتناع نمی کرد و با شناخت زیادی که نسبت به خود داشت توانایی زیادی در شناخت لحظات بحرانی و حساس و مقابله با آن ها در خود ایجاد کرد.

مشاور کنکور هیراد ذاکر

همه به جز خانوادم ازم قطع امید کردن و من رفتم با چند دانشجو تو شهرمون صحبت کردم برا مشاوره سال کنکور ((یه شرایطی داشتم که نمیتونستم زیاد هزینه کنم نه اینکه پولشو نداشتم .بزارین دلایلش بمونه پیش خودم))یا دمه یکی از اونا که دانشجو پزشکی تهران بود و واقعا درامد داره و حتی طراح قلم چیه و به قول بعضیا دیگ از پول سیره میگفتم لاقل ۵۰ تومن تخفیف بده میگفت ببین ۵۰ چیزی نیست سرش چونه بزنمو یادمه چقدر سخت بود.تو فکر این بودم توانجمن ازدانشجو ها کمک بخوام اما بازبیخیال شدم چون خاطره تلخی داشتم و ترسیدم اینجا هم مثل همون دو نفر باشن.سال اول تو تل با یکی آشنا شده بودم دانشجو پزشکی کردستان بود رتبه ۴۷۶ سال ۹۵ یهو ایدیش به ذهنم رسید و تو تل زدم و خب بالا اومد و باهم حرفزدیم و من مسیله مالی رو مطرح کردم و دیدم گفتش من به کسی که ازلحاظ مالی مشکل داره حتی رایگان تا کنکور مشاوره میدمکپ کرده بودم و خب راضی نشدم و ماهانه یه پول کمیو بهش میدادم و خب با تمام فرازونشیب باهم پیش رفتیم و از لحاظ روش مطالعه و انگیزشی و سوالات زیست برام سنگ تموم گذاشت و بقیه درسا هم داداشی ترکوند و خب من با پایه ویران و تراز ۴۸۰۰ پارسال از اول مهر با تراز۵۹۰۰ شروع کردم تا ۶۶۰۰ هم رفتم و خب یه عادتی داشتم شبا خوابم نمیبرد هنوزم این مشکلو دارمهیچ کدوم ازشبای آزمونو درست نخوابیدم و خب گفتم شب کنکور قبلش یه روز نمیخوابم تا شب خوابم ببره اما اشتباهی که کردم تا ۹ شب دینی خوندم ((البته خیلیا هم موافقن و نتیجه گرفتن نمونش مشاور خودم))وخب استرس گرفتم و فقط یه ساعت خوابیدم تا ساعت ۱۱ استرسم به خاطر دینی بود اما بعدش به خاطر خواببالاخره تا ساعت ۵ خوابیدم تا ۶.۱۵ صبح و واقعا فک میکردم همش خوابه همش به زحمتای تو سال رتبه خراب پارسال و حرفای دیگران و پشت کنکور نشستن دوباره فک میکردم و خب خودمو جمع و جور کردم.یه لیوان اسپرسو خوردم و تو یه بطری هم با خودم بردم وسط جلسه بخورم ((مامور هنگام گشتن وسایل اول فک کرد مواد دارم یه جوری نگاه کرد گفتم قهوه هست))خب روز کنکور مادرم بعد رسوندن من رفت سر مزار شهدای گمنام و گریه امونشو برید و هرلحظه منتظر بود زنگ بزنن بگن امیر حالش بد شده بیاین ببرینش خداروشکر اینطور نشد سر محاسباتی ها خیلی مشکل داشتم دوساعت آخر شارژم عملا تموم شد و سر غیرت جنگیدم و اشتباهم این بود نمیدونستم سوال ریاضی برا همه اینقدر سخته تمام زمان نقصانیمو گٔاشتم برا ریاضی چون نقطه ضعفم بود شناخت کافی نداستم فک کردم برا من سخته فقط و خب اگ مسایل شیمی جاش میزدم قطعا رتبم تا ۴۰۰۰ یا ۳۰۰۰ ایین میومد و خب نشد دیگ از سر جلسه اومدمو با مشاورم حرف زدم و شراطو کامل براش شرح دادم و اون همون موقع بهم تبریک گفت برای یه سال تلاش حتی دربدترین موقعیت.تا گذشت و جوابا اومد و خب خیلی هم من همخانوادم خوشحال شدیم راستش اولش نارحت بودم خودم وقتی وضع نظامقدیم و ناعدالتیه امسالو تو اینستا و توضیح افراد دیدم خیلی به خودم افتخار کردم .

مشاور کنکور چالوس

با یه مشاور که دوست پدرم بودتلفنی حرف زدم و فکر میکردم میگه که امسال رتبه های بد شده اما موقع انتخابرشته درست میشه اما گفت برو رشته بهداشت انتخاب رشته کن رشته خوبیه جذب میشی ماهی یک ونیم و خب اگ یه سال بشینی تهش رتبتو در بهترین حالت بکنی ۱۱۰۰۰ خب چه کاریه .منم گفتم باشه مرسی.به جز پدر ومادر مخصوصا مادر وبرادرم که بهم امید میدادن نزدیکام حرفایی زدن که در طول یه سالی که نشستم همش با خودم مرور میکردم واز خدا میخواستم بهشون ثابت کنه من حقم بیشتراز اینا بود. امسال دورخیز کار را برای شما راحت کرده! روحیه ی شاد و چند بعدی بودن: اولین ویژگی که نظر بنده را به عنوان مشاور ایشان جلب کرد بشاش بودن، صورت خندان داشتن، روحیه ی قوی و خوب بودن در تمامی عرصه های اجتماعی بود. موضوع: مشاور کنکور با هزینه مناسب وحتی رایگان! مشاور کنکور با هزینه مناسب وحتی رایگان!

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور کنکور خوب نی نی سایت لطفا از صفحه ما بخواهید.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما